-Reklama-
teddyeddie

Skiddoü – marka, która powstała z miłości do dzieci

-Reklama-

Bardzo często polecamy Wam produkty różnych marek. Producentów, dystrybutorów akcesoriów i produktów dla dzieci. Staramy się, by były to sprawdzone produkty, które są tworzone przez wyjątkowe marki. Takie, które powstały z potrzeby serca, miłości do dzieci i dbałości o ich bezpieczeństwo.

Dziś chciałybyśmy wam przedstawić jedną z takich firm. skiddoü to marka wyjątkowa, którą cenimy i dopisujemy do listy naszych sprawdzonych i ulubionych. Poznajcie ich także.

Już na pierwszy rzut oka widać, że skiddoü to marka, która wyróżnia się na tle innych, że w stworzenie jej zostało włożone dużo pracy, ale przede wszystkim… serca. Czy to dobre wrażenie?

Z pewnością – nasza marka jest prawdziwa dzięki temu, że tworzy ją wielu rodziców, osób kochających dzieci, a także specjalistów, którzy poświęcają ogrom czasu na dbanie o dobro najmłodszych. Wszystko, co robimy, robimy z miłości do dzieci. Właśnie dlatego wierzymy w nasze produkty, w misję, którą wypełniamy każdego dnia i całą markę – przedstawiamy wszystkim nasze wartości, w których pokładamy zaufanie, którymi kierujemy się każdego dnia. W naszych działaniach dostrzec można mnóstwo serca, bo przecież dzieci dostrzegają prawdziwe uczucia płynące właśnie z niego.

W Waszych produktach widać wyraźną inspirację skandynawskim stylem. Skąd to się wzięło?

Nasze działania są silnie inspirowane filozofią oraz kulturą skandynawską, a także tamtejszym sposobem na rodzicielstwo. Podziwiamy szwedzką dbałość o bezpieczeństwo, chcemy czerpać jak najwięcej z fińskiej pielęgnacji wartości edukacyjnych, nawiązywać do norweskiej bliskości natury, a także propagować codzienne dostrzeganie malutkich radości płynących z rodzicielstwa – tak bliskich duńskiemu hygge. Oczywiście nie zapominamy o niezwykle modnym dziś skandynawskim designie, który pozwala na wyrażenie własnego stylu, a przede wszystkim wprowadzenie do domu harmonii – nasze produkty dopasowują się do mieszkań, dziecięcych pokoików, sypialni, a nawet hotelowych pokojów. W końcu mamy też wiele rozwiązań dla rodziców ceniących sobie mobilność.

skiddoü to szeroki wachlarz produktów – od zabawek po foteliki samochodowe. Czym kierujecie się, dobierając asortyment?

Nadrzędną wartością jest chęć odpowiedzenia na potrzeby każdego młodego rodzica oraz dzieci – współczesne rodzicielstwo stawia wiele wyzwań i pragniemy towarzyszyć wszystkim w tym niełatwym, ale magicznym i pełnym radości czasie. Oczywiście, by odpowiadać skutecznie na wszelkie wyzwania, musimy przeprowadzać szczegółowe analizy sprzedaży, badania rynków, a także ściśle współpracować z wieloma specjalistami. Branża dziecięca ma swoje szczególne wymagania, dlatego jesteśmy czujni na każdym etapie przygotowywania produktu. Wszystko po to, by na końcu całej drogi móc oglądać uśmiechy i chwile radości naszych klientów – tych małych i dużych.

Z którego produktu jesteście najbardziej dumni?

Jesteśmy producentami, dlatego każdy produkt jest dla nas wyjątkowy – za każdym stoi inna historia, inne emocje, a czasem nawet inne wyzwania, którym musieliśmy sprostać. Uwielbiamy wielofunkcyjność zestawu mebli dziecięcych Møb, gdyż udało nam się zamknąć w 3 prostych bryłach aż 8 funkcjonalności. Cała rodzina będzie mogła odkrywać własną kreatywność. A jeżeli o niej już mowa, to Smil – mata edukacyjna – powstała przy wykorzystaniu oryginalnej i wyjątkowo kreatywnej metody doodle. Zaprojektowaliśmy ją ręcznie!

