-Reklama-

Testujemy gry familijne REBEL. Zgłoś się!

Przed nami kolejne testowanie z czytelniczkami. Tym razem na tapetę weźmiemy gry rodzinne marki Rebel. Już teraz możecie zgłosić się do udziału w testowaniu. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

-Reklama-

Jeśli lubisz grać w gry planszowe ze swoją rodziną, jesteś idealnym kandydatem na testera gier. Wybrani testerzy otrzymają 4 gry planszowe, które będą musieli przetestować i następnie podzielić się swoją opinią.

Jakie gry wysyłamy do testów?

KRONIKI ZAMKU AVEL – GRA 8+

Kroniki zamku Avel to oparta na współpracy gra planszowa dla całej rodziny, w której wcielamy się w bohaterów i bohaterki odpowiedzialnych za uratowanie magicznej krainy. Podczas rozgrywki stworzymy własne postacie o unikalnych imionach i specjalnym ekwipunku, a następnie będziemy eksplorować świat, poruszając się po modułowej planszy. W czasie podróży napotkamy wiele niebezpieczeństw, z którymi będzie trzeba walczyć, a każde zwycięstwo przyniesie nam określoną nagrodę: nową broń, zbroję, eliksiry i złoto. Zgromadzone dobra pozwolą nam przygotować się do finałowego starcia z Monstrum, które zagraża królestwu Avel.  

DIXIT – GRA 8+

Dixit to narracyjna gra karciana, w której wymyślamy i odgadujemy skojarzenia do wieloznacznych, bogato ilustrowanych kart. W każdej rundzie jedna z osób zostaje Bajarzem – wybiera dowolną kartę z ręki i podaje hasło, które jej zdaniem odzwierciedla obrazek. Może to być pojedyncze słowo, całe zdanie, cytat lub fragment piosenki czy filmu. Kolejne osoby wybierają spośród swoich kart po jednej pasującej do słów Bajarza, a następnie wszystkie obrazki są tasowane. Zadaniem graczy jest odgadnięcie, który obrazek był tym pierwszym.

ŻÓŁWIK PLUSK! – GRA 5+

Żółwik plusk! to gra zręcznościowa przeznaczona dla dzieci od 5. roku życia, rozwijająca pamięć i zdolności manualne. Podczas zabawy pstrykamy żetonem żółwicy na torze, aby mogła ochlapać swoich przyjaciół. Im bliżej środka jeziora się znajdzie, tym większa szansa na wywabienie ich z kryjówek! Czy dasz radę znaleźć zwierzaki, zanim zrobią to inni gracze? 

WSIĄŚĆ DO POCIĄGU: PIERWSZA PODRÓŻ – GRA 6+

Wsiąść do Pociągu: Pierwsza Podróż to gra skierowana do rodzin, która jest świetnym wstępem do pociągowej serii gier Wsiąść do Pociągu, będącej bestsellerem na całym świecie. Gra zawiera mapę Europy ze skróconymi trasami oraz ilustracjami charakterystycznymi dla każdego z miast. Dzięki tej prostszej wersji najmłodsi gracze oraz początkujący mogą stawiać pierwsze kroki podróżując i odwiedzając miasta naszego kontynentu.

TESTOWANIE GIER PLANSZOWYCH

Kogo szukamy? Mam dzieci w wieku wczesnoszkolnym i jednocześnie fanów gier planszowych

Co wysyłamy do testów? Każdy testujący otrzyma 4 ww. gry planszowe na własność.

Zasady zgłoszenia: 

Aby mieć szansę udziału w testowaniu gier planszowych REBEL:

> Należy wysłać swoje zgłoszenie na adres: [email protected]

> Zgłoszenie powinno zawierać:  imię, adres mailowy, wiek dziecka, odpowiedź na pytanie – dlaczego to właśnie Ty powinnaś zostać testerką gier planszowych? Jeśli posiadasz publiczne konto na Instagramie i w razie wyboru na testera jesteś chętna opublikować tam zdjęcie z testowania – możesz podać nam w zgłoszeniu link do profilu.

> Wysyłając swoje zgłoszenie zobowiązujecie się do przesłania recenzji z testowania oraz akceptujecie Regulaminu testowania

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31.08.2022

Spośród zgłoszeń, wybierzemy 5 osób, które otrzymają do przetestowania zestaw gier planszowych od wydawnictwa REBEL.

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również