-Reklama-

Rusza festiwal radości malucha!

Dzisiejsi rodzice są bardzo świadomi korzyści jakie niosą ze sobą edukacyjne zabawy z dziećmi już od pierwszych dni życia maluszka. Chcemy wspierać rozwój maleństwa, jednocześnie gwarantując dużo dobrej zabawy. Skorzystaj z Festiwalu Radości Malucha Fisher-Price, wywołaj uśmiech na twarzy dziecka i podaruj mu zabawkę, z którą będzie się tak dobrze bawiło, że nawet nie zorientuje się, że się uczy!

-Reklama-

Wybrane zabawki edukacyjne od Fisher-Price znajdziesz w promocyjnych cenach w wielu sklepach stacjonarnych i online. To doskonała okazja do tego, by do dziecięcego pokoju dołączyły bestsellery idealne dla dzieci w wieku od niemowlaka do przedszkolaka.  Szukaj zabawek z funkcją Poziomy Nauki, która sprawia, że zabawka będzie dłużej towarzyszyć dziecku na różnych etapach rozwoju, a tym samym zakup będzie bardziej efektywny. To jak kupienie 3 zabawek w 1! Festiwal Radości Malucha to też doskonała okazja na to, by w atrakcyjnej cenie nabyć zabawki Fisher-Price z certyfikatem Pozytywnej Opinii Instytutu Matki i Dziecka, który daje gwarancję, że dana zabawka jest całkowicie bezpieczna dla dziecka pod względem konstrukcji, staranności wykonania, jakości czy użytych surowców. Jest również dostosowana do etapów rozwoju dziecka i wspiera jego harmonijny rozwój.

Radość dla noworodków (0 miesięcy +)

Wyspane dziecko – to nie tylko szczęśliwe dziecko, ale i szczęśliwi rodzice. Pomoże w tym Wydra Usypianka-Przytulanka (FXC66). Jej miękki brzuszek podnosi się i opada, imitując oddychanie, co w naturalny sposób koi maluszka. Wyderka posiada możliwość odtwarzania uspokajającej muzyki i innych dźwięków (takich jak bicie serca, słodkie pochrapywanie czy biały szum) przez 30 minut. Dodatkowo świeci delikatnym światełkiem. Rozwinie zmysł dotyku, wzroku i słuchu u Twojej pociechy jednocześnie relaksując dziecko i pomagając mu wytworzyć regularny rytuał snu. Wyderka otrzymała Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka. Daje to gwarancję, że jest całkowicie bezpieczna dla dziecka pod względem konstrukcji, staranności wykonania, jakości czy użytych surowców. Jest również dostosowana do etapów rozwoju dziecka i wspiera jego harmonijny rozwój.

Frajda z edukacyjnej zabawy (6 miesięcy+)

Dwójka najlepszych przyjaciół  małego dziecka. Szczeniaczek Uczniaczek (FPM71) i Siostrzyczka Szczeniaczka (FPP63) to miękkie i miłe w dotyku pluszaki, które swym sympatycznym wyglądem zapraszają najmłodszych do fantastycznej zabawy, odkrywania i nauki! Zabawki te pomogą Twojemu dziecku nauczyć się pierwszych słów! Reagują na dotyk – wystarczy nacisnąć na łapkę, nóżkę lub serce, by usłyszeć edukacyjne odpowiedzi i melodyjki. Interaktywne przytulanki nagradzają działania malucha ciekawymi słówkami, wypowiedziami i rytmicznymi edukacyjnymi piosenkami. I tak, podczas wspólnej zabawy, dziecko pozna ponad 100 słów – podczas nauki liczenia czy alfabetu, poznaje kształty, kolory i nazwy części ciała. A dzięki technologii Poziomy Nauki interaktywne treści można zmieniać, dopasowując je do zainteresowań oraz aktualnego etapu rozwoju maluszka! Dzięki temu zabawka taka będzie bawić i uczyć dziecko przez długi czas. To tak jakby zamiast jednej zabawki kupować aż trzy. ”Pokażesz moją fioletową rękę?, „Mam dwoje uszu – policzmy je! Jeden, dwa!”. A wszystko to przy akompaniamencie wesołej muzyki i migotaniu czerwonego serduszka.

