-Reklama-

Najlepsze butelki dla dzieci

Butelki dla dzieci to obowiązkowe elementy wyposażenia malucha. W dobie innowacyjnych rozwiązań i rosnącej świadomości rodziców, mamy do wyboru całe mnóstwo rozmaitych butelek dziecięcych. Jak wybrać te najlepsze? Postanowiliśmy Wam pomóc. Zrobiliśmy przegląd i oto są - najlepsze butelki dla dzieci.

-Reklama-

Butelki dla dzieci

W życiu naszej pociechy będziemy potrzebować ich wiele. Na pierwszy zakup butelki dla dziecka decydujemy się już na etapie kompletowania wyprawki dla noworodka. Z czasem, gdy dziecko rośnie i jego potrzeby żywieniowe się zmieniają, zmienia się również butelka, która mu towarzyszy.  Rynek akcesoriów dziecięcych oferuje nam ogromny wybór butelek – wykonanych z różnego materiału, o różnych pojemnościach i przeznaczeniach. Butelka dla dziecka przestała być już zresztą tylko butelką, bo zaczęła spełniać wiele nowych funkcji. Mnogość wyboru stała się dla młodych rodziców problemem, o czym świadczą duże ilości pytań o najlepsze butelki dla dzieci.

Chcąc ułatwić wam wybór najlepszej butelki dla dzieci, postanowiłyśmy dokonać przeglądu oferty i wybrać modele, które zasługują na waszą uwagę.

Oto najlepsze butelki dla dzieci według redakcji mamy-mamom.pl

PHILIPS AVENT NATURAL

Butelka Philips Avent Natural ma szeroki smoczek kształtem przypominający kobiecą pierś, przez co sprawia, że dziecko ssie z butelki w niemal identyczny sposób jak z piersi mamy. Pozwala to połączyć karmienie piersią i butelką. Smoczek butelki jest miękki i elastyczny, a jednocześnie wystarczająco sztywny, aby się nie zapadał. Dzięki wyjątkowemu kształtowi butelkę można łatwo chwycić i skierować w dowolną stronę, co zapewnia maksymalną wygodę nawet malutkim rączkom dziecka. Butelki Philips Avent Natural występują w różnych pojemnościach, a w dodatku zaprojektowano je w taki sposób, aby umożliwić łączenie części górnych i dolnych, i przez to dostosowywanie do zmieniających się potrzeb maluszka.


MAMAJOO

Butelka Mamajoo z serii Gold Line została wykonana z PES ( polieterosulfonu) i posiada charakterystyczne miodowo – złotą barwę. Tworzywo jest bezpieczne dla zdrowia dziecka oraz nie zawiera żadnych szkodliwych substancji (BPA FREE ). Cechuje je zwartość i trwałość wiązań molekularnych nawet w wysokich temperaturach. Materiał butelki jest bardzo wytrzymały oraz odporny na zarysowania i przebarwienia. Tworzywo zostało zaakceptowane jako bezpieczne dla zdrowia dziecka w całej Europie i Stanach Zjednoczonych. Specjalnie wyprofilowana struktura butelki ma wspomóc naukę chwytania przedmiotów a szersza podstawa butelki zapewnić stabilność i bezpieczeństwo użycia. Odpowiednio szeroka szyjka ułatwia napełnienie i mieszanie pokarmu wewnątrz butelki. Dbając o najwyższy standard, butelki Mamajoo posiadają pokrywkę ochronną, która szczelnie otacza smoczek i chroni go przed zabrudzeniami. Dodatkowa miarka na powierzchni butelki w ml i uncjach, pozwala idealnie odmierzyć potrzebną ilość pokarmu dla maleństwa. Dostępne są dwie pojemności butelki – 150 ml oraz 250 ml. Rodzic ma możliwość zakupu pojedynczej sztuki z anatomicznym smoczkiem lub może skorzystać z bogatej oferty zestawów, które oprócz podwójnych butelek zawierają inne produkty firmy Mamajoo takie jaki smoczek uspokajający wraz z klipsem. Smoczki firmy Mamajoo wspierają aktywne karmienie. Nie zaburzają naturalnego odruchu ssania, podczas, którego dziecko ćwiczy pracę mięśni warg i języka. Pozwalają pożywiać się maleństwom tak jak tego chcą. Zachowując naturalny rytm ssania, chronią przed wystąpieniem problemów z przystawieniem dziecka do piersi i niechęci do naturalnego karmienia. Specjalny system wentylacyjnych otworów ogranicza ilość połykanych pęcherzyków powietrza podczas karmienia, tym samym chroniąc dziecko przed kolkami, a specjalnie dopracowana struktura smoczka, została zaprojektowana tak, aby w jak najwierniejszy sposób, przypominała naturalny kształt sutków piersi mamy.


