-Reklama-

Kalendarz Gwiazd 2023 r. na rzecz SOS Wioski Dziecięce – uroczysta premiera

16 grudnia 2022r. w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie odbyła się uroczysta gala charytatywna na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce zorganizowana przez magazyn „Businesswoman & life”. Podczas gali miała miejsce premiera i licytacja kalendarza gwiazd „Businesswoman & life”.

-Reklama-

Pomysłodawczyni kalendarza: Elżbieta Jeznach, redaktor naczelna magazynu „Businesswoman & life”. Na kartach kalendarza zobaczyć możemy znane osobistości życia publicznego – aktorów, piosenkarzy, ale także przedsiębiorców oraz psychologów i nauczycieli.

Całe wydarzenie oraz licytacje z wielką pasją poprowadził uznany aktor, Jacek Borkowski.

Jacek Borkowski

Oprawa muzyczna wydarzenia

Podczas gali nie zabrało muzycznych wystąpień: Agaty Malcherek, występującej pod pseudonimem Ta Malcherek oraz Justyny Możdżonek. Utwory w klimacie świątecznym. wprowadziły wszystkich gości w świąteczno-noworoczny nastrój.

Justyna Możdżonek

W wyniku licytacji udało się pozyskać dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce kwotę 58.000 zł. Jeśli chcesz przyłączyć się do tej zbiórki, kup kalendarz dla siebie lub dla swoich bliskich.


Partnerzy medialni wydarzenia: Nieperfekcyjna Mama, Kulturalni.pl, Mamy Mamom, Fashion Style, Super Express, Samama, Moda i ja, Businesswoman Tv, QBusiness.pl, Scanner.com.pl, Naszbiznes24.pl, Kobieta XL, Kobieta po 30, Women News, Warszawa w szpilkach, Kobiety i wino, Real News.pl, Uroda & Zdrowie, Red, KPL, Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz o samym kalendarzu znajdziecie na stronie businesswomanlife.pl

-Reklama-

Musisz przeczytać

Najlepsze gry na majówkę! Zobacz nasze typy!

Majówka to czas, w którym wielu z nas cieszy się wolnymi dniami i spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Jednym z ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych są gry planszowe. Dlaczego nie skorzystać z tej okazji i zorganizować rodzinne bądź przyjacielskie granie planszówek?

10 faktów o colostrum, które musisz znać

Colostrum. Niektórym nic nie mówi ta nazwa, inni gdzieś o niej słyszeli, ale nie do końca wiedzą czym jest, a jeszcze inni choć mają wiedzę na jej temat, to nie jest ona wystarczająca. Czas zatem przybliżyć wszystkim działanie colostrum, tym bardziej, że w czasie przesilenia wiosennego ta wiedza może być bardzo przydatna.

Beta hCG prawdę o ciąży ci powie

Badanie potocznie zwane „betą” (beta hcg) zna każda przyszła mama. Jest ono uznawane za najbardziej miarodajne i wiarygodne badanie wykrywające ciążę. W jaki sposób wykonuje się badanie pod kątem beta hCG i kiedy najlepiej je zrobić?

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
413ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Dwujęzyczność dzieci: korzyści i wyzwania

Dwujęzyczność to zdolność posługiwania się dwoma językami w życiu codziennym. W dzisiejszym świecie jest to coraz częstsze i pożądane zjawisko, ponieważ wiąże...

Ile wody powinno się wypijać względem wieku i wagi?

Woda jest niezbędnym składnikiem dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, termoregulacji ciała, transportu składników odżywczych i...

Ile powinna trwać laktacja?

Ile powinna trwać laktacja, to pytanie stawia sobie mama, która karmi piersią. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale warto podawać naturalne mleko jak najdłużej, a przynajmniej przez 6 miesięcy.

Karmienia piersią można się nauczyć

Ogólnopolski Tydzień Promocji Karmienia Piersią przypada w symbolicznym czasie: rozpoczyna się w Dzień Matki, 26 maja, i trwa do 1 czerwca, czyli do Dnia Dziecka. To wyjątkowy okres promujący złoty standard żywienia niemowląt, jakim jest wyłączne karmienie piersią przez pierwsze 6 miesięcy życia.

Odpowiedz na proste pytania i zgarnij szczoteczkę elektryczną dla siebie i dziecka!

Przed wami kolejna super okazja. Tym razem możecie w łatwy sposób zgarnąć szczoteczkę elektryczną Oral-B dla siebie i dziecka. Wystarczy odrobina szczęścia!