-Reklama-

Najprzystojniejszy i najśmieszniejszy fit motywator w kraju!

Od kilku tygodni myślisz o tym, żeby zacząć ćwiczyć? Nie masz w sobie motywacji? Teraz już ją będziesz miała! Przedstawiamy Wam fit motywatora Matek Polek - Qczaj, czyli Daniel Kuczaj. Ależ on wymiata!

-Reklama-

Życie każdej z nas, a na pewno większości wydaje się być monotonne. Często piszecie, że jesteście zmęczone codzinną rutyną, tymi samymi czynnościami, dlatego spieszymy Wam z pomocą, a raczej spieszy Qczaj – facet o boskiej sylwetce i niecodziennych metodach motywacji. W ostatnich tygodniach zdobył serca tysięcy Mam i nie tylko.

Skąd facet wie tyle o życiu Matki Polki?

Jak sam Qczaj napisał na swoim fb inspiracją do słynnego treningu dla Matki Polki, były jego dwie siostry: „Filmik nagrany był pod wpływem emocji i myślenia o moich 2óch siostrach – matkach 7ki maluchów, które ogarniają zycie ich i swoje! Zczynając dreć ryja miałem Je przed oczami, bo wielokrotnie Je w takim stanie widziałem. Dzieci będą dla Nich ważne, ale ja jako starszy brat myśle o Nich i chciałbym by pomyślały czasami o sobie. By poza tym, że spełniają się jako matki spełnialy sie jako kobiety!”  (pisownia oryginalna).

Co nam się najbardziej w treningu spodobało?

Energia, trafne (może trochę karykaturalne ale zabawne) podejście do tematu, ale najbardziej chyba komentarz samego jego twórcy: „Co się kochana nie doćwiczysz to dośmiejesz!” I to prawda!

To co gotowe? Podnosimy cztery litery? Opa!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również