-Reklama-

Aby mały nosek mógł swobodnie oddychać!

-Reklama-

Zatkany nos u maluszka to bardzo powszechny problem, zwłaszcza w okresie infekcji wirusowych oraz w przypadku alergii. Powoduje to nie tylko niekomfortowe uczucie dla dziecka, ale może także zakłócać jego rytm dnia. Zatkany nosek może również wpływać na sen, jedzenie i ogólny nastrój dziecka. Nie mówiąc już o stresie naszym – rodziców, którzy chcą jak najszybciej przynieść ulgę maluszkowi. Pokażemy wam jak skutecznie pozbyć się tego problemu. A wiedzieć wam trzeba, że jednym z najbardziej skutecznych sposobów na usunięcie wydzieliny jest użycie aspiratora. Przekonacie się także, dlaczego tego typu urządzenie to absolutny must have w każdym domu, w którym jest dziecko.

(Artykuł sponsorowany)

Oczyszczanie nosa to podstawa!

To sprawdzone i przetestowane przez mamy! Nie ma co do tego wątpliwości. Nie ma wygodniejszego sposobu na pozbycie się zalegającej wydzieliny w nosku niż usunięcie jej specjalnym aspiratorem – to już wiemy. A czym jest taki aspirator? Jak działa? To małe, ale niezwykle przydatne urządzenie. Jego stosowanie znacząco poprawia komfort i samopoczucie niemowląt i małych dzieci. Aspirator pomaga usuwać nadmiar śluzu z nosa, co jest szczególnie ważne w przypadku infekcji wirusowych, alergii czy innych dolegliwości oddechowych. Dzięki temu wpływa także pozytywnie na samopoczucie maluszka. Zobaczmy jak działają takie aspiratory i dlaczego ich używanie jest takie ważne.

Dlaczego aspirator tak bardzo podnosi komfort życia maluszka?

To wszystko wynika z jego funkcji. Zobacz na jakie sfery życia malca wpływa oczyszczanie noska aspiratorem:

Ułatwia oddychanie. Głównym celem aspiratora do nosa jest usunięcie nadmiaru śluzu z nosa dziecka. Dzięki temu łatwiej mu się oddycha. Każdy z nas przechodził kiedyś katar i wie, jak uciążliwe jest oddychanie, gdy nos jest zatkany przez infekcję wirusową, alergię lub inne schorzenia.

Poprawia sen. Zatkany nos może utrudniać dziecku sen, co wpływa nie tylko na jakość snu malucha, ale także całej rodziny. Pamiętajmy, że noworodki do około 6. miesiąca życia oddychają głównie przez nos i gdy jest on zatkany, nie mogą one swobodnie jeść ani spać. Aspirator do nosa pomaga odetkać nos i zapewnić lepszy sen zarówno niemowlęciu, jak i rodzicom.

Zapobiega rozprzestrzenianiu się infekcji. Pamiętaj, że to nie „tylko” katar. Zalegająca wydzielina może doprowadzić do niebezpiecznych powikłań, takich jak zapalenie zatok lub ucha środkowego dziecka. Oczyszczanie noska aspiratorem pozwala zmniejszyć ryzyko komplikacji.

Aby jednak aspirator spełnił swoją funkcję, trzeba dobrać właściwe urządzenie. Pozostaje pytanie, jaki model będzie najlepszy?

Jaki aspirator wybrać?

Chciałybyśmy wam pokazać przykład trzech urządzeń marki Nosiboo, które pełnią tę samą funkcję, ale jednak różnią się od siebie sposobem użytkowania. Bez względu na te różnice, mają one wspólne cechy – tak naprawdę konieczne dla działania dobrego aspiratora i spełnienia przez niego swojej funkcji. Mowa tu o tym, że:

–  są bezpieczne nawet dla noworodków, mogą być używane już od 1. dnia życia;

–  dzięki zastosowanej technologii aspiratory te oczyszczają także zatoki przynosowe;

–  posiadają w pełni bezpieczną i skuteczną siłę ssania, zgodną z zaleceniami środowiska medycznego;

–  są łatwe w użyciu, czyszczeniu i higieniczne;

–  mają przyjazny wygląd co ułatwia ich akceptację przez dzieci.

