-Reklama-

Horoskop na 2021 r. dla MAM

-Reklama-

Co przyniesie 2021 r.? Kolejne dziecko, a może zmianę pracy? Rozstanie w związku, czy może podróż w nieznane? Zobacz, co mówią gwiazdy na 2021 r.!

Mama Baran

To będzie dobry dla Mam Baranów czas, głównie pod względem zawodowym. Jeśli w tym roku planujesz powrót z urlopu macierzyńskiego lub wychowawczego, pójdzie Ci to bardzo gładko! Oczywiście nie byłabyś sobą, gdybyś się nie martwiła – to normalne. Jednak wszystko wskazuje na to, że okoliczności będą Ci sprzyjać. Koniecznie zadbaj o relacje z partnerem – całe to zamieszanie ze zmianami w Twoim życiu, może się odbić na Waszym związku. Pamiętajcie, by sprawiać sobie na co dzień małe przyjemności.

Mama Byk

W 2021 r. u Mam Byków na plan pierwszy wskoczą się sprawy rodzinne. Niewykluczone, że dojdzie do niewielkich konfliktów. Mamy Byczki powinny też lepiej zadbać do zdrowie. Ambicja i wrodzona chęć bycia najlepszym we wszystkim, co robicie, może troszkę nadwyrężyć Wasze zdrowie. Pracujące zawodowo Mamy Byki odniosą w tym roku bardzo dużo sukcesów!

Mama Bliźnięta

Dla Mam Bliźniąt, starających się o potomstwo, może to być rok przełomowy! Jednak nic na siłę – jeśli Twój Partner chciałby jeszcze się wstrzymać, odczekajcie z decyzją. Szczęście na pewno Was nie ominie, nie warto działać pochopnie. W pracy sporo stresu i dużo załatwiania spraw formalnych. Bądźcie czujne! Jeśli jesteście już szczęśliwymi Mamami, spróbujcie nauczyć się czerpać radość z macierzyństwa – to doda Wam wiele sił!

Mama Rak

To będzie bardzo udany rok dla Mam Raków – zarówno pod względem rodzinnym, jak i finansowym. Co prawda, może dojść do małych sprzeczek z partnerem, ale jak to w życiu bywa (nie zawsze jest kolorowo!) Ponieważ gwiazdy będą Wam sprzyjały, może jest to dobry czas na rozwój? Zaległe studia, jakiś kurs? Pomyśl, tak udany rok zdarza się raz na jakiś czas. Może to dobry moment, by w końcu zająć się realizacją własnych marzeń i potrzeb..?

Mama Lew

Myślisz o powiększenie rodziny, planujesz ślub? Mamo Lwie, nie czekaj dłużej z decyzjami! W tym roku mogą się spełnić Twoje marzenia! Co prawda, w pracy może być jakieś małe zamieszanie, które szybko się wyjaśni, ale ten rok będzie dla Ciebie bardzo udany! Nie zepsują tego nawet małe problemy ze zdrowiem (odezwać się mogą stare kontuzje i dolegliwości) – wszystko uda Ci się przezwyciężyć!

Mama Panna

Choć początek roku może okazać się trudny dla Mam Panien, to już w połowie 2021 r. nie będziecie pamiętać o złych dobrego początkach. Będzie to wyjątkowo rodzinny rok i to właśnie na Waszych wzajemnych relacjach powinnaś się w tym czasie skupić. Być może nawet uda Wam się zmienić mieszkanie lub dom na większy? Rok na pewno zakończycie z bilansem na plus!

Mama Waga

Choć w stałych związkach u Mam Wag, mogą pojawić się problemy, nie będą one poważne i z pewnością uda Wam się je przezwyciężyć. Gwiazdy wróżą powodzenie w finansach! Jeśli więc będziesz miała propozycję zmiany pracy, nie wahaj się z podjęciem decyzji – na pewno nie będziesz jej żałować! Zadbaj o zdrowie. U Mam bardzo często pojawiają się problemu z kręgosłupem – dbaj o niego! Masaże, odpowiednia aktywność zapobiegną poważniejszym dolegliwościom.

Mama Skorpion

W tym roku spotkasz wiele bardzo dobrych i życzliwych ludzi na swej drodze! Mamo Skorpion, skorzystaj z tych znajomości! To nic złego! Jeśli szukasz pracy, w swoim otoczeniu znajdziesz osobę, która udzieli Ci wsparcia! Zadbaj o relacje z partnerem – może być zazdrosny o te Twoje nowe znajomości. Ogólnie, poza małymi wyjątkami, będzie to bardzo dobry rok i z taką myślą go rozpocznij!

Mama Strzelec

Mamy Strzelce nie będą miały niestety łatwo. Pojawią się jakieś zawirowania w związku – pamiętaj tylko, by nie mieszać do tego dzieci! Zastanów się dobrze, bo decyzje, które teraz podejmiesz, będą miały konsekwencje do końca życia. Jedno jest pewne – poczujesz ogromną potrzebę zmian i wyjścia z życiowego marazmu. Pamiętaj, by nie kierować się chwilowymi emocjami. Koniecznie spróbuj czegoś nowego w życiu – może jakieś techniki relaksacyjne?

Mama Koziorożec

Choć rodzina jest dla Ciebie najważniejsza Mamo Koziorożcu, ten rok będzie przez Ciebie zapamiętany głównie za sprawą zmian na polu zawodowym. Jeśli nie pracujesz, pojawi się okazja zdobycia bardzo fajnej posady – jeśli jesteś czynna zawodowo, być może awansujesz! Na szczęście, potrafisz zachować dystans do wielu rzeczy w życiu, dlatego te ogromne zmiany na pewno nie odbiją się na Twojej rodzinie.

Mama Wodnik

Zmiany, zmiany, zmiany… Mamo Wodniku, marzą Ci się od dawna, prawda? Tylko jakoś nie masz pomysłu jak się do tego zabrać. Ten rok przyniesie przełom! Może się okazać, że w końcu wystartujesz ze swoim własnym biznesem? Jeśli żyjesz w związku, który nie spełnia Twoich oczekiwań, zastanów się, czy to nie jest dobry moment, aby go zakończyć? Gwiazdy sprzyjają Twojej kreatywności, ale jeśli jest ktoś w Twoim otoczeniu, kto podcina Ci skrzydła, nic dobrego z tego nie będzie…

Mama Ryby

Mamo spod znaku Ryb, w tym roku jak nigdy, będziesz potrzebna Twojej rodzinie! Dzieci rosną i potrzebują Twojego wsparcia, ale rodzina to nie tylko potomstwo! Może się okazać, że bliska osoba z Twojego otoczenia – może mama albo teściowa, nie podoła ze zdrowiem i będzie liczyła na Twoje wsparcie. Problemy w domu mogą odbić się niestety na Twojej pracy. Pamiętaj, że nie we wszystkim musisz być najlepsza – bądź dla siebie wyrozumiała!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również