fbpx
Reklamaads-single

Nasze odkrycie miesiąca: X-Fly ultralekka spacerówka 2w1, która sama się prowadzi!

Jednym z przedmiotów, który przysparza najwięcej problemów, jeśli chodzi o wyprawkę, jest wózek. Nic dziwnego! Oferta wózków jest naprawdę duża i bardzo łatwo pogubić się w tych wszystkich funkcjonalnościach, udogodnieniach czy ustawieniach. Dziś pokażę wam wózek, na który przyznam szczerze patrzę z ogromną zazdrością. Dlaczego? Zapraszam do jego recenzji.

Reklamaads-single
Reklama

X-Fly zwrócił moją uwagę, kiedy przeczytałam gdzieś opinię o nim, że „praktycznie sam się prowadzi”. A wiedzieć nam trzeba drodzy rodzice, że toporność wózka to najgorsze co może się nam przydarzyć. Przekonacie się o tym już podczas pierwszego spaceru, ale od początku.

Wózek na lata i na lato 

Już kiedyś pisaliśmy o tym, że generalnie wózki X-lander są niemal niezniszczalne. Potwierdzała to nasza redakcyjna koleżanka, w której rodzinie w jednym wózku wychowało się kilkoro dzieci. Około dziesięciu lat temu jednak przy wyborze wózka zwracało się uwagę na nieco inne aspekty niż dziś.

W obliczu współczesnych zmian klimatycznych, wyboru wózka musimy dokonać także pod kątem wysokich temperatur i dłuższego niż kiedyś lata. I tu ogromny plus dla producenta za dużą budkę UV 50 osłaniającą dziecko niemal w całości i chroniącą od słońca i wiatru oraz za moskitierę, która okrywa cały wózek. Koniec z naciąganiem, przesuwaniem i tym samym spadaniem moskitiery.

Jeśli mowa o aktualnych wydarzeniach, nie sposób nie zwrócić uwagi na aspekt zachowania higieny. Rączką X-Fly jest bowiem z ekologicznej skóry, która jest zdecydowanie łatwiejsza w utrzymaniu czystości niż np. wykonana z gąbki.

Możliwość utrzymania wózka w czystości to także niezwykle istotny aspekt. Nie powinniśmy o tym zapominać.

Mobilność miarą współczesności

Jak zapewnia producent, X-Fly jest dedykowany aktywnym rodzicom. Ale któż dziś nie prowadzi aktywnego trybu życia? Wszyscy coraz więcej podróżujemy – samochodem czy samolotem. Ciągle jesteśmy w biegu. Kompaktowy wózek to dziś naprawdę konieczność. Zapewniam, że sytuacji, w której będziecie musieli skorzystać z funkcji tego wózka, będziecie mieli naprawdę dużo – także na co dzień.

Możliwość składania wózka to absolutna konieczność

Look wózka 

Jak każda kobieta, w przypadku przedmiotów codziennego użytku, zwracam uwagę także na wygląd. Według mnie lekkość X-Fly widać już na pierwszy rzut oka. Wózek prezentuje się naprawdę zgrabnie. Nie bez znaczenia pozostają także inne aspekty wizualne jak kolor. X-Fly jest dostępny w trzech supermodnych i praktycznych wariantach kolorystycznych: 

To pokrótce moje spostrzeżenia o wózku, ale zobaczcie jak sprawa wygląda obiektywnie. 

Trochę techniki 

Nigdy nie byłam dobra w te wszystkie techniczne aspekty. Zdecydowanie ważniejsze dla mnie jest to, jak te parametry wpływają na codzienne użytkowanie – jak się wózek prowadzi, użytkuje, jak czuje się w nim dziecko. Zobaczcie co ma na to wpływ:

  • X-Fly jest najlżejszym z dostępnych wózków marki
  • składa się w małą paczkę – w zestawie dostępny jest dodatkowo pasek do noszenia go na ramieniu
Po złożeniu, X-Fly nie wygląda na wiele większego od laptopa!
  • X-Fly posiada regulowany podnóżek, dzięki czemu tworzy się dodatkowo powierzchnia do spania (na tę funkcję koniecznie zwracajcie uwagę przy zakupie wózka)
Regulowany podnóżek to absolutny MUST HAVE, jeśli chodzi o wózek
  • jako jeden z nielicznych wózków, X-Fly jest certyfikowany do 22kg, co oznacza, że jest stabilny, nawet z dużym dzieckiem
  • X-Fly ma amortyzowane i łożyskowane wszystkie koła – to dzięki temu właśnie prowadzi się “jednym palcem”. I tu też nie mogę się w pełni zgodzić z producentem, że X-Fly to wózek miejski. Dzięki tym udogodnieniom, doskonale prowadzi się ona także po nierównym terenie
  • wózek ma 30 miesięcy gwarancji oraz przegląd po roku użytkowania. Tak naprawdę opieka nad wózkiem jest zapewniona przez cały okres wózkowy.
Zobacz także Instrukcję wózka X-Fly

Zobacz X-Fly w pełnej okazałości:

AUTOR: Justyna, mamy-mamom.pl

TEKST ORAZ GRAFIKI ILUSTRUJĄCE ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE NA PODSTAWIE OFERTY HANDLOWEJ PRODUCENTA WÓZKA.
0
2710
2

Subscribe to our newsletter

autoresponder system powered by FreshMail
 

autoresponder system powered by FreshMail