-Reklama-

Innowacyjny laktator Expert 3D Pro – ekspert w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych

Kiedy na świecie pojawia się wyczekiwane przez dziewięć miesięcy maleństwo, świat rodziców zmienia się. Doświadczają oni, co to znaczy „bardziej”. Od tego momentu bardziej się śmieją, czuwają w nocy, przeżywają każdy dzień, czują emocje i kochają najbardziej na świecie. Tak, jak nigdy dotąd nie kochali. Otaczając opieką nowonarodzone dziecko - mamy poszukują rozwiązań i produktów, które będą najlepsze dla nich i dzidziusia. Marka LOVI - ekspert w obszarze ochrony laktacji - w najnowszej kampanii „LOVI, kiedy kochasz najbardziej”, prezentuje innowacyjny laktator Expert 3D Pro, z unikalną na rynku technologią lejka 3D, który jest ekspertem w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych. Dzięki niemu mamy mogą karmić piersią swoje maleństwa pomimo trudności, z jakimi się borykają. I dawać im to, co jest ich zdaniem najlepsze.

-Reklama-

Kiedy na świecie pojawia się wyczekiwane przez dziewięć miesięcy maleństwo, świat rodziców zmienia się. Doświadczają oni, co to znaczy „bardziej”. Od tego momentu bardziej się śmieją, czuwają w nocy, przeżywają każdy dzień, czują emocje i kochają najbardziej na świecie. Tak, jak nigdy dotąd nie kochali. Otaczając opieką nowonarodzone dziecko – mamy poszukują rozwiązań i produktów, które będą najlepsze dla nich i dzidziusia. Marka LOVI – ekspert w obszarze ochrony laktacji – w najnowszej kampanii „LOVI, kiedy kochasz najbardziej”, prezentuje innowacyjny laktator Expert 3D Pro, z unikalną na rynku technologią lejka 3D, który jest ekspertem w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych. Dzięki niemu mamy mogą karmić piersią swoje maleństwa pomimo trudności, z jakimi się borykają. I dawać im to, co jest ich zdaniem najlepsze.

LOVI, kiedy kochasz najbardziej

Kiedy na świecie pojawia się najpiękniejszy dar – dziecko, każda mama chce dać mu to, co dla niego najlepsze, najdoskonalsze, najzdrowsze. Na starcie macierzyństwa najważniejsze jest zadbanie o uczucia, pielęgnację, zdrowie, a także wzajemne budowanie relacji, której nie da się porównaćz żadną inną. Mama staje się dla dziecka wyjątkową osobą. Podobnie jest w przypadku kobiety – dziecko staje się jej całym światem, doświadcza ona emocji i kocha tak jak nigdy dotąd.

Pierwszym elementem nawiązywania bliskiej relacji mamy z dzieckiem jest karmienie piersią. Aż 67% mam uważa, że karmiąc piersią, daje dziecku to, co jest dla niego najlepsze*. Ta fascynująca i wyjątkowa czynność pozwala budować niepowtarzalną więź, a także dostarczyć dziecku odżywczy i bogaty w cenne składniki mineralne pokarm. Marka LOVI, która od lat działa na rzecz ochrony laktacji, rozpoczyna kampanię „LOVI, kiedy kochasz najbardziej”, której celem jest wsparcie mam na początku przygody z macierzyństwem – w laktacji. Każda mama wie, że pomimo wielu chęci oraz wsparcia, podczas karmienia piersią zdarzają się sytuacje, których nie może przewidzieć np. czy urodzi poprzez cesarskie cięcie, czy od początku będzie mogła karmić dziecko piersią, czy też nie pojawią się problemy, które tą czynność utrudnią. To właśnie w takich momentach, potrzebna jest pomoc i wsparcie mam najlepszym produktem. W ramach kampanii zaprezentowano najnowszy produkt marki – laktator Expert 3D Pro, który jest ekspertem w rozwiazywaniu problemów laktacyjnych takich jak: ból brodawek, nawał mleczny, zastój pokarmu, zapalenie piersi. Warto więc, aby znalazł się on jako obowiązkowa pozycja na wyprawkowej liście każdej mamy, starającej się przygotować do macierzyństwa najlepiej jak to możliwe.

