-Reklama-

Ważne strony internetowe dla ciężarnych

Jesteś w ciąży i chcesz się dobrze przygotować do porodu? Koniecznie odwiedź te strony dla przyszłych mam. Ta wiedza bardzo ci się przyda!

-Reklama-

Są rzeczy, o których niewiele wiemy, dopóki nie są nam potrzebne. Gdy zajdziemy w ciążę, warto powiększyć swoją wiedzę na temat spraw związanych z dzieckiem i porodem. Dzięki temu rodząc swoją pociechę, będziemy spokojniesze i wkroczymy w świat w macierzyństwa nieco pewniejszm krokiem. Oto miejsca w sieci, które powinna odwiedzić każda ciężarna. Pozwolą zdobyć istotne informacje i dobrze się przygotować do nowego etapu w życiu.

Ważne strony internetowe dla ciężarnych

Gdzie rodzić?

Strona, dzięki której świadomie wybierzecie szpital do porodu. To największa baza szpitali położniczych z rzeczywistymi. Każda placówka jest oceniona pod kątem zadowolenia rodzących, ale też personelu i wyposażenia. Na stronie dowiecie się również, czy wybrany szpital pobiera jakieś dodatkowe opłaty przy porodzie, jakie stosuje metody znieczulania, ile porodów kończy się cesarskim cięciem lub nacinaniem krocza. Wszystko, co warto wiedzieć przygotowując się do porodu.

https://www.gdzierodzic.info/

Polski Bank Komórek Macierzystych

O bankowaniu krwi pępowinowej należy pomyśleć już na etapie ciąży. Przyszłe mamy często mają niedostateczną wiedzę na ten temat, dlatego warto odwiedzić miejsce, w którym bezpłatnie otrzymamy rzetelną informację na temat krwi pępowinowej. Zostawienie danych kontaktowych sprawi, że oddzwoni do nas osoba, która odpowie na wszystkie nurtujące nas w tej kwestii pytania i pomoże podjąć decyzję. Warto wiedzieć więcej, w końcu chodzi o zdrowie dziecka.

https://www.pbkm.pl/

Rodzić po ludzku

Strona największej fundacji, która wspiera ciężarne. Bardzo bogate źródło wiedzy na temat praw rodzącej w szpitalu i nie tylko. Ze strony dowiecie się m.in. jak napisać plan porodu, jak wyglądają obecne standardy opieki okołoporodowej. Dużo przydatnej wiedzy tuż przed porodem.

https://www.rodzicpoludzku.pl/

 Imię dla dziecka

Masz problem z wyborem imienia dla dziecka? Oto lista imion najczęściej nadawanych dzieciom w Polsce w ostatnim czasie. Być może zainspiruje Cię któraś z propozycji, albo może wręcz przeciwnie – z racji dużej popularności, zmotywuje do szukania innego imienia? Warto czytać takie rankingi, by później piaskownicy nie spotkało się kilkoro dzieci o tym samym imieniu. 

https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/imiona

Pytania o ciążę

Najlepsze i największe forum dla przyszłych mam. To pierwsza tego typu strona na polskim Facebooku, gdzie można zadawać pytania innym mamom anonimowo. Największa grupa dyskusyjna dotycząca ciąży, na Facebooku. Musisz tu być. Po prostu.

https://www.facebook.com/CiazaDrogaMailowa/

 Naturalnie po cesarce

Masz za sobą poród przez cesarskie cięcie i bardzo chcesz rodzić kolejne dziecko naturalnie? Musisz zajrzeć na tę stronę. To najwieksze źródło wiedzy na temat porodów VBAC.

http://naturalniepocesarce.pl/

 Konflikt serologiczny

Strona dla wszystkich kobiet, które są obciążone ryzykiem wystąpienia konfliktu serologicznego. Tu znajdziecie odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania w tej kwestii.

http://konfliktserologiczny.pl/


-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również