-Reklama-

Jak zapakować prezent?

Nie wszyscy posiadamy talent do prac ręcznych, dlatego dla wielu osób dekoracyjne pakowanie prezentów wydaje się zbyt trudne. Specjalnie dla Was znaleźliśmy kilka najprostszych instrukcji, jak zapakować prezent, by budził zachwyt.

-Reklama-

Jak zapakować prezent?

Można oczywiście pójść łatwiejszą drogą i do zapakowania prezentu wykorzystać gotowe dekoracyjne pudełko lub torbę prezentową. Warto jednak poświęcić odrobinę czasu i samodzielnie zapakować upominek. Przede wszystkim dlatego, że dzięki temu prezent jest bardziej wyjątkowy i osobisty.

Sposobów pakowania prezentów jest całe mnóstwo. My postawiliśmy na sposoby proste, a jednocześnie bardzo spektakularne. Takie, które nie wymagają od was talentu plastycznego i każdy sobie z nimi świetnie poradzi

Jak zapakować prezent – najławiejsze i najbardziej efektowne pakowanie prezentów

Z poniższych filmików instruktażowych dowiecie się, jak krok po kroku owinąć upominek, by się świetnie prezentował np. pod choinką.

Zajmie to dosłownie chwilę, a wrażenie naprawdę pozostanie na długo!

Proste i czyste pakowanie po japońsku

Pakowanie prezentu w stylu japońskim tylko brzmi nieco egzotycznie. Tak naprawdę nie jest to takie trudne zadanie. Pani na filmie zajęło to minutę, wam dajemy jakieś trzy 🙂

Klasyczne pakowanie prostokątnego pudełka

Chyba najbardziej popularny sposób na pakowanie upominku w papier. Choć sposób wydaje się banalny, nie wszyscy są w stanie wykonać to prawidłowo. Jest to idealny sposób na pakowanie prezentów o regularnych kształtach (np. w pudełku) – kwadratowych lub prostokątnych.

Pakowanie kopertowe

Sposób idealny, gdy do zapakowania prezentu został nam mały kawałek papieru. Wygląda to naprawdę efektownie, gwarantujemy!

Pakowanie „na choinkę”

Sposób pakowania nieco bardziej pracochłonny, ale z pewnością dacie radę! Wyobrażacie sobie te miny bliskiej osoby, która dostaje taki prezent pod choinkę?

Pakowanie na zakładkę

Idealny sposób na zapakowanie czegoś miękkiego i płaskiego np. ubrania, obrusu, ręcznika. Samo w sobie jest piękne!

Pakowanie okrągłego prezentu

To chyba największy problem – jak zapakować okrągły prezent np. pudełko czekoladek? Oto najprostsze rozwiązanie! Wygląda na bardzo pracochłonne, a wcale takie nie jest!

Pakowanie okrągłego prezentu w folię

To kolejny sposób na okrągły kształt upominku. Ten zdaje się nieco prostszy, ale chyba już nie tak spektakularny!

Pakowanie prezentu o nieregularnym kształcie

No i chyba największe wyzwanie pakowania prezentów, czyli upominek o zróżnicowanym kształcie. Zobaczcie, jak można zapakować maskotkę i nieforemną zabawkę w papier.

Miłego pakowania!

Zobacz jeszcze:

Foto: canva.com
-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również