-Reklama-

Wygodne i bezpieczne butelki dla najmłodszych

Zwierzęcy bohaterowie pomogą najmłodszym w utrwalaniu nawyku picia wody. Pięć sympatycznych wzorów z wizerunkami zwierzątek, takich jak miś, szop i pingwin, zostało umieszczonych na butelkach od firmy Waterdrop, zaprojektowanych z myślą o wygodnym i bezpiecznym używaniu przez dzieci. Wysoce szczelne, trwałe i łatwe w czyszczeniu butelki będą dostępne w sklepie internetowym producenta od 12 grudnia 2021 roku.

-Reklama-

Wypijanie odpowiedniej ilości wody każdego dnia nie jest łatwe dla wielu dorosłych – niedziwne więc, że zapominają o nim także dzieci. Najmłodsi często nie zdają sobie sprawy z tego, jak ważne jest, by pić wodę regularnie, a nie tylko wtedy, gdy poczują pragnienie podczas zabawy. Aby zachęcić dzieci do częstszego sięgania po wodę i sprawić, by picie było łatwiejsze, firma Waterdrop stworzyła dedykowaną najmłodszym kolekcję butelek ze stali nierdzewnej.

Bohaterami kolekcji zostały sympatyczne zwierzątka, między innymi: Pingwin Pico, Miś Teddy, Tygrysica Tilly i Szop Roxy. Ich wizerunki zostały umieszczone na butelkach i towarzyszących im gadżetach. Każde dziecko może wybrać swojego ulubionego bohatera, który będzie towarzyszył mu przez cały dzień i przypominał o piciu wody.

Wygodne i bezpieczne picie dla najmłodszych

Butelki zaprojektowane zostały z myślą o wykorzystaniu przez dzieci powyżej 18 miesiąca życia. Mniejszy od regularnego rozmiar butelki zapewni wygodne utrzymanie nawet niewielkimi rączkami. Butelki zamykane są przy pomocy gumowej, wysoce szczelnej nasadki, która jest łatwa do zdjęcia (jednak trudna do zgubienia – jest przymocowana do butelki) i wyposażone w zawór, który zapobiegnie wylaniu się napoju.

Materiały wykorzystane do stworzenia butelek są zarówno wytrzymałe na uszkodzenia i intensywne użytkowanie, jak i łatwe w czyszczeniu – tak by każde dziecko mogło cieszyć się swoją butelką do woli i jak najdłużej. Każda butelka jest wolna od BPA i posiada certyfikat TÜV (została sprawdzona pod względem bezpieczeństwa, spełnia wymagania niemieckiej ustawy o bezpieczeństwie urządzeń i produktów).

Najważniejsze skarby malucha zawsze pod ręką

Kolekcji butelek dla najmłodszych towarzyszą plecaki we wzorach korespondujących z jej bohaterami. Zostały wykonane z bawełny organicznej i pomieszczą nie tylko butelkę z wodą, ale i wszystkie najważniejsze skarby każdego dziecka.

Butelki oraz plecaki będą dostępne w sklepie producenta od 12 grudnia 2021, od godziny 17:00 dla wszystkich zainteresowanych. Więcej informacji można znaleźć na www.waterdrop.pl

Wpis gościnny
-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również