Moss to natomiast niezwykle funkcjonalny wózek – jesteśmy dumni, że udało nam się zamknąć w nim tak wiele rozwiązań, dzięki czemu sprawdza się on w każdej sytuacji, w każdym terenie. Jest idealny dla wszystkich rodzin niezależnie od stylu życia. Lista z podpisem „z czego jesteśmy dumni” jest więc bardzo długa.

Dla kogo skierowane są Wasze produkty? Czym różnią się od innych?

Kreujemy, produkujemy oraz sprzedajemy produkty dla dzieci w wieku 0-6 lat, a także dla ich rodziców. A wyróżnia nas to, co już zostało wspomniane – przede wszystkim wszelkie nasze działania wynikają z miłości do dzieci, płyną prosto z serca. Jesteśmy ponadto wierni swoim wartościom, które wynikają ze skandynawskiego modelu rodzicielstwa. Pragniemy nie tylko sprzedawać, ale również wspierać rodziców w ich codzienności. Nie zapominamy ponadto o najważniejszym – bezpieczeństwie – wszelkie nasze produkty przechodzą przez 7-etapowy proces weryfikacji. Kontrolujemy producentów, fabryki, przeprowadzamy wewnętrzne testy w dziale jakości, a nawet na magazynie, testujemy w zewnętrznych laboratoriach –  często nawet kilkukrotnie. 

Jaka jest filozofia waszej marki? Jaką macie misję?

Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczeństwo dzięki funkcjonalnym i designerskim produktom, a rodzicom ułatwić codzienność, by całe rodziny mogły czerpać jeszcze więcej szczęścia z każdej nawet pozornie niezauważalnej chwili. W realizacji misji pomagają nam wartości, o których tak często mówimy. Dbamy o bezpieczeństwo, obserwując i inspirując się szwedzkimi markami, staramy się edukować i wspierać w duchu fińskiego systemu edukacyjnego, propagujemy bliskość z naturą na wzór norweski, a także hołdujemy małym szczęściom i designowi rodem z duńskiego hygge. We wszystkich działaniach wspierają nam specjaliści, eksperci, a także sami rodzice, gdyż to oni najlepiej znają codzienne potrzeby najmłodszych członków naszych rodzin.

Zespół Skiddoü pracuje nad tym, by każdy produkt marki był wyjątkowy

Nawiązaliście już współpracę z dwoma ekspertkami w kwestii rodzicielstwa i nie tylko. Dlaczego zdecydowaliście się na Annę Dereszowską oraz Monikę Działowską?

Jeżeli chodzi o Annę Dereszowską, to nasze wartości marki, a także dojrzałe podejście do rodzicielstwa Ani doskonale ze sobą współgrają. Wspólnie pragniemy propagować ideę świadomego rodzicielstwa, zwracając uwagę na najważniejsze kwestie. Wpływ na decyzję oczywiście miał też fakt, że Anna spodziewa się trzeciego dziecka, a my pragnęliśmy towarzyszyć jej w tym cudownym czasie i stanowić wsparcie. 

Marka Skiddoü towarzyszy Annie Dereszowskiej w macierzyństwie

Monika Działowska to natomiast merytoryczna pomoc dla naszych działań. To mama, pediatra w trakcie specjalizacji, a także autorka bloga Pediatra na Zdrowie. Korzystając z ogromnej wiedzy z zakresu prawidłowego rozwoju dzieci, Monika przekazuje rodzicom wielkie wsparcie, a także pokazuje, jak ogromny wpływ na szczęśliwe dzieciństwo ma świadome podejście do rodzicielstwa. To jednak dopiero początek naszych działań z Anią i Moniką, dlatego bądźcie czujni i wyczekujcie ciekawych przedsięwzięć!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Chcesz, by Twoje dziecko szybko nauczyło się angielskiego? Zobacz, co radzi ekspert!

Każdy z nas chciałby, aby jego dziecko szybko i przyjemnie przyswajało naukę angielskiego. Czy jest to w ogóle możliwe? Tak! Razem z ekspertką - Olą Komadą, prezeską Edu Bears, współautorką metod nauczania angielskiego dla dzieci: Teddy Eddie, Savvy Ed oraz Edward's League, wyjaśniamy co jest najważniejsze podczas nauki języka u dzieci.

