-Reklama-

Skiddoü – marka, która powstała z miłości do dzieci

-Reklama-

Bardzo często polecamy Wam produkty różnych marek. Producentów, dystrybutorów akcesoriów i produktów dla dzieci. Staramy się, by były to sprawdzone produkty, które są tworzone przez wyjątkowe marki. Takie, które powstały z potrzeby serca, miłości do dzieci i dbałości o ich bezpieczeństwo.

Dziś chciałybyśmy wam przedstawić jedną z takich firm. skiddoü to marka wyjątkowa, którą cenimy i dopisujemy do listy naszych sprawdzonych i ulubionych. Poznajcie ich także.

Już na pierwszy rzut oka widać, że skiddoü to marka, która wyróżnia się na tle innych, że w stworzenie jej zostało włożone dużo pracy, ale przede wszystkim… serca. Czy to dobre wrażenie?

Z pewnością – nasza marka jest prawdziwa dzięki temu, że tworzy ją wielu rodziców, osób kochających dzieci, a także specjalistów, którzy poświęcają ogrom czasu na dbanie o dobro najmłodszych. Wszystko, co robimy, robimy z miłości do dzieci. Właśnie dlatego wierzymy w nasze produkty, w misję, którą wypełniamy każdego dnia i całą markę – przedstawiamy wszystkim nasze wartości, w których pokładamy zaufanie, którymi kierujemy się każdego dnia. W naszych działaniach dostrzec można mnóstwo serca, bo przecież dzieci dostrzegają prawdziwe uczucia płynące właśnie z niego.

W Waszych produktach widać wyraźną inspirację skandynawskim stylem. Skąd to się wzięło?

Nasze działania są silnie inspirowane filozofią oraz kulturą skandynawską, a także tamtejszym sposobem na rodzicielstwo. Podziwiamy szwedzką dbałość o bezpieczeństwo, chcemy czerpać jak najwięcej z fińskiej pielęgnacji wartości edukacyjnych, nawiązywać do norweskiej bliskości natury, a także propagować codzienne dostrzeganie malutkich radości płynących z rodzicielstwa – tak bliskich duńskiemu hygge. Oczywiście nie zapominamy o niezwykle modnym dziś skandynawskim designie, który pozwala na wyrażenie własnego stylu, a przede wszystkim wprowadzenie do domu harmonii – nasze produkty dopasowują się do mieszkań, dziecięcych pokoików, sypialni, a nawet hotelowych pokojów. W końcu mamy też wiele rozwiązań dla rodziców ceniących sobie mobilność.

skiddoü to szeroki wachlarz produktów – od zabawek po foteliki samochodowe. Czym kierujecie się, dobierając asortyment?

Nadrzędną wartością jest chęć odpowiedzenia na potrzeby każdego młodego rodzica oraz dzieci – współczesne rodzicielstwo stawia wiele wyzwań i pragniemy towarzyszyć wszystkim w tym niełatwym, ale magicznym i pełnym radości czasie. Oczywiście, by odpowiadać skutecznie na wszelkie wyzwania, musimy przeprowadzać szczegółowe analizy sprzedaży, badania rynków, a także ściśle współpracować z wieloma specjalistami. Branża dziecięca ma swoje szczególne wymagania, dlatego jesteśmy czujni na każdym etapie przygotowywania produktu. Wszystko po to, by na końcu całej drogi móc oglądać uśmiechy i chwile radości naszych klientów – tych małych i dużych.

Z którego produktu jesteście najbardziej dumni?

Jesteśmy producentami, dlatego każdy produkt jest dla nas wyjątkowy – za każdym stoi inna historia, inne emocje, a czasem nawet inne wyzwania, którym musieliśmy sprostać. Uwielbiamy wielofunkcyjność zestawu mebli dziecięcych Møb, gdyż udało nam się zamknąć w 3 prostych bryłach aż 8 funkcjonalności. Cała rodzina będzie mogła odkrywać własną kreatywność. A jeżeli o niej już mowa, to Smil – mata edukacyjna – powstała przy wykorzystaniu oryginalnej i wyjątkowo kreatywnej metody doodle. Zaprojektowaliśmy ją ręcznie!

