-Reklama-

Linkimals – przygotuj dziecko do żłobka i przedszkola

Rodzice już od najwcześniejszych chwil życia starają się przygotować swoje dzieci do przyszłych wyzwań. W domowym otoczeniu maluchy zdobywają podstawowe umiejętności, które stanowią solidne podstawy dla późniejszych osiągnięć w żłobku i przedszkolu. Wśród wartościowych narzędzi wspomagających bezstresową adaptację w nowym dla malucha miejscu warto wymienić linię zabawek Linkimals™ od Fisher-Price®. To zbiór interaktywnych zwierzątek, które nie tylko uczą, ale też łaczą się ze sobą tworząc zupełnie nową jakość zabawy. Zaczynając od dziewiątego miesiąca życia aż po okres przedszkolny, Linkimals oferują doskonałe wsparcie dla rodziców na etapie wczesnego rozwoju dziecka.

-Reklama-

Wsparcie pierwszych relacji i wczesna nauka

Rozpoczęcie edukacyjnej drogi w przedszkolu lub żłobku jest jednym z kluczowych momentów w życiu dziecka oraz rodziców. Przed maluchem pierwsze relacje w grupie rówieśniczej, to teraz budowane są umiejętności będące fundamentem przyszłych przyjaźni, otwartości na pracę zespołową czy asertywności. Dobrze dobrane zabawki mogą stworzyć swego rodzaju pomost pomiędzy światem domowym a przedszkolnym, pomagając dziecku czuć się bardziej komfortowo w nowym otoczeniu oraz zachęcić je do interakcji z rówieśnikami. Na tym etapie rozwoju dzieci uwielbiają poznawać świat przez zabawę, dlatego warto wykorzystać ich wrodzoną ciekawość i zaoferować edukacyjne zabawki. Linia Linkimals od Fisher-Price to nie tylko wiele radości dla Twojego malucha , ale także wczesna nauka, dostosowana do różnych etapów rozwoju dziecka.

Niedźwiedź_1.PNG

Każdy inny, razem genialni

Każdy z Linkimalsów to zupełnie  unikalny przyjaciel dla Twojego dziecka, skupiający się na innej umiejętności. Żółw zachęci maluszka do raczkowania i podążania za nim,  polarny miś wprowadzi w świat kształtów i kolorów za pomocą sortera, a wielorybek wesprze w nauce liczenia. Prawdziwa zabawa zaczyna się jednak, gdy zwierzątka się spotkają. Dzięki technologii bluetooth łączą się ze sobą – wspólnie świecąc, „rozmawiając” i śpiewając. Łącząc ze sobą różne zwierzątka z linii możemy w pełni wykorzystać ich potencjał. Maluch będzie zachwycony obserwując interakcje pomiędzy zwierzątkami, a my będziemy mogli zachęcić go do przećwiczenia prostych inteakcji grupowych, takich jak przedstawianie się, czy wspólne śpiewanie piosenek.  Jak stworzyć własny zestaw zabawek Linkimals?
Tworzenie własnego zestawu zabawek Linkimals może być wspaniałą przygodą! Rozpocznij od prostszych zwierzątek, które są idealne dla maluchów od 9 miesiąca życia. Każda z tych zabawek oferuje edukacyjne treści, takie jak wprowadzanie do cyferek czy śpiewanie piosenek. Co więcej, każdy Linkimals ma swoje charakterystyczne aktywacje, które dodatkowo wzbogacają naukę o takie pojęcia jak: kolory, litery czy kształty. Zwróć uwagę, że niektóre z zabawek mają dodatkowe funkcje, takie jak zachęcanie do raczkowania (zółwik), ciągnięcia (jeżyk), tańca (pingwinek) czy rozwijania zręczności (koalka). Kiedy Twoje dziecko trochę podrośnie, możesz wzbogacić swój domowy zestaw o bardziej zaawansowane Linkimalsy, które są odpowiednie od 18 miesiąca życia. Dzięki postaciom taki jak sowa czy wieloryb, będziesz mógł kontynuować rozwijanie już zdobytych umiejętności Twojego malucha, ucząc go liczenia do 20, alfabetu oraz bardziej zaawansowanych pojęć, jak dni tygodnia, stany pogody czy ciekawostki. Pamiętaj, że im więcej zwierzątek, tym radośniejsza zabawa i większa różnorodność edukacyjnych możliwości. Tworzenie własnego zestawu zabawek Linkimals to doskonały sposób na zapewnienie dziecku ciekawych i interaktywnych sposobów nauki oraz rozwoju.