YOOMI

Butelka występuje w dwóch pojemnościach: 140 ml i 240 ml. Rodzice mogą wybrać ulubiony kolor kołnierza spośród takich barw jak: pomarańczowy, biały, pastelowy niebieski, pastelowy różowy, czerwony oraz jasnozielony. Butelka występuje również w wersji z podgrzewaczem. To innowacyjna samonagrzewająca się butelka! Antykolkową butelkę Yoomi można używać pojedynczo lub wraz z podgrzewaczem. Do wyboru mamy zestawy, które zawierają dwie butelki w wybranej  pojemności, a także zestawy z podgrzewaczem i kapsułą. Standardowo do wszystkich butelek jest dołączany smoczek silikonowy o wolnym przepływie, który posiada aż 6 otworów zapobiegającym kolkom. Rodzice mogą dokupić smoczki o większej szybkości przepływu. Ze względu na kształt oraz ciepło wytwarzane przy pomocy podgrzewacza, smoczek przypomina naturalną pierś mamy. Butelkę można myć ręcznie lub przy pomocy zmywarki. Tworzywo jest wolne od BPA oraz innych szkodliwych substancji chemicznych. Produkt w 100% produkowany w Wielkiej Brytanii.


BABYONO NATURAL NURSING

Butelka antykolkowa BabyOno Natural Nursing powstała w oparciu o badania laboratoryjne. Specjalnie zaprojektowany kształt u nasady smoczka imituje pierś mamy. Wyprofilowany kształt podstawy ułatwia wygodne i stabilne trzymanie, nawet przez drobne rączki niemowląt. System naprężeń silikonu umożliwia rozciąganie się smoczka, naśladując pracę piersi w czasie naturalnego karmienia. Komputerowo dobrana proporcja elastyczności i twardości silikonu powoduje, że korpus smoczka jest coraz bardziej twardy u podstawy, a elastyczny w górnej części. Odpowiednia budowa ścian smoczka oraz struktura wgłębień umożliwia stabilne i szczelne ułożenie niemowlęcych warg i skuteczne ssanie – aktywną pracę „góra-dół”. Zaworek antykolkowy zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza podczas karmienia – praktycznie wyklucza połykanie powietrza przez niemowlę. Smoczki dostępne są w czterech rodzajach, dostosowanych do wieku dziecka i gęstości pokarmu.