Mnóstwo radości z edukacyjnej zabawy przyniesie Interaktywny Taneczny DJ (HND41). To  muzyczna zabawka, która podbije serca wszystkich maluchów już od 9-go miesiąca życia! Taneczny DJ na elastycznej sprężynce, która sprawia, że wesoło podskakuje w rytm muzyki, zachęcając szkraby do tańca, dzięki czemu będą rozwijać swoje zdolności ruchowe i koordynację ciała. DJ jest wyposażony w ponad 75 dźwiękowych aktywacji, na które składają się wesołe melodie, edukacyjne wypowiedzi i piosenki. Wystarczy nacisnąć jeden z trzech przycisków na jego głowie, by rozpoczęła się pełna frajdy zabawa. Zielony przycisk z nutkami uruchamia wesołe piosenki zachęcające dziecko do ruchu. Niebieski przycisk otwiera przed dziećmi świat literek i liczb, dzięki którym poszerzają swoje słownictwo. Czerwony przycisk z mikrofonem uruchamia wyjątkową  funkcję nagrywania tego, co powie do niego maluch i remiksowania danej frazy w wesołą piosenkę, co sprawia, że zabawa z nim nigdy się nie nudzi. Ponadto rozwija kreatywność oraz wyobraźnię dziecka (i dorosłych również!)! DJ posiada technologię  Poziomy Nauki,  dzięki czemu rodzic może dostosować edukacyjne treści zabawki do aktualnego etapu rozwoju maluszka, co sprawia, że zabawka zostanie z dzieckiem na długo, zaskakując na każdym kolejnym poziomie nowymi, edukacyjnymi treściami.

Radość z odkrywania świata (6-36 miesięcy)

Każdy nowy etap rozwoju dziecka jest dla każdego rodzica niezapomnianym wspomnienie. Do jednego z tych najważniejszych należą te momenty, w których pociecha „rusza” w świat – najpierw na czworaka, by później stanąć na własnych nóżkach. Edukacyjny Piesek „Raczkuj za mną” (HHH15) to uroczy towarzysz zabawy, który „chodzi”, zachęcając malucha do raczkowania w ślad za nim. Po naciśnięciu jednego z dwóch podświetlanych przycisków w kształcie kolorowych kostek, umieszczonych na obroży pieska, zabawka wykonuje kilka ruchów w tył, mówiąc „Ruszaj za mną”. To samo dzieje się, gdy dziecko pociągnie za skarpetę umieszczoną w pyszczku zabawki. To odsunięcie się zabawki na niewielką odległość od dziecka intryguje szkraba i motywuje, by próbować go sięgnąć. Piesek macha też ogonkiem i głową w rytm zachęcających do raczkowania haseł i piosenek. Zabawka oprócz wspierania rozwoju motorycznego, zawiera mnóstwo edukacyjnych treści, które można dopasować do aktualnego etapu rozwoju maluszka, dzięki zastosowanej w zabawce technologii „Poziomy Nauki”. Na poziomie pierwszym sympatyczny piesek nauczy dzieci liczb od 1 do 10 oraz kolorów i kształtów, które malec odnajdzie i może nacisnąć np. na obroży pieska, słysząc hasło „Zielona kostka”. Poziom drugi zachęci szkraba do nauki alfabetu i naciskania odpowiednich przycisków poprzez pytania pieska np. „Gdzie jest czerwona kostka”? Poziom trzeci to zabawa w naśladowanie, w akompaniamencie wesołych piosenek i dźwięków. Piesek będzie idealnym towarzyszem zabaw dzieci w wieku 6-36 miesięcy.

Edukacyjny Piesek „Raczkuj za mną” otrzymał Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka. Daje to gwarancję, że jest całkowicie bezpieczny dla dziecka pod względem konstrukcji, staranności wykonania, jakości czy użytych surowców. Jest również dostosowany do etapów rozwoju dziecka i wspiera jego harmonijny rozwój.
Pchacz Małego Kierowcy 2w1 (HJP44) jest idealnym kompanem pierwszych prób chodzenia maluszka. To zabawka edukacyjna, która „rośnie” razem z dzieckiem: od zabawy na siedząco, przez podnoszenie się, aż po stawianie pierwszych kroków. Dzięki wygodnemu, niebieskiemu uchwytowi maluch może pewnie podnosić się i stawać z obu stron pchacza. Pierwsze kroki nie są wymuszone, dzięki specjalnym kołom Steady Speed™, które spowalniają tempo, sprawiając, że zabawka nie odjedzie od dziecka za szybko – a ono przez to nie upadnie,  zapewniając bezpieczeństwo początkującym spacerowiczom. Z obu stron pchacza dziecko znajdzie ciekawe do zabawy elementy, które zachęcają je to zabawy, w naciskanie, przesuwanie elementów na desce rozdzielczej ich wyjątkowego auta. Żółtą dźwignię skrzyni biegów można przesuwać w przód i w tył. Niebieskim przyciskiem można włączyć lub wyłączyć „silnik” pchacza. A sorter na klocki uczy dzieci dopasowywania kształtów do odpowiednich otworów – rozwijając sprawność paluszków i rączek dziecka.