To najważniejsze cechy dobrego aspiratora. Przyjrzyjmy się jednak konkretom. Oto trzy urządzenia, które chcielibyśmy wam pokazać.

Elektryczny aspirator do nosa Nosiboo Pro

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

To urządzenie totalnie skradło nasze mamine serca. Powiemy wam dlaczego.

To jest najwyższej jakości aspirator elektryczny. Pomaga bez większych problemów zadbać o właściwą higienę noska. Rzecz, na którą na pewno warto zwrócić uwagę w przypadku tego aspiratora, jest możliwość regulowania siły ssania (mocy). Dlaczego to jest ważne? W końcu katar katarowi nierówny! Moc pracy należy dostosować do wielkości wydzieliny oraz jej gęstości. Możliwe jest to dzięki specjalnemu przyciskowi regulacji. Jeśli mowa o mocy urządzenia, nie bez znaczenia pozostaje także wiek dziecka – tu też musimy zachować zasady bezpieczeństwa. Warte odnotowania jest, że maksymalna moc ssania urządzenia została wyznaczona przez otolaryngologów. Nie ma więc ryzyka, że nawet używając aspiratora w niewłaściwy sposób, dziecku stanie się krzywda. Komu polecamy ten model? Na pewno sprawdzi się idealnie w warunkach domowych. Warto go mieć w domowej apteczce.

Nosiboo Pro to aspirator o bardzo ciekawym designie. Dzięki temu odwraca uwagę dzieci, a my możemy w tym czasie korzystać z urządzenia.

Cechą, na którą na pewno warto zwrócić uwagę jest to, że Nosiboo Pro jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Jedynym elementem aspiratora Nosiboo, który wymaga czyszczenia jest głowica Colibri. Nie jest to jednak czynność skomplikowana, ponieważ część tę łatwo jest rozłożyć i dokładnie oczyścić – najlepiej pod bieżącą wodą. W przypadku tego aspiratora nie są wymagane dodatkowe filtry. Dodatkowo Nosiboo Pro jest wolny od BPA! Co też dla nas, jako mam, było niezwykle istotne. Dzięki starannemu wykonaniu i jakości premium wiemy, że zakup takiego aspiratora to tak naprawdę inwestycja na lata. No i ten design urządzenia! Nie tylko cieszy oko rodzica, ale też wzbudza zainteresowanie dzieci. Dlatego też był wielokrotnie nagradzany!

Nosiboo Pro jest dostępny w 3 uroczych kolorach.

Ogromny plus dla producenta także za to, że uwzględnił w Nosiboo Pro różny wiek dzieci i wielkość noska. Do czyszczenia tych najmniejszych nosków, mamy w zestawie końcówkę zaprojektowaną specjalnie dla noworodków. Ta węższa, miękka końcówka dopasowana jest do delikatnych nozdrzy maluszka, dzięki czemu umożliwia wygodne i bezpieczne oczyszczanie małego noska.

Nosiboo Pro otrzymał nagrody w kategorii designu i satysfakcji klienta.

Przenośny aspirator do nosa Nosiboo Go

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

To urządzenie natomiast jest niezastąpione podczas wyjść – taka mobilna wersja aspiratora. Charakterystyczną cechą Nosiboo Go jest to, że można go zabrać ze sobą, kiedy np. czeka nas wizyta u lekarza, czy podróż. W związku z tym, że jest to urządzenie przenośne, ma także możliwość ładowania (ma wbudowany akumulator). Jeśli chodzi o moc tego urządzenia, to jest ona stała, na dosyć wysokim poziomie. Urządzenie działa na bazie najnowszej technologii UPT.