NUBY NATURAL TOUCH

Firma Nuby stworzyła wyjątkową, całkowicie wolna od bisfenolu butelkę Nuby Natural Touch. Butelka wykonana jest z silikonu, co pozwala na ściśnięcie jej, a dzięki czemu możemy pomóc niemowlęciu w czasie karmienia.
Antykolkowe otwory wentylujące buteleczkę znajdujące się w smoczku oraz na dnie butelki umożliwiają swobodny przepływ powietrza wewnątrz, zapobiegając zasysaniu powietrza przez dziecko i redukując kolki! Smoczek, ma naturalny kształt i rozmiar, jest miękki w dotyku oraz naturalnie sprężysty jak pierś mamy, a co za tym idzie, zapewnia karmienie zbliżone do karmienia piersią. Na smoczku znajdują się specjalne guzki do gryzienia, które masują delikatne dziąsła niemowlęcia, wspomagając tym samym proces ząbkowania. Wyjątkowa butelka Nuby Natural Touch ułatwi dziecku przejście z karmienia piersią do karmienia butelką. Jej ergonomiczny kształt zapewnia maksymalny komfort. Dzięki wyjątkowemu kształtowi butelkę można łatwo chwycić i skierować w dowolną stronę, co zapewnia maksymalną wygodę nawet malutkim rączkom dziecka. Szeroka szyjka butelki ułatwia napełnianie i czyszczenie. Opakowanie zawiera: smoczek Natural Touch o wolnym przepływie, silikonową butelkę, nakładkę ochronną, pojemnik na pokarm w proszku (pozwala na przygotowanie pokarmu bezpośrednio przed podaniem).


NUBY 360° ze smoczkiem SoftFlex 

Butelka z obciążoną słomką 360 °. Obciążona  słomka  porusza się wraz z płynem niezależnie od kąta nachylenia.   Dzięki niej Twój maluch może pić trzymając butelkę pod dowolnym kątem i nie nałyka się przy tym powietrza, a co za tym idzie nie nabawi się kolki ani czkawki. Wiadomo, że pierwsze kroki są trudne i niewprawiony maluszek próbuje pić trzymając buteleczkę krzywo. Z tym produktem to nie będzie już stanowić żadnego problemu! Umożliwia picie trzymając butelkę pod dowolnym kątem przy czym zapobiega łykaniu powietrza co powoduje zapobieganie kolkom i czkawce. Buteleczka posiada miękki w dotyku silikonowy smoczek, który jest naturalnie sprężysty jak pierś mamy, a co za tym idzie, zapewnia karmienie zbliżone do karmienia piersią. Ergonomiczny kształt butelki zapewnia maksymalny komfort korzystania. Dzięki wyjątkowemu kształtowi butelkę można łatwo chwycić i skierować w dowolną stronę, co zapewnia maksymalną wygodę nawet malutkim rączkom dziecka. Szeroka szyjka butelki ułatwia napełnianie i utrzymanie butelki w czystości.  Butelka wykonana jest z polipropylenu (PP).  Opakowanie zawiera:smoczek, butelkę, nakładkę ochronną, szczoteczkę do czyszczenia.


MIMIJUMI

Przy tworzeniu butelki Mimijumi współpracowali lekarze, pielęgniarki, eksperci od laktacji oraz matki. Korzystając z ogromnej wiedzy razem stworzyli optymalny projekt butelki do karmienia niemowląt. Butelka Mimijumi zyskała uznanie nie tylko matek na całym świecie, ale też ekspertów w dziedzinie karmienia niemowląt. Była już wielokrotnie nagradzana na całym świecie. Nazywana jest „BUTELKĄ OSTATNIEJ SZANSY”, ale także „Butelką drugą po mamie”, „Butelką aktywnego macierzyństwa”, „Butelką aktywnego tacierzyństwa” czy po prostu „Butelką świetnie imitującą pierś matki”.

Mimijumi to wyjątkowa butelka niezastąpiona w momentach, kiedy pojawia się potrzeba wsparcia, uzupełnienia lub zastąpienia karmienia piersią. Smoczek jest delikatny i przyjemny w dotyku i na tyle, na ile to możliwe, przypomina kobiecą pierś. Butelkę MIMIJUMI wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest przezroczyste jak szkło, lecz bezpieczniejsze dla niemowlęcia. Zostało ono opracowane w Szwajcarii do zastosowania medycznego, posiada wszystkie certyfikaty wymagane dla materiałów mających bezpośredni kontakt z żywnością. Tworzywo to nie zawiera bisfenolu A (BPA) ani lateksu. Istotne jest to, że butelka MIMIJUMI w czasie użytkowania nie robi się „mlecznobiała”, pozostaje estetycznie krystaliczna przez długi czas użytkowania, miarka umieszczona na butli nie ściera się. Smoczek do butelki MIMIJUMI został wykonany wyłącznie z najbezpieczniejszych silikonów i tworzyw sztucznych, nadających się do kontaktu z żywnością. Miękki jak skóra smoczek o ukierunkowanej strukturze, został zaprojektowany tak, by pod względem wyglądu jak i w dotyku , naśladował pierś matki.


