-Reklama-

Łącz, buduj, baw się — rozwijaj wyobraźnię z zestawami Tomek i Przyjaciele

Nie ma nic lepszego niż kreatywna zabawa w towarzystwie rodziców. I to taka zabawa, która sprawia tyle samo frajdy najmłodszym jak i dorosłym. O czym mowa? O zabawie kolejkami i torami, które można dowolnie łączyć, tworząc niezwykły świat ograniczany jedynie wyobraźnią młodych konstruktorów. Gdy dodamy do tego jeszcze ulubionych bohaterów z kreskówki naszej pociechy – mamy gotowy przepis na doskonałą zabawę! Daj się zainspirować i zobacz, jak możesz spędzić fantastyczny czas z dzieckiem!

-Reklama-

Bohaterowie, których kochają dzieci

Tomek i Przyjaciele to uwielbiany przez dzieci na całym świecie serial animowany, opowiadający losy bardzo sympatycznej lokomotywy — Tomka. Wraz z grupą przyjaciół dba, aby wszystko na stacji przebiegało sprawnie i punktualnie. Tomek podejmuje się trudnych i pracochłonnych zadań, wykazując się odpowiedzialnością i wiarą w swoje umiejętności. Serial pełni ważną, edukacyjną rolę w rozwoju dziecka, podkreślając wartości takie jak przyjaźń, akceptowanie różnic, współpraca i pracowitość. 

Tory, które można łączyć!

Świat Tomka i jego przyjaciół można przenieść do dziecięcego pokoju, dzięki zestawom torów z ulubionymi bohaterami szkraba. Dzieci uwielbiają łamać schematy, tworząc kreatywne rozwiązania. Dlatego tory z różnych zestawów Tomek i Przyjaciele łączą się ze sobą, dając nieskończone możliwości konstruowania. Zwrotnice, przejazdy, wzniesienia, mosty i wiadukty — im więcej elementów będzie ze sobą połączonych, tym lepsza zabawa. Wszystkie lokomotywki mają ten sam rozstaw osi, dzięki czemu przyjaciele Tomka mogą wspólnie ruszać w podróż po świecie budowanym przez dzieci i przemierzać trasy bez ograniczeń. To okazja do rozwijania wyobraźni, także przestrzennej, budowania swojego własnego świata ukochanej kreskówki Tomek i Przyjaciele oraz przeżywania prawdziwych emocji, towarzyszących zabawie. W zestawach znaleźć można dwa rodzaje lokomotywek. Jedne mają napęd na baterie, a drugie dziecko samodzielnie popycha, wprawiając ulubionych bohaterów z bajki w ruch. Ponadto, w grupie przyjaciół Tomka znaleźć można lokomotywki „color changers” posiadające magiczne właściwości – po zanurzeniu w wodzie, zmieniają one kolor. To jak dwie lokomotywki w jednej! Dzięki aż 15 różnorodnym zestawom oznaczonym numerami od HGY78 do HGY82 zabawa może nigdy nie mieć końca. Mosty, serpentyny, wzniesienia, dźwigi, dają możliwość nie tylko odgrywania scenek z ukochanej bajki – ale też niemal nieograniczone możliwości zabawy – nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych!

Zbuduj własny świat Tomka i jego przyjaciół – weź udział w konkursie

Kreatorzy domowych przygód Tomka i Przyjaciół mogą spróbować swych sił w superkonkursie z atrakcyjnymi nagrodami. Wystarczy mieć już choć jeden zestaw lub tory, by mieć szanse na wygraną. Aby wziąć udział w konkursie, należy puścić wodze wyobraźni, dowolnie łączyć tory i zbudować najciekawszy świat małych lokomotywek używając do tego zestawów z kolekcji Tomek i Przyjaciele. Na stronie konkursowej https://bit.ly/Budujemy_Świat_Tomka znajdują się inspiracje, które można wykorzystać do swojej pracy. Należy zrobić zdjęcie gotowej budowli, a następnie wypełnić formularz kontaktowy i załączyć je. Zgłoszenia są przyjmowane do soboty 14 maja. Na zwycięzców, którzy prześlą najbardziej kreatywne prace, czekają niesamowite nagrody: najnowsze tory Tomek i Przyjaciele do filmu „Tajemnica Góry Widokowej”! Wyniki zostaną ogłoszone 1 czerwca.  

art. sponsorowany

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również