-Reklama-

Rodzina materacy Plantpur – dla każdego coś dopasowanego

Materac to jeden z najważniejszych przedmiotów w naszym domu. Ma on wpływ na nasze samopoczucie, zdrowie i komfort. Na sen przeznaczamy około 1/3 naszego życia. Jakie samopoczucie będziemy mieć w pozostałej części? To zależy od tego, czy nasz odpoczynek będzie skuteczny – czy mieliśmy wygodny materac. Dlatego nie może być on przypadkowy.

-Reklama-

Materac to jeden z najważniejszych przedmiotów w naszym domu. Ma on wpływ na nasze samopoczucie, zdrowie i komfort. Na sen przeznaczamy około 1/3 naszego życia. Jakie samopoczucie będziemy mieć w pozostałej części? To zależy od tego, czy nasz odpoczynek będzie skuteczny – czy mieliśmy wygodny materac. Dlatego nie może być on przypadkowy.

Z ogromną przyjemnością prezentujemy wam absolutnie rewolucyjny produkt ostatniego czasu – materac PlantPur i jego trzy znakomite odsłony, dostosowane do różnych potrzeb odbiorców. Są to polskie ekologiczne materace z produktów roślinnych. Idealne dla dzieci i dla alergików – dzięki swojemu składowi posiadają właściwości antybakteryjne – zwalczają bakterie, grzyby, roztocza.

Jak dla mnie, rewolucyjnym rozwiązaniem jest zdejmowany top – warstwa wierzchnia, a także możliwość uprania pokrowca. To ważne w przypadku małych dzieci, ale nie tylko.

Materace PlantPur są na tyle uniwersalne, że pasują do łóżek ze stelażem lub bez. Można na nich spać także bez łóżka – bezpośrednio na podłodze. Przejdźmy jednak do rzeczy – oto modele materacy PlantPur:

Materac PlantPur Baby


Zacznijmy od najmniejszego, ale równie jak pozostałe, precyzyjnie dopracowanego materaca. PlantPur Baby, bo o nim mowa, to propozycja dla najmłodszych i najbardziej wymagających użytkowników. W tym materacu każdy detal dopracowany jest w stu procentach! Zdrowie i bezpieczeństwo dziecko – to wytyczne, którymi powinniśmy kierować się od początku opieki nad dzieckiem. Tą zasadą kieruje się także producent materaca PlantPur Baby. Składa się on z ekologicznych pianek PlantPurTM HR oraz PlantPurTM Visco. Dzięki nim, kręgosłup dziecka ułoży się w dobrej pozycji, a ono samo będzie miało zapewniony prawidłowy rozwój. Zawarte w piance oleje roślinne obniżają do minimum ilość szkodliwych substancji, które mogą przedostawać się podczas snu do organizmu dziecka. Dodatkowo te właściwości antybakteryjne i możliwość prania osłony materaca – w przypadku małych dzieci absolutna konieczność! To wszystko możliwe jest dzięki temu, że materac PlantPurTM Baby składa się z dwóch warstw – pierwsza to baza, wykonana z pianki PlantPurTM HR, zawierająca do 50% olei roślinnych, druga to materac nawierzchniowy z pianki ekologicznej PlantPurTM Visco – całość połączona jest zamkiem błyskawicznym, co znacznie ułatwia użytkowanie.

Więcej o materacu: Materac PlantPur Baby 

Materac PlantPur Natural


Ten materac został stworzony z myślą o osobach, które preferują klasyczne materace piankowe, przy czym dodatkowo cenią sobie ekologię, komfort oraz wysoką jakość produktów użytkowanych przez siebie. PlantPurTM Natural to materac z pianki wysokoelastycznej, składa się z dwóch rodzajów warstw. Pierwsza warstwa to ekologiczna pianka PlantPurTM HR z dodatkiem oleju kokosowego. Jest to pianka bardzo elastyczna i odporna na odkształcenia. Zrobiona jest w specjalnej technologii tzw. moletkowaniu. Sprawia to, że powierzchnia pianki posiada specjalne wgłębienia. Ciało układa się na nich w prawidłowej pozycji. Wgłębienia te poprawiają także krążenie krwi, dlatego powierzchnia moletkowana może być stosowana w profilaktyce przeciwodleżynowej, a także do samego leczenia odleżyn. Drugą warstwę stanowi pianka PlantPurTM Visco zawierająca do 50% olejów roślinnych, dzięki której materac jest wygodny i komfortowy.

Więcej o materacu: Materac PlantPur Natural 

Materac PlantPur Composite


Z całą pewnością nie jest to standardowy materac. To materac z z pianki termoelastycznej. Dopasowuje się on do naszego ciała, zapewniając niepowtarzalny i nieporównywalny z niczym innym komfort odpoczynku i snu – jego twórcy nazwali go „PlantPurTM – osobisty typ komfortu” i nie ma w tym stwierdzeniu niczego na wyrost. Cały materac składa się z dwóch warstw o łącznej grubości 27 cm. Pierwsza z nich to baza, druga to przyszyty zamkiem błyskawiczny materac nawierzchniowy. Materac ten redukuje nacisk i odciąża mięśnie. Jest idealny dla osób pragnących odpocząć i złapać odrobinę wytchnienia po całym dniu.

Więcej o materacu: Materac PlantPur Composite 

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również