-Reklama-

Chcesz, żeby Twoje dziecko nauczyło się angielskiego? Mamy na to sposób!

-Reklama-

Do tego, że w dzisiejszym świecie znajomość języka angielskiego to absolutna podstawa, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Jego znajomość otwiera drzwi do niezliczonych możliwości edukacyjnych, kulturowych czy później także zawodowych. Angielski jest używany w międzynarodowej komunikacji, nauce, biznesie oraz rozrywce. Nauka tego języka od najmłodszych lat nie tylko ułatwia dzieciom przyszłe funkcjonowanie w zglobalizowanym społeczeństwie, ale także rozwija ich zdolności poznawcze, zwiększa kreatywność i buduje pewność siebie, z czego nie wszyscy zdają sobie sprawę.

Do tego, że należy w edukację dzieci inwestować, nikogo nie trzeba przekonywać. Pozostaje tylko pytanie jaką szkołę i metodę wybrać? Na pewno taką, która idzie z duchem czasu i jest opracowana specjalnie z myślą o współczesnych dzieciach.

Novakid to propozycja idealna dla dzieci w wieku 4-12 lat

Co wyróżnia Novakid na rynku? Podstawą nauki języka jest tu przede wszystkim komunikacja, a głównym narzędziem pracy jest dialog z nauczycielem. Zgodzicie się z tym, że to najbardziej naturalna metoda? Małe dzieci najlepiej przyswajają wiedzę poprzez wykonywania zadań w grze, zabawie i najlepiej motywowane są systemem nagród.

Cały program szkoleniowy w Novakid podzielony jest na pięć poziomów – w zależności od wieku dziecka. Na wszystkich etapach szkolenia wykorzystywane są specjalne, interaktywne zadania, system wirtualnych nagród i inne elementy grywalizacji.

Jak wyglądają lekcje angielskiego w Novakid?

Jak dla nas, są trzy ważne cechy lekcji z Novakid, które przesądzają o tym, że to jedna z najlepszych szkół i przede wszystkim metod nauki języka.

Po pierwsze, lekcje trwają 25 minut – jest to idealny czas, który dziecko w wieku kilku lat może poświęcić na skuteczną naukę, bez znudzenia

Po drugie, nauka oparta na grywalizacji – lektorzy prowadzą zajęcia w formie zabawy. Gry edukacyjne to idealny start dla dziecka i dobre rozwiązanie dla samego lektora

Po trzecie, zajęcia dostosowane są do wieku dziecka – nauczyciele pracujący w Novakid dobierają sposób nauki do wieku i poziomu dziecka. Wszystkie lekcje odbywają się indywidualnie, co pozwala na dostosowanie wszystkiego do potrzeb tylko jednego dziecka.

Zastanawiasz się jak w praktyce wyglądają lekcje angielskiego w Novakid? Możesz skorzystać z lekcji próbnej. I za to należy się ogromny plus dla tej szkoły! W trakcie takiej lekcji nauczyciel określa poziom języka angielskiego dziecka, by odpowiedzieć na jego aktualne potrzeby i predyspozycje pod względem nauki angielskiego. Warto z takiej lekcji skorzystać!

Nauka języka angielskiego – im wcześniej, tym lepiej!

Rozpoczęcie nauki języka angielskiego w wieku 4 lat przynosi szereg korzyści, które mogą znacząco wpłynąć na rozwój dziecka i jego przyszłe umiejętności językowe. W tym okresie dzieci znajdują się w kluczowej fazie rozwoju poznawczego, co sprawia, że przyswajanie nowego języka odbywa się w sposób naturalny. W wieku 4 lat dzieci mają wyjątkową zdolność do nauki języków. Ich mózgi są niezwykle plastyczne, co pozwala na szybkie i efektywne przyswajanie nowych słów, struktur gramatycznych oraz wymowy. Dzieci w tym wieku uczą się języka w sposób intuicyjny, podobnie jak uczą się swojego języka ojczystego. Poza tym, małe dzieci są bardziej skłonne do eksperymentowania i mniej boją się popełniać błędy. Ta otwartość i brak obaw przed krytyką sprzyjają szybszemu i bardziej spontanicznemu opanowaniu nowego języka.

Wczesne rozpoczęcie nauki angielskiego pozwala na lepsze opanowanie wymowy i akcentu. Dzieci w tym wieku są w stanie naśladować dźwięki i intonacje z większą precyzją niż starsze osoby, co pomaga im mówić bardziej płynnie i naturalnie.

