-Reklama-

Wyjątkowy prezent na chrzciny dziecka – 7 najlepszych pomysłów

Prezent na chrzciny powinien być wyjątkowy, by nawet po latach przypominał dziecku o tej niezwykle ważnej uroczystości. Najlepszy prezent z okazji Chrztu Świętego to prezent symboliczny, podkreślający wagę tego sakramentu. Podpowiadamy, co kupić dziecku z okazji Chrztu Świętego.

-Reklama-

 

Chrzest dziecka to ważna uroczystość, ale także rodząca wiele dylematów np. związanych z wyborem odpowiedniego na tę okazję prezentu. By ułatwić wam podjęcie decyzji, przedstawiamy zbiór wyjątkowych podarunków na chrzciny. Może was zainspirują?

Prezent na chrzciny – co kupić?

 

1. Świeca do chrztu w wyjątkowym pudełku

Zwyczajem jest, że chrzestny kupuje świecę. Świeca jest ważnym elementem Chrztu Świętego i warto zachować ją później na pamiątkę. Personalizowane pudełko na świecę jest świetnym uzupełnieniem prezentu a przy okazji praktycznym sposobem na przechowanie. Możemy zamówić eleganckie pudełko drewniane z wygrawerowanym imieniem dziecka lub personalizowane pudełko ze zdjęciem dziecka.

 

2. Mój pierwszy album

Nie ma jak prezent, który pozwala zachowywać wiele wyjątkowych chwil na zawsze. Album, w którym można notować wszystkie najważniejsze momenty z życia dziecka i wklejać zdjęcia, na pewno będzie podarunkiem, który dostarczy rosnącemu dziecku dużo radości. To najlepszy sposób, by po wielu latach razem z dzieckiem wrócić do najpiękniejszych wspomnień z wczesnego dzieciństwa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Cenna pamiątka

Jeśli lubisz stylowe i ekskluzywne prezenty, takim na pewno jest niezwykły smoczek. Niezwykły, bo nie przeznaczony do ssania, ale do zachowania na pamiątkę. Smoczek pokryty jest złotem i kryształkami Swarovskiego. To bardzo oryginalny i piękny upominek, który na pewno wzbudzi podziw.

 

 

 

 

4. Personalizowany obrazek

Najlepsze prezenty to te, które są przygotowane specjalnie dla konkretnej osoby. Takim osobistym prezentem może być oryginalna płaskorzeźba czy statuetka upamiętniająca Chrzest Święty. Oba przedmioty mogą być grawerowane dowolną treścią skierowaną do dziecka np. naszymi życzeniami. Obraz może zawierać nawet zdjęcie. To pamiątka, która może być jednocześnie dekoracją wnętrza – można ją postawić na półce lub powiesić na ścianie w pokoju dziecka.

 

 

5. Srebrna grzechotka

To prezent symbol. Srebrna grzechotka ma symbolizować bogactwo i dobrobyt oraz zapewnić obdarowanemu powodzenie w życiu. Choć grzechotka nie będzie służyć do zabawy, stanie się piękną pamiątką Chrztu Świętego. Tym bardziej, że taki prezent może być spersonalizowany dla konkretnego dziecka.

 

6. Dewocjonalia

Obdarowywanie chrzczonego dziecka różańcem, łańcuszkiem z medalikiem czy świętym obrazkiem to bardzo stara i piękna tradycja. To przedmioty, które mogą towarzyszyć dziecku przez całe życie, warto więc wybrać takie, które będą miały wysoką jakość.

 

7. Biblia dla dzieci

Biblia dla dzieci to najlepszy sposób na wprowadzenie małego dziecka w świat wiary i wytłumaczenie mu jej istoty. Dobra biblia dla dziecka to taka, która jest napisana w sposób czytelny dla kilkulatka i bogato zilustrowana. Na prezent na chrzciny warto wybrać taką biblię, którą można dodatkowo zadedykować dziecku np. dzięki wklejonej tabliczce z grawerem.

Wszystkie powyższe prezenty możecie kupić TUTAJ

 

Artykuł sponsorowany
-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

1 KOMENTARZ

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również