Kampanii „LOVI, kiedy kochasz najbardziej” towarzyszy również film, który ukazuje niezwykłe emocje i wielkie uczucie, które rodzi się między rodzicem a nowonarodzonym dzieckiem. To niepowtarzalne uczucie, które sprawia, że pragniemy dla naszej pociechy wszystkiego, co najlepsze.

Laktator LOVI Expert 3D Pro – innowacyjny lejek 3D – najbliższy naturze

Nowy laktator LOVI Expert 3D Pro posiada innowacyjny lejek 3D, który jest najbliższy naturalnemu karmieniu. W odróżnieniu od lejków klasycznych, nie tylko ssie, ale przede wszystkim uciska brodawkę. Lejek laktatora otacza i równomiernie uciska pierś, podobnie jak usta i język dziecka, pracując równocześnie w wielu wymiarach, powodując naturalny wypływ mleka, bez uczucia dyskomfortu. Dzięki ażurowej osłonie lejka 3D, umożliwia on kontrolę siły nacisku na brodawkę. Dzięki temu jest jeszcze bardziej skuteczny.

Ekspert w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych jest niezastąpionym akcesorium wpierającym karmienie piersią. Doskonale sprawdza się podczas różnorodnych problemów laktacyjnych, takich jak np. niedobór, zastój czy nawał pokarmu, poranione piersi, wklęsłe lub płaskie brodawki. Jest także niezwykle pomocny, kiedy poród następuje w wyniku cesarskiego cięcia, gdy maleństwo pojawia się na świecie przedwcześnie lub nie może ssać piersi.

Laktator stworzony dla mam po cesarskim cięciu

Poród poprzez cesarskie cięcie może mieć istotny wpływ na rozpoczęcie naturalnego karmienia piersią. Wiele mam obawia się, że poród zakończony w ten sposób zagraża ich szansie na karmienie maleństwa. W przypadku niepowodzenia i niewywołania laktacji po próbach przystawiania dziecka do piersi, warto skorzystać z laktatora. Expert 3D Pro jest niezwykle pomocny i bardzo szybko uruchamia laktację po cesarskim cięciu. Dzięki systemowi lejka 3D uciska brodawkę w bardzo podobny sposób jak robi to dziecko, stymulując tym samym wydzielanie się prolaktyny, hormonu odpowiedzialnego za produkcję mleka. Daje to szansę mamie na zażegnanie kryzysu z karmieniem piersią, który może pojawić się po cesarskim cięciu. Dodatkowo zapewnia komfortowe odciąganie pokarmu w półleżącej pozycji, wygodnej szczególnie po tego typu porodzie, dzięki specjalnej konstrukcji lejka, która zapobiega cofaniu się odciągniętego mleka.

Ekspert w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych

Nawał i zastój pokarmu, a także obrzęk i zapalenie piersi czy zatkane ujście przewodu mlecznego, to tylko niektóre problemy na jakie napotkało aż 87 %* świeżo upieczonych mam. W takich sytuacjach skutecznym wsparciem jest laktator. Nawał pojawia się pomiędzy 2 a 6 dobą, kiedy gwałtownie wzrasta produkcja mleka. Jest to spowodowane częstym ssaniem niemowlaka, podczas którego w organizmie kobiety wydziela się prolaktyna. W tym okresie piersi stają się większe, cięższe, często brodawka sutkowa jest napięta i trudna do uchwycenia przez maluszka. Problem z nawałem pokarmu powoduje u wielu mam dyskomfort i niepokój. Nowy laktator Expert 3D Pro to idealne urządzenie, które dostosowuje się do potrzeb współczesnych mam. Odciąga on efektywnie mleko mamy, minimalizując przy tym ryzyko zastoju pokarmu, uciskając brodawkę w taki sposób, że przeciwdziała jej blokowaniu. Przeciwdziałając zastojom czy nawałom, zmniejsza ryzyko zapalenia piersi. Jest zatem niezbędnym elementem wyprawki, dającym pomoc w karmieniu piersią i wspierającym mamę podczas problemów laktacyjnych.


Laktator Expert 3D Pro – dopasowany do potrzeb mam

Laktator Expert 3D Pro zapewnia mamie łatwe, efektywne i bezbolesne odciąganie mleka. Dostosowuje się on także do indywidualnych potrzeb kobiety karmiącej.

