-Reklama-

Akcesoria, które chronią zdrowie dzieci

Ostatni rok pokazał nam, jak ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa naszej rodzinie. Jako rodzice staliśmy się bardziej świadomi w zakresie ochrony przed chorobami. Nauczyliśmy się korzystać z rzeczy, które takie bezpieczeństwo nam gwarantują i dziś trudno wyobrazić sobie bez nich normalne funkcjonowanie. Macie te akcesoria w domu?

-Reklama-

Pandemia i jej nagłe pojawienie się w naszym życiu uzmysłowiło nam, że zdrowie i bezpieczeństwo naszych bliskich to najwyższa wartość. Ostatni rok to czas, gdy zaczęliśmy zwracać baczniejszą uwagę na zagrożenia. Nauczyliśmy się również szukać rozwiązań, które uchronią naszą rodzinę przed chorobami. Z pomocą przyszły nam akcesoria, które znacząco zwiększyły nasze bezpieczeństwo i ułatwiły życie w tym trudnym momencie.

Akcesoria, które chronią zdrowie dzieci

Poniżej przedstawiamy produkty, które powinniśmy mieć w domu. My nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Te małe rzeczy potrafią skutecznie ochronić zdrowie naszych dzieci w dzisiejszych czasach.

Znacie je wszystkie?

Maska ochronna

Trudno sobie dziś wyobrazić funkcjonowanie bez odpowiedniej maseczki. Dla właściwej i skutecznej ochrony należy postawić na produkt najwyższej jakości, a do takich zaliczamy maski z filtrem, z atestem N99. Najlepsze maseczki to takie, które gwarantują filtrację na poziomie 99% i chronią nie tylko przed większymi zanieczyszczeniami, ale też mikroskopijnymi wirusami, alergenami, a nawet cząsteczkami pyłu. Pozwólmy sobie i dzieciom oddychać czystym powietrzem.

Maska ochronna Cambridge  z profesjonalnym atestem N99  – chroni przed wirusami i bakteriami. Zawiera system trójwarstwowej filtracji, w tym filtr z węglem aktywnym. Spełnia normę EN149 i posiada certyfikat CE (certyfikat wydany przez SAI Global and Apave Labs FR). Gwarantuje 99.6% skuteczności poziomu filtracji wirusów i bakterii (potwierdzone przez Nelson Labs USA). Chroni przed wdychaniem cząstek pyłu PM10, PM2.5, nawet PM0.3 Długość użytkowania: 3-6 miesięcy. Po zapełnieniu filtra maska traci właściwości ochronne. Można myć ją ręcznie w ciepłej wodzie z mydłem.  Maski Cambridge są zafoliowane i zapieczętowane w specjalnych opakowaniach, każda ma indywidualny kod. Dostępne są różne kolory i rozmiary, w tym dziecięce.
W zestawie znajdują się:
– Pasek na głowę: zapina się go po obu stronach maski, a następnie oplata tył głowy. Dzięki temu odciążamy uszy, a maska lepiej przylega do nosa i brody.

– Pianka na nos: można ją przykleić do części nosowej maski, aby zwiększyć komfort i zapobiec parowaniu okularów.

Miernik czystości powietrza

Smog to równie poważne zagrożenie dla zdrowia, co wirusy. Żyjemy w kraju, w którym problem zanieczyszczonego powietrza jest wciąż nierozwiązany i co rok naraża nas na niebezpieczne powikłania. Należy kontrolować stan powietrza na zewnątrz i od tego uzależniać spacery z dzieckiem. Samo niewychodzenie z domu podczas dużej emisji szkodliwych pyłów nie wystarczy, dlatego warto również dbać o czystość powietrza we wnętrzach naszych domów i mieszkań. W tym celu przydatny może okazać się miernik czystości powietrza, który pozwoli nam to wszystko kontrolować.

Laser Egg to miernik poziomu smogu. Jeśli zastanawiasz się czy w Twoim domu zanieczyszczenia powietrza nie przekraczają dopuszczalnej normy, jesteś ciekawy jakiej jakości jest powietrze w Twoim biurze to korzystaj z Laser Egg. Dzięki zastosowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu możesz zabrać Laser Egg ze sobą gdziekolwiek zechcesz, bo bateria działa aż 8 godzin. Możesz również zostawić Laser Egg podłączony do Wi-Fi i dzięki specjalnej aplikacji na telefon sprawdzać czy pod Twoją nieobecność, dzieci oddychają świeżym i czystym powietrzem w swoich pokojach.
Stacja jakości powietrza Air Visual Pro może być wykorzystana w domu i na zewnątrz. Oprócz pomiarów smogu, czyli poziomu PM 2.5, AQI oraz PM 10 pokazuje też poziom CO2. To urządzenie, którego jakość docenił światowej rangi szwajcarski producent oczyszczaczy, firma IQAir, która przejęła jego produkcję. Aplikacja telefoniczna jest ciągle ulepszana i prezentuje dane z całego świata.

Oczyszczacz powietrza

Trudno wyobrazić sobie bez niego życie, jeśli mamy w domu alergika. Ale tak naprawdę to sprzęt, który podniesie komfort życia każdego domownika, bo nie tylko skutecznie usuwa alergeny, ale też dba o czystość powietrza, którym oddychamy na co dzień. W czasach smogu, ale też unoszących się wokół nas cząsteczek wirusów, jego funkcjonalność jest niezastąpiona.

Oczyszczacz powietrza IQAir HealthPro 150 to bardzo wydajne urządzenie do stosowania nawet w dużych pomieszczeniach. To jeden z nielicznych oczyszczaczy, który oczyszcza powietrze z koronawirusa! Zastosowana w nim Technologia HyperHEPA zapewnia wydajność ponad 99,5% oraz filtrację bardzo drobnych cząstek zanieczyszczeń o wielkości 0,003 μm (czyli cząstek 10 razy mniejsze niż wirusy oraz 100 razy mniejszych niż te, które filtrują zwykłe oczyszczacze). Filtr HyperHEPA H12/13 (L) to pierwszy na świecie domowy filtr powietrza przetestowany i dopuszczony do użytku zgodnie z najbardziej rygorystyczną normą skuteczności filtrów powietrza tj. Europejską Normą EN 1822. Dzięki temu zapewnia on bezkompromisową wydajność nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach.
Oczyszczacz powietrza Blueair Blue 3210 jest przyjazny środowisku. Łączy w sobie prostotę obsługi, niską cenę, niesamowitą wydajność oraz nowoczesny design. Wszystkie elementy oczyszczacza nadają się do recyclingu. Wysoka efektywność energetyczna. Doskonale sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach do 17 m2, takich jak pokoje dziecięce, sypialnie, gabinety masażu, spa czy biuro.
Artykuł powstał we współpracy z marką Oddech to życie
-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również