-Reklama- Baseny i chemia basenowa - sprawdź na Ceneo

Najprzystojniejszy i najśmieszniejszy fit motywator w kraju!

Od kilku tygodni myślisz o tym, żeby zacząć ćwiczyć? Nie masz w sobie motywacji? Teraz już ją będziesz miała! Przedstawiamy Wam fit motywatora Matek Polek - Qczaj, czyli Daniel Kuczaj. Ależ on wymiata!

-Reklama-

Życie każdej z nas, a na pewno większości wydaje się być monotonne. Często piszecie, że jesteście zmęczone codzinną rutyną, tymi samymi czynnościami, dlatego spieszymy Wam z pomocą, a raczej spieszy Qczaj – facet o boskiej sylwetce i niecodziennych metodach motywacji. W ostatnich tygodniach zdobył serca tysięcy Mam i nie tylko.

Skąd facet wie tyle o życiu Matki Polki?

Jak sam Qczaj napisał na swoim fb inspiracją do słynnego treningu dla Matki Polki, były jego dwie siostry: „Filmik nagrany był pod wpływem emocji i myślenia o moich 2óch siostrach – matkach 7ki maluchów, które ogarniają zycie ich i swoje! Zczynając dreć ryja miałem Je przed oczami, bo wielokrotnie Je w takim stanie widziałem. Dzieci będą dla Nich ważne, ale ja jako starszy brat myśle o Nich i chciałbym by pomyślały czasami o sobie. By poza tym, że spełniają się jako matki spełnialy sie jako kobiety!”  (pisownia oryginalna).

Co nam się najbardziej w treningu spodobało?

Energia, trafne (może trochę karykaturalne ale zabawne) podejście do tematu, ale najbardziej chyba komentarz samego jego twórcy: „Co się kochana nie doćwiczysz to dośmiejesz!” I to prawda!

To co gotowe? Podnosimy cztery litery? Opa!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Najlepsze gry na majówkę! Zobacz nasze typy!

Majówka to czas, w którym wielu z nas cieszy się wolnymi dniami i spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Jednym z ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych są gry planszowe. Dlaczego nie skorzystać z tej okazji i zorganizować rodzinne bądź przyjacielskie granie planszówek?

10 faktów o colostrum, które musisz znać

Colostrum. Niektórym nic nie mówi ta nazwa, inni gdzieś o niej słyszeli, ale nie do końca wiedzą czym jest, a jeszcze inni choć mają wiedzę na jej temat, to nie jest ona wystarczająca. Czas zatem przybliżyć wszystkim działanie colostrum, tym bardziej, że w czasie przesilenia wiosennego ta wiedza może być bardzo przydatna.

Beta hCG prawdę o ciąży ci powie

Badanie potocznie zwane „betą” (beta hcg) zna każda przyszła mama. Jest ono uznawane za najbardziej miarodajne i wiarygodne badanie wykrywające ciążę. W jaki sposób wykonuje się badanie pod kątem beta hCG i kiedy najlepiej je zrobić?

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
413ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Dwujęzyczność dzieci: korzyści i wyzwania

Dwujęzyczność to zdolność posługiwania się dwoma językami w życiu codziennym. W dzisiejszym świecie jest to coraz częstsze i pożądane zjawisko, ponieważ wiąże...

Ile wody powinno się wypijać względem wieku i wagi?

Woda jest niezbędnym składnikiem dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, termoregulacji ciała, transportu składników odżywczych i...

Ile powinna trwać laktacja?

Ile powinna trwać laktacja, to pytanie stawia sobie mama, która karmi piersią. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale warto podawać naturalne mleko jak najdłużej, a przynajmniej przez 6 miesięcy.

Karmienia piersią można się nauczyć

Ogólnopolski Tydzień Promocji Karmienia Piersią przypada w symbolicznym czasie: rozpoczyna się w Dzień Matki, 26 maja, i trwa do 1 czerwca, czyli do Dnia Dziecka. To wyjątkowy okres promujący złoty standard żywienia niemowląt, jakim jest wyłączne karmienie piersią przez pierwsze 6 miesięcy życia.

Te triki pozwolą ci utrzymać porządek w domu bez zbędnego wysiłku!

Utrzymanie porządku w domu może być czasochłonne i często wymaga dużego wysiłku. Jednak istnieje wiele trików i strategii, które mogą pomóc i...