Moss to natomiast niezwykle funkcjonalny wózek – jesteśmy dumni, że udało nam się zamknąć w nim tak wiele rozwiązań, dzięki czemu sprawdza się on w każdej sytuacji, w każdym terenie. Jest idealny dla wszystkich rodzin niezależnie od stylu życia. Lista z podpisem „z czego jesteśmy dumni” jest więc bardzo długa.

Dla kogo skierowane są Wasze produkty? Czym różnią się od innych?

Kreujemy, produkujemy oraz sprzedajemy produkty dla dzieci w wieku 0-6 lat, a także dla ich rodziców. A wyróżnia nas to, co już zostało wspomniane – przede wszystkim wszelkie nasze działania wynikają z miłości do dzieci, płyną prosto z serca. Jesteśmy ponadto wierni swoim wartościom, które wynikają ze skandynawskiego modelu rodzicielstwa. Pragniemy nie tylko sprzedawać, ale również wspierać rodziców w ich codzienności. Nie zapominamy ponadto o najważniejszym – bezpieczeństwie – wszelkie nasze produkty przechodzą przez 7-etapowy proces weryfikacji. Kontrolujemy producentów, fabryki, przeprowadzamy wewnętrzne testy w dziale jakości, a nawet na magazynie, testujemy w zewnętrznych laboratoriach –  często nawet kilkukrotnie. 

Jaka jest filozofia waszej marki? Jaką macie misję?

Chcemy zapewnić dzieciom bezpieczeństwo dzięki funkcjonalnym i designerskim produktom, a rodzicom ułatwić codzienność, by całe rodziny mogły czerpać jeszcze więcej szczęścia z każdej nawet pozornie niezauważalnej chwili. W realizacji misji pomagają nam wartości, o których tak często mówimy. Dbamy o bezpieczeństwo, obserwując i inspirując się szwedzkimi markami, staramy się edukować i wspierać w duchu fińskiego systemu edukacyjnego, propagujemy bliskość z naturą na wzór norweski, a także hołdujemy małym szczęściom i designowi rodem z duńskiego hygge. We wszystkich działaniach wspierają nam specjaliści, eksperci, a także sami rodzice, gdyż to oni najlepiej znają codzienne potrzeby najmłodszych członków naszych rodzin.

Zespół Skiddoü pracuje nad tym, by każdy produkt marki był wyjątkowy

Nawiązaliście już współpracę z dwoma ekspertkami w kwestii rodzicielstwa i nie tylko. Dlaczego zdecydowaliście się na Annę Dereszowską oraz Monikę Działowską?

Jeżeli chodzi o Annę Dereszowską, to nasze wartości marki, a także dojrzałe podejście do rodzicielstwa Ani doskonale ze sobą współgrają. Wspólnie pragniemy propagować ideę świadomego rodzicielstwa, zwracając uwagę na najważniejsze kwestie. Wpływ na decyzję oczywiście miał też fakt, że Anna spodziewa się trzeciego dziecka, a my pragnęliśmy towarzyszyć jej w tym cudownym czasie i stanowić wsparcie. 

Marka Skiddoü towarzyszy Annie Dereszowskiej w macierzyństwie

Monika Działowska to natomiast merytoryczna pomoc dla naszych działań. To mama, pediatra w trakcie specjalizacji, a także autorka bloga Pediatra na Zdrowie. Korzystając z ogromnej wiedzy z zakresu prawidłowego rozwoju dzieci, Monika przekazuje rodzicom wielkie wsparcie, a także pokazuje, jak ogromny wpływ na szczęśliwe dzieciństwo ma świadome podejście do rodzicielstwa. To jednak dopiero początek naszych działań z Anią i Moniką, dlatego bądźcie czujni i wyczekujcie ciekawych przedsięwzięć!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również