-Reklama-

Nasze odkrycie miesiąca – niania video Philips Avent Premium Full HD!

-Reklama-

Zainspirowane waszą dyskusją na temat idealnej niani elektronicznej na naszym forum, postanowiłyśmy nieco bardziej zgłębić temat i sprawdzić, czy istnieje obecnie na rynku taki sprzęt, który spełnia oczekiwania większości mam. W ten sposób właśnie trafiłyśmy na nianię video Philips Avent Premium Full HD! Uznałyśmy, że w pełni zasługuje na to, by zaprezentować ją w – tak lubianym przez Was cyklu – nasze odkrycie miesiąca!

O tym, czym różni się ta niania od innych sprzętów na rynku, za chwilę. Bo musicie wiedzieć, że naprawdę zasługuje ona na waszą uwagę, jeśli akurat szukacie takiego sprzętu! Najpierw popatrzmy jednak jakie (zapytane przez nas mamy) miały oczekiwania wobec tego tak potrzebnego w macierzyństwie sprzętu jakim jest niania elektroniczna.

Co powinna mieć niania idealna?

Musimy przyznać, że trochę nas wasze odpowiedzi zaskoczyły. Pokazują one jednak, że skoro mamy inwestować w tego rodzaju sprzęt, powinien on spełniać swoją funkcję w 100% – zarówno jeśli chodzi o obraz, jak i dźwięk. To wszystko po to, by zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa dziecku. To absolutna podstawa. Warte dodania jest także to, że mamy określiły cechy pożądane względem niani na podstawie dotychczas posiadanych sprzętów i ich zawodności.

1. Możliwość regulacji dźwięku

Przy małym dziecku, bardzo ważną funkcją jest możliwość zarządzania hałasem. Potwierdzi to każda mama, jestem tego pewna! Moja dotychczasowa niania była bardzo głośna – szmery było słuchać nawet w drugim pomieszczeniu 🙁

Marysia, mama Janka

2. Aplikacja w telefonie

Skoro cały czas świat funkcjonuje w smartfonie, czemu nie opracować takiego rozwiązania, by dziecko obserwować właśnie w aplikacji? W końcu większość z nas ma telefon zawsze przy sobie.

Sylwia, mama Henia

3. Funkcja przybliżenia obrazu

Dobra jakość obrazu to jedno, ale czasem aż się prosi, by przybliżyć coś na wyświetlaczu – kiedy chcemy dostrzec jakiś szczegół. Taki zoom dla mnie powinien być podstawową opcją w niani.

Kamila, mama Zuzy

4. Dodatki takie jak: lampka nocna czy kołysanki

A ja słyszałam, że niektóre nianie mają możliwość odtwarzania dzieciom muzyki. Nie jest to na pewno funkcja pierwszej potrzeby, ale bardzo ułatwia życie. Nie wymaga używania dodatkowego sprzętu. Ja albo mąż zwykle zostawiamy telefon z kołysankami przy małej.

Aleksandra, mama Niny

5. Dobra jakość obrazu

Umówmy się – obecnie technologia obrazu jest na tak zaawansowanym poziomie, że powinniśmy dobrej jakości oczekiwać od każdego sprzętu. Nie może być tak, że będziemy się domyślać co jest na ekranie! Szczególnie, jeśli chodzi o bezpieczeństwo dziecka.

Weronika, mama Adasia

Wybór może być tylko jeden!

Zebrałyśmy te wszystkie wasze wytyczne i wybór mógł być tylko jeden. Wypadkowa wszystkich waszych wymagań i oczekiwań względem niani elektronicznej. Poznajcie więc Nianię video Philips Avent Premium Full HD!

Niania video Philips Avent Premium Full HD pozwala cały czas cieszyć się bezpiecznym kontaktem z dzieckiem, niezależnie od tego jak daleko jesteś i co robisz.

Najważniejsze informacje, czyli trochę technologicznych info

  • Niania łączy się przez sieć Wi-Fi (w razie braku dostępu do internetu urządzenie przełącza się na fale radiowe).
  • Możesz obserwować swoją pociechę w darmowej aplikacji mobilnej Baby Monitor+ lub na ekranie odbiornika z dużym i bardzo dobrej jakości wyświetlaczem 4,3” Full HD.
  • Niania jest wyposażona w Secure Connect System, który używa nie tylko Wifi, ale też połączenia P2P, aby zagwarantować niezawodne połączenie w domu oraz jego okolicy.
  • Nowością w modelu niani Premium jest możliwość komunikacji dwukierunkowej w tym samym czasie – oznacza to, że możemy mówić do dziecka i słuchać go w tym samym czasie, bez żadnego opóźnienia, jak podczas rozmowy telefonicznej. Inne nianie działają na zasadzie walkie-talkie.
  • Niania ma możliwość wgrywania własnych nagrań. Do wyboru jest 15 zaprogramowanych kołysanek, ale możesz również samodzielnie wgrać dowolny dźwięk – taki, który działa najbardziej kojąco na maluszka. Kołysanki i melodie włączysz i wyłączyć z poziomu odbiornika lub aplikacji.
  • Niania ma również inteligentne funkcje takie jak: wbudowany termometr czy alert, gdy dziecko się poruszy.
  • 12 godzin pracy baterii przy korzystaniu z ustawienia ECO +20% vs. SCD84x
  • Niania posiada tryb noktowizyjny, co zapewnia idealną widoczność zarówno w dzień jak i w nocy.

Czy można chcieć więcej od niani elektronicznej? Nasze oczekiwania spełniła w 100%. Ciekawe jesteśmy jak wasze!

Niania video Philips Avent Premium Full HD umożliwia podgląd dziecka gdziekolwiek jesteś. A to dzięki darmowej aplikacji na telefon Philips Avent Baby Monitor+ odbierającej obraz z kamery.

Artykuł powstał we współpracy z marką Philips Avent.

Jeśli chcesz tak jak: Marysia, Sylwia, Kamila, Aleksandra i Weronika pomagać nam w testowaniu produktów i być naszą doradczynią, napisz do nas:

[email protected]

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również