-Reklama- Rowery - wybierz na Ceneo

Rozstałam się z mężem i nie czuję nic. W domu w końcu jest spokój i harmonia

Piszę ten post, ale nie w poszukiwaniu pomocy i cudownego rozwiązania. Chyba po prostu żeby się "wygadać", poczytać wasze opinie. Może macie podobne historie?

-Reklama-

Piszę ten post, ale nie w poszukiwaniu pomocy i cudownego rozwiązania. Chyba po prostu żeby się „wygadać”, poczytać wasze opinie. Może macie podobne historie?

Mam 25 lat i jestem mamą dwójki chłopców, którzy są w wieku 5 i 3 lat. Byłam w związku z facetem przez 6 lat. To ojciec moich dzieci.

Nie był to związek miodem i mlekiem płynący. Ani on ani ja nie mamy łatwych charakterów, ale kochałam go szczerze i nie wyobrażałam sobie życia bez niego.

Zostałam przez niego zdradzona dwa razy.

Z jedną kobietą był dość długo i porzucił mnie. Jednak niestety wróciliśmy do siebie. Zapewniał jak bardzo mnie kocha, że ciągle o mnie myślał. Typowe bzdury, w które chciałam uwierzyć i usłyszeć. Byłam naiwna sądząc, że się zmienił. Zdradzić więcej mnie nie zdradził.

Nie mam na to dowodów, za to wprowadził w domu ogromny terror. Kontrolował mnie na każdym kroku.

Sprawdzał mój telefon i to tak dokładnie, że tak daleko nawet ja nigdy nie miałam potrzeby wchodzić, sprawdzał rozkład autobusów i obliczał o której powinnam być w domu lub w pracy, nie przyjmował do wiadomości, że mogą być korki. Musiałam robić zdjęcia gdzie jestem, kto koło mnie siedzi, stoi i mu wysyłać. Sprawdzał za każdym razem zawartość torebki, kurtki. Na zakupy po ubrania musiałam z nim jeździć i jeżeli on zaakceptował ubranie to mogłam go kupić, nie mogłam się czesać tak jak chciałam, malować i ubierać. Wmówił mi, że jestem gruba (58kg przy wzroście 158) i nieatrakcyjna z dziećmi, ale nie mogę się odchudzać, bo nie muszę się nikomu podobać skoro z nim jestem, a on mnie taką akceptuje, ale za szczupłymi się oglądał.

Mogłabym dużo wymieniać co się działo w naszym związku…

Jednym słowem – sprowadził mnie do parteru.. Faworyzował tylko młodszego syna, na starszego ciągle krzyczał, wyśmiewał się, że jeszcze dobrze mówić nie potrafi. Oczywiście na zewnątrz zgrywał idealnego ojca. Jeden raz starszy syn mi powiedział, że tata go nie kocha. Co w sumie jest prawdą, bo on nie kocha tych dzieci…

Dlaczego zerwaliśmy? Nie wiem. Naprawdę.

Od słowa do słowa i coś we mnie pękło. Kazałam mu się wyprowadzić, a on nawet nie protestował. Ubrał się i wyszedł. Nie pożegnał się z dziećmi. Nic. Jak od obcych. Kiedy wyszedł to stałam chwilę i sama dziwiłam się swojej reakcji, bo normalnie rzucilabym się na niego i błagała żeby został i przepraszała za swoje zachowanie. A teraz nic. Pustka. Zablokowałam go wszędzie, żeby nie miał ze mną kontaktu.

Jestem w takim dziwnym stanie emocjonalnym, bo nawet nie jestem zła ani rozżalona, płaczliwa. Nawet nie chce mi się z nim szarpać o pieniądze na dzieci. Nic.

W domu jest taki spokój i harmonia.

Boje sie, że jednak kiedyś za nim zatęsknię i wróci wszystko. Kiedyś bałam się z nim rozstać, bo bałam się samotności, że inna z nim będzie i dla niej będzie inny. Nie chcę nawet jego pieniędzy. Mam duże wsparcie w mamie, nawet finansowe. Ona sama mówi, że mam się z nim o nic nie wykłócać, że spokój jest najważniejszy. Może ma rację…

Pozdrawiam Wszystkie dzielne Mamusie

-Reklama-

Musisz przeczytać

Mamo, tato czy warto bankować krew pępowinową dziecka?

Dla każdego rodzica priorytetem jest zdrowie jego dziecka. Kompletując wyprawkę zwracamy uwagę na bezpieczeństwo i wygodę swoich pociech. Bezpieczeństwo jest kluczowe np....

BEZPŁATNY poradnik o rozszerzaniu diety plus KASZKA! ODBIERZ SWÓJ ZESTAW

Rozszerzanie diety dziecka to wcale nie jest proste zadanie! Z pomocą przychodzi BoboVita. Już dziś zamów swój DARMOWY...

Najlepsze polskie hotele z animacjami dla dzieci

W kraju kapryśnej i nieprzewidywalnej pogody urlop z dzieckiem może być wyzwaniem. Na szczęście są miejsca, w których nie ma nudy, nawet jeśli aura nie dopisuje. Zobacz najlepsze polskie hotele z animacjami. Tam twoje dzieci będą czuły się jak w raju.

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
411ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

9 ciekawostek o dzieciach urodzonych w lutym

Twój maluch urodzi lub urodził się w lutym? Sprawdź, co o twoim dziecku mówi miesiąc jego urodzin! Oto rzeczy, których nie wiedziałaś o dzieciach urodzonych w drugim miesiącu roku.

Mamo, tato czy warto bankować krew pępowinową dziecka?

Dla każdego rodzica priorytetem jest zdrowie jego dziecka. Kompletując wyprawkę zwracamy uwagę na bezpieczeństwo i wygodę swoich pociech. Bezpieczeństwo jest kluczowe np....

Mamy polecają Mamom – zagłosuj na produkt miesiąca!

Mamy wiedzą co dobre dla ich dzieci, dlatego rozpoczynamy głosowanie na produkt miesiąca. Weź udział w plebiscycie i wybierz produkt, który cenisz w macierzyństwie.

Nowe „Czyściochowe zabawy” już w Rossmannie – w sam raz na zimowe ferie!

,,Czyściochowe zabawy! Cz. 5 Czysty nos”– to tytuł kolejnych pełnych łamigłówek i kolorowanek książeczek z bohaterami Czyściochowa. Są one prezentem dla uczestników Rossnę!, którzy między 14 stycznia, a 15 lutego kupią produkt do dziecięcej higieny lub pielęgnacji i zeskanują kartę programu.

„Nastolatki na krawędzi” – poradnik o wychowywaniu nastolatek w pełnej niepokoju rzeczywistości

Czy każde samookaleczanie prowadzi do samobójstwa? Jak nastolatki korzystają z technologii i co z tego wynika? Czy zaburzenia psychiczne mogą być ucieczką przed rzeczywistością? Jak zareagować, kiedy córka prosi, aby zwracać się do niej „on”? Kiedy udać się z nastolatką do specjalisty i czego się spodziewać po takiej wizycie? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w poradniku o wychowywaniu nastolatek w pełnej niepokoju rzeczywistości. „Nastolatki na krawędzi. Czego nie wiecie o problemach swoich córek” Krystyny Romanowskiej, dr Agnieszki Dąbrowskiej i dr Marty Niedźwiedzkiej w księgarniach już od 25 stycznia!