-Reklama-

Kobiecość otulona zapachem – nowa linia perfum w olejku

Kobiecość – temat, który jak chyba żaden inny na świecie jest obecny od zawsze i niemal wszędzie. Kobiecość w literaturze, sztuce, muzyce, modzie, ale przede wszystkim taka prawdziwa z życia codziennego niezmiennie fascynowała i nadal fascynuje. Mimo że w każdej epoce była kojarzona z czymś innym, zawsze była elektryzująca, przyciągająca, czasem nieco tajemnicza. Raz kojarzona z eterycznością, delikatnością i subtelnością, raz z erotyzmem i wszystkim, co sensualne, a znów innym razem z pewnością siebie, kobietą-wampem lub businesswoman. Niezależnie od tego jak na przestrzeni lat zmieniał się ideał kobiecości pewne jest jedno - zawsze łączyła się ona ze zmysłami, a szczególną rolę odgrywa tu zmysł węchu.

-Reklama-

Magia otaczającego zapachu

Od tysięcy lat kobiety przykładały wagę do tego jaki zapach się wokół nich roztacza. Nie bez powodu! Potrafi on podkreślić tajemniczość, dodać pewności siebie, stworzyć niepowtarzalny nastrój. Zapachy podkreślają naszą osobowość i wyrażają emocje, pozwalają też czuć się wyjątkowo. Ślady istnienia zapachu oraz jego bezpośredniego wpływu na naszą historię odkryto w znaleziskach pochodzących z najbardziej odległych kultur. Wierzono w ich duchową moc, nadawano im znaczenie magiczne, przypisywano nadprzyrodzone działanie. Dziś perfumy są sposobem na wyrażenie naszej osobowości, uczuć, marzeń i przyzwyczajeń. Odzwierciedlają nasz charakter i styl życia, a także poniekąd mówią o wyznawanych wartościach. Perfumy pozwalają kobietom odnaleźć swój temperament i sex appeal. Niektóre zapachy zapamiętujemy do końca życia, ich magia przywołuje najdalsze wspomnienia – przypominają nam bliskich lub szczególne wydarzenia. Perfumy dobrej jakości tworzą aurę pożądania i luksusu. Zapachy perfum towarzyszą nam każdego dnia. Są niezwykle modnym dopełnieniem i pewnego rodzaju podsumowaniem całości osoby.

Często mylnie twierdzi się, że perfumy pochodzą z Francji. Tak naprawdę źródeł powinniśmy szukać w krajach Wschodu. Do tej pory m.in. Indie często kojarzą się z cudownymi zapachami, które dosłownie otulają zmysły i pozostawiają po sobie „długi ogon”. Nie są to zapachy, które szybko ulatują – one się w pewien sposób scalają z noszącą je kobietą, tworząc jej dopełnienie. Różnica między takimi zapachami, a znanymi nam z drogeryjnych półek polega na sposobie ich komponowania. Te najwspanialsze, najbardziej trwałe i cenne stworzone są na bazie olejków. Rzadko też występują w popularnej formie buteleczek z atomizerem. Perfumy w formie olejku to znana i stosowana od tysięcy lat metoda na zapach, który jest na tyle trwały, że staje się drugą skórą.

Perfumy w olejku – Ayurwedyjska innowacja

Firma Sattva będąca jedną z najważniejszych marek, która przeszczepia na rynek polski najwspanialsze kosmetyczne osiągnięcia krajów indyjskich stworzyła nową linię perfum w olejku. Jest to nowość na polskim rynku, która pozwoli cieszyć się czystą kobiecością w nowym, nieznanym nam dotąd wymiarze. Otulenie się zapachem, który stapia się z naszą skórą i naturalnie towarzyszy nam przez wiele godzin od aplikacji produktu to luksus, który stanie się Twoim znakiem rozpoznawczym.

Indyjskie perfumy w olejku Sattva o niepowtarzalnym aromacie i znakomitej trwałości, produkowane są według receptury Ayurvedyjskiej. Poręczna, szklana buteleczka zmieści się bez problemu w każdej torebce, więc gdy tylko poczujesz taką potrzebę, niezależnie od tego, gdzie jesteś możesz z nich skorzystać, a aplikator typu roll on zapewnia łatwą aplikację. Perfumy nie zawierają alkoholu, dzięki czemu nie wysuszają skóry. Tak wyjątkowe perfumy warto też stosować w taki sposób, by jeszcze bardziej podkreślić ich głębię. Szczególnie polecane jest nałożenie perfum na tzw. miejsca pulsujące – nadgarstki, zagięcia łokci, strefy znajdujące się za uszami. Dzięki temu będą one nieustannie rozkwitać i rozwijać swoje nuty zapachowe.

Perfumy Sattva to pięć zapachów inspirowanych Indiami, spośród których z pewnością wybierzesz te, które w pełni będą podkreślały Twoją kobiecość, pozwolą Ci poczuć się pewną siebie i wydobędą to, co w Tobie najpiękniejsze!

Więcej informacji przeczytacie na www.sattva.pl

wpis gościnny

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również