Najpopularniejsze zwierzątka z linii Linkimals

LENIWIEC (9mies.+) LENIWIEC Linkimals to wyjątkowy przyjaciel, który inspiruje do zabawy. Poprzez klaskanie w dłonie i delikatne kołysanie głową, maluch może naśladować radosne ruchy. Miękkie skrzydełka zapraszają do delikatnego dotyku i jeszcze bardziej angażują dziecko w zabawę. Razem z Leniwcem, dziecko odkrywa edukacyjne piosenki, które wprowadzają je w fascynujący świat liczb, kolorów i nie tylko.

Leniwiec.jpeg

PINGWIN (9 mies.+) Pingwinek Linkimals to radosny przyjaciel, który macha skrzydełkami i buja się na boki. Jego taniec inspiruje dziecko do wspólnego ruchu i rozwoju rytmicznego. Włączając edukacyjne piosenki dziecko zostaje wprowadzone w świat takich pojęć jak: literki, przeciwieństwa, czy pierwsze liczby.

Pingwinki.webp

PAW (9 mies.+) Paw Linkimals to najbardziej pluszowy przedstawiciel rodziny Linkimals. Naciskając jego miękkie piórka dziecko aktywuje jedną z 40 piosenek lub wypowiedzi, będących wprowadzeniem do świata życzliwości, nauki cyferek i kształtów.

Linkimas_paw.jpg

SOWA (18 mies.+) Sowa Linkimals przekazuje, że emocje można wyrazić słowami. To interaktywny towarzysz, który „pokazuje” swoje uczucia, pomagając dziecku nauczyć się rozpoznawania emocji. Dodatkowo, Sowa uczy nazw zjawisk pogodowych, dni tygodnia, czy ciekawostek o życiu sów.

Sowa_linkimals.jpg

WIELORYB (18 mies.+) Wielorybek Linkimals wspomaga naukę cyfr i liczenia od 1 do 20. Nauka odbywa się za pomocą wesołych piosenek i quizu, który wnosi jeszcze więcej zabawy! Maluszek, wciskając dowolny guzik, aktywuje wielokolorowe światełka i jedną z aż 120 piosenek lub wypowiedzi.

Wieloryb_3.PNG

Seria przyjaciół Linkimals od Fisher-Price wyznacza nowy standard w dziedzinie edukacyjnych zabawek, oferując dziecku dynamiczne i interaktywne doświadczenie nauki. Poprzez dostosowane do wieku umiejętności oraz zdolność do współpracy, Linkimals inspirują dzieci do ciekawości, kreatywności i pozytywnego rozwijania się. Ich różnorodność i zdolność do współdziałania czynią Linkimals nie tylko zabawkami, ale również wartościowym narzędziem w procesie rozwoju najmłodszych.Wspierając rozwój dzieci już w domowym środowisku, rodzice tworzą solidną podstawę dla ich przyszłego sukcesu w przedszkolu i żłobku. Budowanie zdolności społecznych, emocjonalnych oraz umiejętności samodzielnego myślenia stawia maluchy w lepszej pozycji do przystosowania się do nowego otoczenia edukacyjnego.

Art. sponsorowany

-Reklama-

Musisz przeczytać

Chcesz, by Twoje dziecko szybko nauczyło się angielskiego? Zobacz, co radzi ekspert!

Każdy z nas chciałby, aby jego dziecko szybko i przyjemnie przyswajało naukę angielskiego. Czy jest to w ogóle możliwe? Tak! Razem z ekspertką - Olą Komadą, prezeską Edu Bears, współautorką metod nauczania angielskiego dla dzieci: Teddy Eddie, Savvy Ed oraz Edward's League, wyjaśniamy co jest najważniejsze podczas nauki języka u dzieci.

