-Reklama- Rowery - wybierz na Ceneo

Najgorsze sesje zdjęciowe w ciąży

Ludzie miewają dziwne pomysły na sesje zdjęciowe w ciąży. Ten film to zbiór najgorszych tego typu zdjęć. Błagam, nie róbcie tego w domu!

-Reklama-

Sesja zdjęciowa w ciąży to świetna pamiątka, do której z przyjemnością będziesz wracać po latach. Też sobie tak pomyślałam i postanowiłam poszukać w sieci jakiś ciekawych inspiracji. Poza naprawdę fantastycznymi pomysłami – jak  TUTAJ – natknęłam się również na te najgorsze z możliwych. Nie wiem, co kierowało tymi ludźmi i skąd te kosmiczne pomysły, ale takich zdjęć na pewno nie chciałabym mieć w swoim albumie. Nr 18 to przykład totalnej bezmyślności, nr 14 to jakaś zagadka a 10 to szczyt zidiocenia. Nr 1 jednak przebija je wszystkie! Masakra.

Zamieszczam zatem ku przestrodze! Jeśli planujecie ciążową sesję zdjęciową – błagam, nie idźcie w ich ślady 😉

https://www.youtube.com/watch?v=lwNkaqHMNrI
Autor: Sylwia

-Reklama-

Musisz przeczytać

Mamo, tato czy warto bankować krew pępowinową dziecka?

Dla każdego rodzica priorytetem jest zdrowie jego dziecka. Kompletując wyprawkę zwracamy uwagę na bezpieczeństwo i wygodę swoich pociech. Bezpieczeństwo jest kluczowe np....

BEZPŁATNY poradnik o rozszerzaniu diety plus KASZKA! ODBIERZ SWÓJ ZESTAW

Rozszerzanie diety dziecka to wcale nie jest proste zadanie! Z pomocą przychodzi BoboVita. Już dziś zamów swój DARMOWY...

Najlepsze polskie hotele z animacjami dla dzieci

W kraju kapryśnej i nieprzewidywalnej pogody urlop z dzieckiem może być wyzwaniem. Na szczęście są miejsca, w których nie ma nudy, nawet jeśli aura nie dopisuje. Zobacz najlepsze polskie hotele z animacjami. Tam twoje dzieci będą czuły się jak w raju.

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
411ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Jakie ćwiczenia warto wykonywać w ciąży?

Czas ciąży nie powinien być wolny od aktywności, szczególnie jeśli wcześniej nie byłaś typem "kanapowca". Nie wszystkie jednak ćwiczenia są wskazane w tym odmiennym stanie.

Joga dla kobiet w ciąży – zapisz się na bezpłatne zajęcia!

Joga to jedne z bezpieczniejszych zajęć dla kobiet w ciąży. Zarówno dla mamy, jak i dla dziecka. Oczywiście, zanim zaczniemy jakąkolwiek aktywność,...

9 ciekawostek o dzieciach urodzonych w lutym

Twój maluch urodzi lub urodził się w lutym? Sprawdź, co o twoim dziecku mówi miesiąc jego urodzin! Oto rzeczy, których nie wiedziałaś o dzieciach urodzonych w drugim miesiącu roku.

Mamo, tato czy warto bankować krew pępowinową dziecka?

Dla każdego rodzica priorytetem jest zdrowie jego dziecka. Kompletując wyprawkę zwracamy uwagę na bezpieczeństwo i wygodę swoich pociech. Bezpieczeństwo jest kluczowe np....

Mamy polecają Mamom – zagłosuj na produkt miesiąca!

Mamy wiedzą co dobre dla ich dzieci, dlatego rozpoczynamy głosowanie na produkt miesiąca. Weź udział w plebiscycie i wybierz produkt, który cenisz w macierzyństwie.