Zielona kierownica z aktywizującym klaksonem to źródło edukacyjnych piosenek i wypowiedzi na 3 Poziomach Nauki – Odkrywanie, Zachęcanie, Naśladowanie – z których każdy ma inne treści, które rodzic może dopasować do aktualnego etapu rozwoju maluszka. Pchacz Małego kierowcy uczy literek, przeciwieństw i liczenia, za każdym razem gdy mali kierowcy naciskają klakson. A wszystko to w rytmie ponad 50-ciu wesołych piosenek, wierszyków i wypowiedzi, które motywują dzieci to ruszenia w świat pewnym krokiem. Pchacz Małego Kierowcy 2w1 otrzymał Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka. Daje to gwarancję, że jest całkowicie bezpieczny dla dziecka pod względem konstrukcji, staranności wykonania, jakości czy użytych surowców. Jest również dostosowany do etapów rozwoju dziecka i wspiera jego harmonijny rozwój.

Dla przedszkolaków, którzy uczą się przez naśladowanie (2-5 lat)

Dzieci w wieku 2-5 lat to urodzeni odkrywcy, którzy w naturalny sposób dążą do odkrywania otaczającego ich świata. Warto wykorzystywać ten czas, by zachęcić je do poznawania różnych miejsc, osób i zachowani. Dzięki temu będą rozwijać kreatywność, wyobraźnię i umiejętność budowania relacji społecznych, która procentuje przez całe życie. Jak sprawić, aby nauka dla przedszkolaka była zabawą?
Wesoły Domek Małego Odkrywcy Little People (HCJ65) został stworzony z myślą o dzieciach, które kochają naśladować dorosłych i bawić się w dom, gdzie mogą odgrywać  znajome scenki, a przy tym uczyć się literek, liczb i kolorów. Domek wyposażony jest w pokoje, patio z basenem, a nawet huśtawkę na drzewie. Dzięki 6 punktom aktywacji, takim jak podświetlane radio, przełącznik światła, „tablet” w kuchni, lodówka, piecyk i toaleta ze „spuszczaniem wody”, zabawa w dom jest jeszcze bardziej realistyczna! Figurki dołączone do zestawu mają różne odcienie skóry – co pozwala naturalnie uczyć się naszemu dziecku, że świat jest różnorodny – i kolega czy koleżanka z przedszkola może wyglądać inaczej. To pierwsza nauka tolerancji malucha.

Wesoły Domek Małego Odkrywcy Little People otrzymał Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka. Daje to gwarancję, że jest całkowicie bezpieczny dla dziecka pod względem konstrukcji, staranności wykonania, jakości czy użytych surowców. Jest również dostosowany do etapów rozwoju dziecka i wspiera jego harmonijny rozwój.
Edukacyjny pociąg ze zwierzątkami Little People (HHH93) zaprosi dzieci do pełnej radości podróży w fascynujący świat zwierząt. Maluch będzie mógł odbywać edukacyjne podróże z 5-cioma uroczymi zwierzątkami, w akompaniamencie wesołych piosenek i migoczących światełek. Solidna podstawa pociągu sprawia, że szkrab z łatwością możne go popychać czy wspierać się na nim. Otwierana, tylna rampa ułatwia wkładanie i wyjmowanie figurek zwierząt. Podróż dookoła świata szlakiem egzotycznych zwierząt? Misja ratunkowa w dżungli? Dzieci ograniczać będzie jedynie ich wyobraźnia. Każda zabawa może mieć inny zaskakujący finał. Dodatkowo aktywizujące przyciski na dachu lokomotywy i podświetlany komin uruchomią piosenki i wyrażenia, które wprowadzą dzieci w świat literek, liczenia, kolorów, kształtów, przeciwieństw oraz odgłosów zwierząt. Możemy przyłączyć się do zabawy dziecka i uczyć pociechę, jak dbać o innych i wczuwać się w ich potrzeby. Gdy małpka jest smutna – można się z nią pobawić, a gdy zmęczona – warto zrobić jej posłanie i pogłaskać przed snem jak mama. Podczas takiej zabawy dziecko uczy się, jak wyrażać emocje, jak dzielić się z innymi oraz – jeśli bawi się z rodzicami lub dziadkami – jak odnosić się do starszych.

Festiwal Radości Malucha to celebracja dziecięcej radości. Bo każdy rodzic wie, że nie ma nic lepszego od uśmiechu na twarzy malucha! To właśnie on sprawia, że my jako rodzice jesteśmy spełnieni i szczęśliwi.

Fisher-Price to niekwestionowany lider na rynku zabawek, tworzący innowacyjne, bezpieczne i rozwojowe produkty dla dzieci. Od początku istnienia marki, jej celem jest wspieranie młodych rodziców w nowej rzeczywistości oraz pobudzanie dziecięcej wyobraźni. Rodzice chętnie wybierają zabawki Fisher-Price ze względu na ich doskonałą jakość i treści edukacyjne, które pomagają maluchom uczyć się pierwszych słówek, cyferek i wyrażeń.
Promocji na zabawki marki Fisher-Price z okazji Festiwalu Radości Malucha szukaj w znanych sieciach sklepów stacjonarnych takich jak Carrefour, Auchan, Leclerc, Smyk oraz w sklepach online,  m.in. Empik, Al.to, Allegro, Smyk, Media Expert.

Artykuł sponsorowany

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również