NATURSUTTEN

Butelki Natursutten to kwintesencja jakości i stylu. Rozpoznawalne są na rynku jako „retro butelki”, „butelki vintage”, gdyż stylem przypominają nieco butelki „dawnych lat”. Butelka Natursutten wykonana z wysokiej jakości szkła borosilikatowego (borokrzemianowego), które jest lekkie, trwałe i odporne na zmiany temperatur oraz uszkodzenia mechaniczne, dzięki temu jest dużo bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkło. Smoczki do butelek Natursutten są wykonane z naturalnego kauczuku z drzewa hevea brasiliensis, kauczukowca brazylijskiego, naturalnego surowca najwyższej jakości.  Szklana butelka do karmienia Natursutten posiada podwójny antykolkowy zawór zapewniający równomierny przepływ. Butelka Natursutten to połączenie stylu, klasyki i najwyższej jakości dla wymagających.
Zarówno butelka, jak i smoczek NATURSUTTEN pozbawione są BPA, PVC i ftalanów i spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa.


DRINK in the BOX

Kanadyjski bidon DRINK in the BOX to pierwszy i jedyny na świecie, opatentowany “kartonik” wielokrotnego użytku, na napoje dla dzieci i dorosłych. Kanciasty bidon, dzięki innowacyjnemu kształtowi, pozwala wyróżnić się w tłumie, idealnie sprawdzi się do przedszkola, szkoły, w podróż czy na spacer. DRINK in the BOX jest wprost stworzony do serwowania w nim wody i owoców, wystarczy wsypać ulubione owoce i zalać je wodą – powstanie pyszna woda owocowa, bez cukru i zbędnych dodatków. Świetnie smakuje też z listkami mięty lub melisy. DRINK in the BOX są bezpieczne, funkcjonalne i ekstremalnie trwałe. Są poręczne, nie przeciekają i mieszczą się niemalże w każdym plecaku i lunchboxie. Wyprodukowane z Tritanu – opatentowanego materiału, który jest wolny od BPA i ftalanów. Bidon DRINK in the BOX nie odkształca się, nie traci kolorów oraz jest odporny na zgniecenia i zarysowania- słowem PANCERNY bidon. DRINK in the BOX zachwyca prostą formą i wygodą użytkowania. W zestawie posiada wymienną słomkę, którą także można wymienić wraz z wszystkimi uszczelkami na nowe.


BIDON SKIP HOP

Zwierzaczkowy Bidon SKIP HOP, praktyczny i wesoły kompan, przyda się na spacerze, w przedszkolu i w szkole. Jego unikatowy design, pozwala na szybkie zaspokojenie pragnienia i bezpieczne przechowywanie – nawet do góry nogami! Dzięki sprytnemu systemowi, po przesunięciu „daszka”, słomka chowa się w zakrętce korkując otwór, co zapobiega ewentualnemu rozlaniu się płynu. Ścianki bidonu są przezroczyste, więc przezorna Mama może monitorować ilość napoju i w razie potrzeby uzupełnić zapasy. Bidon jest również wyposażony w praktyczną smyczkę, zapinaną na przylepiec, którą można łatwo przyczepić do plecaka, torebki lub wózka. Pojemność bidonu: 350 ml.

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

1 KOMENTARZ

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również