W przypadku tego aspiratora na uwagę na pewno zasługuje także jego design – niezwykle przyjazny dziecku <3

UPT: ultimate power technology, czyli co?

Aspirator Nosiboo Go działa w oparciu o wspomnianą już technologię Ultimate Power Technology. Co to oznacza? Jest to takie rozwiązanie, które zapewnia niezmienną i przy tym łagodną moc pracy urządzenia. Technologia ta wykorzystuje przepływy powietrza.

Produkty marki Nosiboo wykonane są z materiałów niestanowiących zagrożenia dla zdrowia człowieka. Dowodem na to są przeprowadzone na nich testy.

Łatwy do czyszczenia

Cechą niezwykle istotną w przypadku dobrego aspiratora, jest łatwość jego czyszczenia. Potwierdzi to każdy rodzic. W aspiratorze Nosiboo Go zastosowano rozwiązanie, które znacznie ułatwia tę czynność. Mowa tu o głowicy Penguin. Po skończonej pracy aspiratora wystarczy ją rozłożyć i dokładnie wyczyścić, najlepiej pod bieżącą wodą. A my nie tracimy cennego czasu, który możemy poświęcić np. na wspólne zabawy!

Ustny aspirator do nosa Nosiboo Eco

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Ostatni typ aspiratora, który chcemy wam pokazać to ustny aspirator do nosa Nosiboo Eco. Został zaprojektowany do zadań specjalnych i wyjątkowych funkcji. Jest niezwykle poręczny, cichy i delikatny, dlatego też idealny do stosowania np. w nocy. Śmiało można używać tego aspiratora nawet podczas snu dziecka. Jest on cichy, ponieważ korzysta z siły płuc rodzica. Nosiboo Eco nie korzysta ani z prądu, ani z akumulatora. Podobnie jak w przypadku Nosiboo Go jest to więc aspirator w pełni mobilny. Podczas jego stosowania nie używamy żadnych filtrów więc jest również łatwy w czyszczeniu.

Aby oczyścić mały nosek, użyj Nosiboo z nową końcówką zaprojektowaną specjalnie dla noworodków. 

Wybór aspiratora tak naprawdę zależy od okoliczności w jakich chcemy go użyć i przede wszystkim od potrzeb naszego maluszka. Warto dobrać odpowiednie urządzenie, bo bez niego nie poradzimy sobie tak łatwo z usunięciem zalegającej wydzieliny. Nie ma co tracić na to czasu! Warto poświęcić go na bardziej istotne rzeczy – takie jak wspólne zabawy i przytulaski.

Nosiboo Pro elektryczny aspirator do nosa, Nosiboo Go przenośny aspirator do nosa i Nosiboo Eco ustny aspirator do nosa to wyroby medyczne służące do usuwania wydzieliny z nosa dziecka.

Producent: ATTRACT Kft.

Podmiot prowadzący reklamę: mamy-mamom.pl

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Wszystkie aspiratory Nosiboo są urządzeniami medycznymi, stworzonymi we współpracy z lekarzami laryngologami. W fazie rozwoju produktu specjaliści otolaryngolodzy pomogli w stworzeniu aspiratora do nosa uwzględniającego wszystkie istotne zagadnienia medyczne.

Artykuł powstał we współpracy z ATTRACT Kft. producentem aspiratorów Nosiboo.

O marce Nosiboo:

Nosiboo to marka najwyższej jakości aspiratorów do nosa stworzonych do szybkiego i skutecznego oczyszczania małych nosków. Jak większość podobnych i funkcjonalnych urządzeń powstała z potrzeby. Nosiboo to skutek starań i pracy dwóch ojców inżynierów, którzy zmagali się z zatkanym nosem swoich dzieci. Wszystkie aspiratory Nosiboo są produkowane w Europie.

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również