-Reklama-

Kaszki, które zdobyły nasze uznanie. To prawdziwy HIT!

-Reklama-

Wiecie, że bardzo lubimy testować dla was wszelkie nowości oraz produkty, na które zwracacie nam uwagę.

Tym razem także tak było!

Jedna z mam, zachęciła nas to zwrócenie uwagi na kaszki Modilac! I to był strzał w dziesiątkę. Zobaczcie zresztą same!

Dlaczego kaszki Modilac?

Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie sprawdziły na początku składu tego produktu. I tu producent kaszek od razu sobie u nas zaplusował.

Pierwszą rzeczą, na którą zwróciliśmy uwagę był cukier – a raczej jego brak. Kaszki zawierają tylko naturalnie występujące cukry, nie znajdziecie w ich składzie także żadnych innych zbędnych składników.

Według nas, dzięki fajnej konsystencji, kaszki są idealne podczas rozszerzania diety. Zachwyca w nich nie tylko sam smak, ale także niespotykana, bardzo gładka struktura. Smaki kaszek i ich konsystencja są także bardzo ciekawą propozycją dla starszaków-niejadków. To idealna propozycja na śniadanie, kiedy nic innego nie jest w stanie spełnić oczekiwań małego, wybrednego podniebienia. Tak, niestety znamy to z własnego doświadczenia!

Drugą, bardzo istotną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę jest to, że kaszki są częściowo hydrolizowane. A co to tak naprawdę znaczy?

To bardzo ważna kwestia dla rodziców małych alergików. Hydroliza to proces, który powoduje zmniejszenie alergenności białka pokarmowego. Struktura łańcucha białkowego zostaje rozbita na mniejsze elementy (peptydy), dzięki czemu nie wywołują one niepożądanej reakcji organizmu.  

Jeśli więc twoje dziecko cierpi na niestrawność podczas spożywania standardowych kaszek zbożowych, koniecznie wypróbujcie Modilac. Kaszki te ułatwiają trawienie, ograniczając lub zupełnie eliminując problemy żołądkowe lub jelitowe.

Co więcej, hydroliza dodatkowo uwalnia naturalnie występujące cukry, takie jak glukoza i maltoza. Ta naturalna słodycz pochodząca z hydrolizowanych zbóż nadaje kaszkom wspaniały smak bez konieczności dodawania cukru. Wreszcie, proces hydrolizy zmniejsza lepkość organicznych kaszek Modilac poprawiając ich teksturę. Kaszki zbożowe dla niemowląt są jednolite i gładkie.

I w końcu, po trzecie – kaszki Modilac po prostu świetnie smakują! Propozycje smaków są tak wyszukane, że próżno szukać równie ciekawej alternatywy na rynku!

Jakie kaszki mamy do wyboru?

W ofercie MODILAC znajdziecie następujące kaszki zbożowe BIO:

  • kaszka na wieczór Spokojny Sen z ekstraktami z rumianku i lipy – po 4. miesiącu
  • kaszka na wieczór Marchewka – jedna z niewielu warzywnych kaszek na rynku – po 4. miesiącu
  • kaszka Naturalna – ryżowa kaszka z hydrolizowaną mąką ryżową i witaminą B1 – po 4. miesiącu
  • kaszka Biszkoptowa – z hydrolizowaną mąką pszenną dla łagodnego i naturalnego wprowadzenia glutenu do diety dziecka – po 6. miesiącu
  • kaszka Kakaowa – wielozbożowa kaszka z hydrolizowaną mąką pszenną dla łagodnego i naturalnego wprowadzenia glutenu do diety dziecka – po 6. miesiącu
  • kaszka Waniliowa – z hydrolizowaną mąką pszenną dla łagodnego i naturalnego wprowadzenia glutenu do diety dziecka – po 6. miesiącu
  • kaszka Wielozbożowa – z hydrolizowaną mąką pszenną dla łagodnego i naturalnego wprowadzenia glutenu do diety dziecka – po 6. miesiącu
  • kaszka Kakaowo-Waniliowa – z hydrolizowaną mąką pszenną wzbogacona o żelazo dla dzieci po 12. miesiącu

Smacznego!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również