Został wyposażony w dwufazowy system odciągania pokarmu, inspirowany naturalnym rytmem ssania piersi przez dziecko. W pierwszej fazie stymulacji naśladuje szybkie ruchy dziecka, kiedy stara się ono pobrać pokarm, co pobudza gruczoły mleczne do pracy. Natomiast w fazie drugiej następuje głębokie odciąganie, które jest odzwierciedleniem efektywnego pobierania pokarmu. Warto dodać, że oba tryby mogą działać na 9 poziomach mocy, w zależności od indywidualnych preferencji mamy. Do większego komfortu użytkowania laktatora przyczynia się także cicha praca, pozwalająca na dyskretne odciąganie w każdych warunkach, również przy śpiącym dziecku lub w nocy.

Laktator Expert 3D Pro to idealny wybór dla mam, które uwielbiają spędzać czas na długich spacerach. Niezwykle przydatny jest także, gdy kobieta chce spędzić czas z przyjaciółką, wybrać się do kosmetyczki czy fryzjera. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi w dowolnym miejscu i czasie może ona odciągnąć pokarm, nie zaburzając tym samym laktacji. Dodatkowo można naładować go przez USB np. z powerbanka. Nowoczesny design w połączeniu z elegancką bielą i różem nadaje laktatorowi kobiecego i ponadczasowego charakteru.

Kiedy przychodzi na świat dziecko mamy doświadczają uczuć, których nie da się opisać słowami. Chcą otoczyć je najlepszą opieką, zapewnić maksimum bezpieczeństwa i dać wszystko, co jest najlepsze. Bo kiedy zostaje się rodzicem – kocha się najbardziej na świecie. Warto wtedy wesprzeć się pomocą eksperta w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych, by móc cieszyć się niczym niezakłóconą bliskością ze swoim maleństwem. Dołączając do #teamLOVI można mieć pewność, że z pomocą najlepszego sprzętu jest się przygotowanym na początek macierzyństwa najlepiej jak to możliwe.

*Źródło: KANTAR, październik-listopad 2020. Badania U&A kategorii laktatorów

Artykuł sponsorowany

-Reklama-

Musisz przeczytać

Mamo, tato czy warto bankować krew pępowinową dziecka?

Dla każdego rodzica priorytetem jest zdrowie jego dziecka. Kompletując wyprawkę zwracamy uwagę na bezpieczeństwo i wygodę swoich pociech. Bezpieczeństwo jest kluczowe np....

BEZPŁATNY poradnik o rozszerzaniu diety plus KASZKA! ODBIERZ SWÓJ ZESTAW

Rozszerzanie diety dziecka to wcale nie jest proste zadanie! Z pomocą przychodzi BoboVita. Już dziś zamów swój DARMOWY...

Najlepsze polskie hotele z animacjami dla dzieci

W kraju kapryśnej i nieprzewidywalnej pogody urlop z dzieckiem może być wyzwaniem. Na szczęście są miejsca, w których nie ma nudy, nawet jeśli aura nie dopisuje. Zobacz najlepsze polskie hotele z animacjami. Tam twoje dzieci będą czuły się jak w raju.

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
412ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

W końcu polubiłam prasowanie! Recenzja parownicy i żelazka 2w1 Deerma HS300

Na wstępie od razu się przyznam - prasowanie nigdy nie było moją ulubioną czynnością. Teraz się okazuje, że to wszystko zależy od sprzętu, jaki się posiada! Zobaczcie, co ostatnio wpadło mi w ręce!

Jakie produkty zbożowe podawać dziecku?

Produkty zbożowe są jedną z podstawowych grup produktów spożywczych, które lądują na naszych talerzach. Do tej grupy zaliczymy m.in. kasze, makarony, pieczywo...

Wygraj złoty naszyjnik z literką imienia Twojego dziecka!

W zamian za zakupy NAN rozdaje super prezenty. Do wygrania między innym złote naszyjniki z literkami od firmy YES.

Nie bójmy się powiedzieć, że dzieci można odchudzać! Tak, można!

Wiecie, że Polska jest na czele europejskich Państw, a nawet na świecie, jeśli chodzi o alarmujący wzrost otyłości u naszych dzieci? Widać to nawet...

Emolienty – dlaczego są tak popularne w pielęgnacji dzieci?

Emolienty to preparaty, które mają silne działanie nawilżające. Najczęściej stosowane są w przypadku skóry przesuszonej, wykazującej objawy AZS lub łuszczycy. Czy emolienty rzeczywiście są skuteczne? Czy są dla każdego? Jak je stosować?