Back to School – najnowsze Trendy w modzie szkolnej

Powrót do szkoły to zawsze ekscytujący czas zarówno dla dzieci, jak i rodziców. To okazja do spotkań z przyjaciółmi, zdobycia nowej wiedzy i odkrywania pasji. Jednak, aby móc w pełni cieszyć się z powakacyjnych miesięcy należy zadbać o odpowiednią garderobę, która sprawdzi się na szkolnych korytarzach i w trakcie aktywnego czasu wolnego. Dla najmłodszych moda jest sposobem na wyrażanie siebie i podkreślenie indywidualności, dlatego warto przyjrzeć się najnowszym trendom w ubraniach i obuwiu, które będą królować na szkolnych korytarzach w tym roku.

Klimatyzacja w pokoju dziecka – wyzwanie dla rodziców!

Tegoroczne lato jest naprawdę gorące, dlatego szczególną uwagę poświęca się temu, by temperatury nie zaszkodziły najmłodszym. Spacery w zacienionych parkach są niesamowicie przyjemne, w utrzymaniu dobrego samopoczucia i zdrowia pomaga też picie wody – jak jednak zadbać o sprzyjający klimat w domu, a w szczególności w pokoju dziecka?

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Sprawdźcie czy macie tę zabawkę z Pepco. GIS ostrzega!

Właśnie dowiedzieliśmy się o wycofaniu ze sprzedaży w sklepach Pepco popularnego produktu dla dzieci. Powodem jest użycie w nim niebezpiecznych barwników. Co...

Podwójna macica – co to jest i jak wpływa na ciążę?

Podwójna macica to wada wrodzona, która polega na nieprawidłowym połączeniu się dwóch przewodów Mullera, z których powstają narządy rozrodcze u płci żeńskiej. W efekcie kobieta ma dwie oddzielne macice, każda z własną jamą, szyjką i jajowodem. Podwójna macica występuje u około 0,1-0,5% kobiet i może być przyczyną niepłodności lub powikłań ciążowych. Jak rozpoznać podwójną macicę, jak przebiega ciąża z tą wadą i jakie są możliwości leczenia?

Odwodnienie u niemowląt – objawy, skutki i postępowanie

Nawadniania dziecka trzeba pilnować zawsze – szczególnie w czasie choroby czy upałów. Zdarza się jednak, że niewystarczająca ilość płynów powoduje odwodnienie u niemowląt. Co w konsekwencji może być dla niego niebezpieczne i zagrażające jego życiu. Jak zatem rozpoznać ten groźny dla zdrowia stan? Jakie mogą być skutki odwodnienia maluszka ? Na te i inne pytania odpowiada w materiale położna Natalia Marcinów laureatka konkursu „Położna na medal”.

Cytologia – badanie, które może uratować życie

Cytologia to badanie, które pozwala na wykrycie wczesnego stadium raka szyjki macicy - jednego z najczęstszych nowotworów złośliwych u kobiet. Dzięki regularnemu wykonywaniu cytologii można zapobiec rozwojowi choroby lub podjąć skuteczne leczenie na czas. Co warto wiedzieć o cytologii i dlaczego jest tak ważna?

Udrażnianie jajowodów – zabieg dla kobiet z problemami z płodnością

Wiele kobiet marzy o byciu matkami, ale nie wszystkie mogą spełnić to marzenie. Jedną z przyczyn niepłodności u kobiet jest niedrożność jajowodów, czyli zablokowanie drogi, którą musi przebyć komórka jajowa, aby spotkać się ze spermą i zostać zapłodniona. Niedrożność jajowodów może być spowodowana przez różne czynniki, takie jak infekcje, endometrioza, ciąża pozamaciczna, poronienie, operacje czy antykoncepcja. W takim przypadku naturalne poczęcie jest niemożliwe lub bardzo utrudnione. Jednym ze sposobów leczenia niedrożności jajowodów jest udrażnianie jajowodów - zabieg, który polega na usunięciu zrostów lub polipów z jajowodów i przywróceniu im prawidłowej drożności.