-Reklama-

I Szumisiowa Rada Rodziców – zapraszamy!

Zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach cyklu Szumisiowa Rada Rodziców! Zasiądź w naszej radzie i wspólnie przepytajmy inspirujące Mamy i Ojców. Gościem premierowego spotkania będzie Jarosław Kuźniar. Spotkanie jest bezpłatne – obowiązują zapisy!

-Reklama-

I SZUMISIOWA RADA RODZICÓW
– przepytywany: Tata Zosi

Rada Rodziców pod patronatem portalu „Mamy Mamom” to cykl spotkań z inspirującymi Mamami i Tatusiami. To okazja do nawiązania kontaktów z innymi rodzicami, porozmawiania na tematy ważne, jak i te z pozoru błahe, podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami, spędzenia z sobą trochę czasu. To czas dla siebie, czas na dobrą kawę i rozmowę o wyzwaniach dla współczesnych rodziców.

Jako pierwszy przed Radą Rodziców zasiądzie Tata Zosi, dziennikarz telewizyjny i radiowy, podróżnik – Jarosław Kuźniar.

Zebranie Rady Rodziców  poprowadzi  matka Polka trojki dzieci:  Olka, Tosi i Leosia  –  Marta  Szulawiak-Turska, autorka bloga  https://wiochauturskich.pl/, ex-modelka, dziennikarka, businesswoman, radna warszawskiego  Wawra, prowadząca ekologiczne gospodarstwo ze zwierzętami, kreatorka szczęśliwego życia.

Zapraszamy 28 listopada o godzinie 12.00 do showroomu Szumiś Cafe przy ul. Nowolipie 25 w Warszawie. Wstęp jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona – obowiązują zapisy: [email protected] (w tytule maila proszę napisać: Rada Rodziców). Do zobaczenia!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również