Back to School – najnowsze Trendy w modzie szkolnej

Powrót do szkoły to zawsze ekscytujący czas zarówno dla dzieci, jak i rodziców. To okazja do spotkań z przyjaciółmi, zdobycia nowej wiedzy i odkrywania pasji. Jednak, aby móc w pełni cieszyć się z powakacyjnych miesięcy należy zadbać o odpowiednią garderobę, która sprawdzi się na szkolnych korytarzach i w trakcie aktywnego czasu wolnego. Dla najmłodszych moda jest sposobem na wyrażanie siebie i podkreślenie indywidualności, dlatego warto przyjrzeć się najnowszym trendom w ubraniach i obuwiu, które będą królować na szkolnych korytarzach w tym roku.

Klimatyzacja w pokoju dziecka – wyzwanie dla rodziców!

Tegoroczne lato jest naprawdę gorące, dlatego szczególną uwagę poświęca się temu, by temperatury nie zaszkodziły najmłodszym. Spacery w zacienionych parkach są niesamowicie przyjemne, w utrzymaniu dobrego samopoczucia i zdrowia pomaga też picie wody – jak jednak zadbać o sprzyjający klimat w domu, a w szczególności w pokoju dziecka?

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Lekcje samobadania piersi w szkołach – Avon startuje z 2. edycją programu Normalne, że ich dotykam

Jak pokazuje najnowsze badanie Boob Census 2023i, przeprowadzone dla Avon, 34% polskich nastolatek czuje dyskomfort rozmawiając z rodziną na temat zdrowia piersi, a aż 57% twierdzi, że nie ma dostatecznej wiedzy w zakresie samobadania i rozpoznawania niepokojących symptomów. Jednocześnie 75% dziewcząt wskazuje, że jest to ważna kwestia i deklaruje zainteresowanie tematem, jeśli będzie poruszony w szkole. Na tę potrzebę zdobywania wiedzy przez młodych odpowiada Avon, który razem z partnerami – Fundacją Rak’n’Roll i Kliniką Ginekologiczną Gini, startuje z drugą edycją ogólnopolskiej kampanii o zdrowiu i samobadaniu piersi –Normalne, że ich dotykam.

Kupiliście zabawkę Fisher-Price? Należy wam się 40 złotych zwrotu!

Smyk ogłosił nową akcję dla swoich klientów. Ten, kto kupi zabawkę Fisher-Price, otrzyma zwrot 40 złotych na konto. Zabawki...

Podwójna macica – co to jest i jak wpływa na ciążę?

Podwójna macica to wada wrodzona, która polega na nieprawidłowym połączeniu się dwóch przewodów Mullera, z których powstają narządy rozrodcze u płci żeńskiej. W efekcie kobieta ma dwie oddzielne macice, każda z własną jamą, szyjką i jajowodem. Podwójna macica występuje u około 0,1-0,5% kobiet i może być przyczyną niepłodności lub powikłań ciążowych. Jak rozpoznać podwójną macicę, jak przebiega ciąża z tą wadą i jakie są możliwości leczenia?

Odwodnienie u niemowląt – objawy, skutki i postępowanie

Nawadniania dziecka trzeba pilnować zawsze – szczególnie w czasie choroby czy upałów. Zdarza się jednak, że niewystarczająca ilość płynów powoduje odwodnienie u niemowląt. Co w konsekwencji może być dla niego niebezpieczne i zagrażające jego życiu. Jak zatem rozpoznać ten groźny dla zdrowia stan? Jakie mogą być skutki odwodnienia maluszka ? Na te i inne pytania odpowiada w materiale położna Natalia Marcinów laureatka konkursu „Położna na medal”.

Cytologia – badanie, które może uratować życie

Cytologia to badanie, które pozwala na wykrycie wczesnego stadium raka szyjki macicy - jednego z najczęstszych nowotworów złośliwych u kobiet. Dzięki regularnemu wykonywaniu cytologii można zapobiec rozwojowi choroby lub podjąć skuteczne leczenie na czas. Co warto wiedzieć o cytologii i dlaczego jest tak ważna?