Nauka drugiego języka (poza ojczystym) wspiera ogólny rozwój poznawczy dziecka. Badania pokazują, że dzieci dwujęzyczne mają lepsze zdolności do rozwiązywania problemów, lepszą pamięć roboczą oraz są bardziej kreatywne.

Wczesna nauka angielskiego daje dzieciom przewagę w dalszej edukacji. Wiele szkół i programów edukacyjnych kładzie duży nacisk na znajomość angielskiego, a wcześniejsze rozpoczęcie nauki sprawia, że dzieci są lepiej przygotowane do spełnienia tych wymagań.

Naukę języka angielskiego warto rozpocząć już w najmłodszych latach, nie ma co do tego żądnych wątpliwości. Novakid oferuje kurs języka angielskiego dla dzieci od lat 4. W tym wieku dziecko już potrafi swobodnie się porozumiewać oraz rozumie znaczenie najważniejszych słów. Jest do doskonały czas na rozwój językowych umiejętności dziecka. Jeśli nadal zastanawiacie się czy warto rozpocząć lekcje angielskiego, to dobrym pomysłem mogą być wspomniane już lekcje próbne. Po takiej lekcji można spokojnie podjąć decyzję czy dziecko gotowe jest na kolejne zajęcia.

Najlepsza metoda nauki angielskiego? Zajęcia z native speakerem w języku angielskim!

Już wyjaśniamy dlaczego! Nauka języka angielskiego z native speakerem to jeden z najbardziej efektywnych sposobów na opanowanie języka. Taka forma nauki niesie ze sobą same korzyści, które znacząco przyspieszają proces przyswajania angielskiego i zwiększają biegłość językową. Native speakerzy oferują możliwość nauki autentycznej wymowy i akcentu. Pamiętajmy też, że nauka języka to nie tylko przyswajanie słów i gramatyki, ale także zrozumienie kultury, z której ten język się wywodzi. Native speakerzy mogą wprowadzić uczniów w niuanse kulturowe, idiomy, powiedzenia i kolokwializmy, które są istotne szczególnie w języku potocznym, używanym zwykle w czasie wakacji. Takie rozmowy z osobą anglojęzyczną budują u dziecka pewność siebie i oswajają tego typu relacje. Lekcje z native speakerem często oferują bardziej spersonalizowane podejście do nauki. Nauczyciele dostosowują materiały i metody nauczania do poziomu, potrzeb i celów ucznia, co znacznie zwiększa efektywność nauki.

Novakid oferuje zajęcia z native speakerami. Nauczyciele mają minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe i dobrze znają język. Przygotowani do zajęć są dzięki temu, że uczestniczą w częstych szkolenia. Pamiętajmy, że swoboda w używaniu języka przez nauczyciela udziela się także dziecku.

Novakid aplikacja – powstała z myślą o współczesnych rodzicach

Novakid idzie z duchem czasu! Odpowiadając na potrzeby rodziców, którzy większość życia rodzinnego organizują w telefonie, powstała aplikacja Novakid. To bardzo fajne rozwiązanie dla rodziców, ale też dla nauczyciela. Dzięki aplikacji, rodzic może na bieżąco śledzić harmonogram zajęć dziecka oraz saldo konta i – w razie potrzeby – mieć kontakt z nauczycielem. To także doskonałe narzędzie do monitorowania nauki dziecka – w aplikacji mamy wgląd do kart pracy. Co więcej, jest to też forma sprawnej komunikacji ze szkołą. Novakid w formie aplikacji dostępna jest w sklepach Google Play i App Store. Niezależnie więc od modelu telefonu jaki posiadamy oraz rodzaju przeglądarki, możemy spokojnie ściągnąć i zainstalować aplikację Novakid przed rozpoczęciem lekcji.

Novakid – co to za firma?

Novakid to marka założona w Stanach Zjednoczonych w 2017 roku. Właścicielem szkoły jest firma Novakid Inc. Jest to spółka zarejestrowana w San Francisco. Założycielami szkoły są Dimitry Malin oraz Martin Azarov. 

Od założenia firmie udało się pozyskać inwestorów, którzy łącznie włożyli w firmę ponad 40 milionów dolarów. Środki te zostały zainwestowane głównie w platformę techniczną oraz rozwój usług na wielu rynkach przede wszystkim w Europie Środkowo-Wschodniej. 

Szkoła językowa Novakid specjalizuje się w nauce dzieci. Nauczyciele prowadzą lekcje dla najmłodszych już od 4 roku życia. Program szkoły oraz nauczyciele skierowani są do dzieci w wieku 4-12 lat. Aby w pełni skupić się na nauce angielskiego dla dzieci szkoła nie oferuje zajęć dla młodzieży i dorosłych. 

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również