-Reklama-Zabawki - sprawdź na Ceneo
-Reklama-

9 powodów (na każdy miesiąc ciąży) dlaczego warto zapoznać się z aplikacją Preglife

-Reklama-

Preglife od lat jest najpopularniejszą aplikacją ciążową i dziecięcą w Północnej Europie, a w Szwecji korzysta z niej aż 90% kobiet, które spodziewają się dziecka. Najwyższy czas, by o skandynawskim standardzie opieki zdrowotnej w zasięgu telefonu dowiedzieli się również polscy młodzi rodzice. Przedstawiamy Wam 9 powodów, na każdy miesiąc ciąży, dlaczego warto zapoznać się z aplikacją Preglife:

1. Preglife to baza specjalistycznej wiedzy

Dzięki aplikacji zyskacie dostęp do dziesiątek artykułów, podcastów i filmów, które przydadzą Wam się nie tylko na każdym etapie ciąży, ale również w pierwszych dwóch latach życia dziecka. Przekazane w bardzo przystępny sposób treści, tworzone przez najlepszych w swojej dziedzinie szwedzkich specjalistów, położnych i lekarzy są rzetelne i oparte wyłącznie na faktach naukowych. Różnorodne tematycznie podcasty, materiały video oraz artykuły bez wątpienia uzupełnią i poszerzą Waszą wiedzę, a tym samym rozjaśnią i w znacznym stopniu ułatwią wiele kluczowych w tym okresie spraw.

2. …również dla taty

Większość dostępnych na rynku aplikacji ciążowych i rodzicielskich jest tworzonych w taki sposób, że korzystanie z nich przypada wyłącznie mamom. Z Preglife jest inaczej: artykuły i narzędzia są dedykowane zarówno młodym mamom, jak i ich partnerom, a niektóre treści są całościowo tworzone z myślą o przyszłych ojcach. Ciąża partnerki to dla nich również wymagający, pełen wątpliwości i wielu niewiadomych czas, więc warto by oni też „wyposażyli się” w porządne wsparcie merytoryczne i podręczną ściągawkę.

3. Pamiątka, która zostanie z Wami na lata

-Reklama-

Aplikacja umożliwia dodawanie zdjęć ciążowego brzuszka, dzięki temu będziecie zmotywowane do regularnego obserwowania Waszego zmieniającego się ciała. Zyskacie dzięki temu niepowtarzalną pamiątkę z tego wyjątkowego okresu.

4. Większa kontrola

Jedną z bardzo przydatnych funkcji Preglife jest wykres wagi, podzielony na trzy zakładki: waga w ciąży, waga dziecka oraz wzrost dziecka. Dzięki regularnemu wprowadzaniu informacji w pierwszej z nich, przyszła mama będzie mogła spojrzeć na wszystkie zmiany w swoim ciele z szerszej perspektywy, a dodatkowo zyska nad nimi większą kontrolę. Wykres wagi będzie równie przydatny, gdy dziecko pojawi się już na świecie – dzięki dwóm kolejnym zakładkom świeżo upieczeni rodzice będą na bieżąco obserwować prawidłowy rozwój malucha.

5. Kalendarz ciąży

Dzięki tej funkcji przyszli rodzice będą mogli regularnie, tydzień po tygodniu, obserwować rozwój dziecka w brzuchu mamy. Kalendarz poprowadzi młodych rodziców przez ciążę w czasie rzeczywistym, umożliwi im większą kontrolę nad tym, co dzieje się z ich maleństwem w danym momencie oraz na bieżąco będzie pokazywał im, ile dni zostało do przewidywanej daty porodu.

6. Możliwość mierzenia skurczy

Preglife jest też wyposażony w niezwykle przydatny w ostatnich tygodniach ciąży licznik skurczy. Dzięki tej niepozornej funkcji przyszli rodzice zyskają szybki dostęp do większej kontroli nad tym wyjątkowym momentem, którego wyczekiwali od miesięcy.

7. Poradnik laktacyjny

Dziś, dzięki licznym badaniom naukowym i wielu pokoleniom doświadczonych kobiet o karmieniu piersią wiemy bardzo dużo. Mimo to, rzetelne porady na ten temat zebrane w jednym miejscu bez wątpienia okażą się bardzo przydatne. Ten niezwykle ważny dla każdej przyszłej mamy okres jest istotny w kontekście budowania więzi z dzieckiem. Niesie jednak ze sobą wiele pytań i trudności, dlatego, by przejść przez niego w pełni świadomie, warto wyposażyć się w arsenał niezbędnych informacji i wskazówek. Ogromnym wsparciem dla mam, które są w trakcie karmienia piersią lub mają je przed sobą, będzie jedna z funkcji Preglife – poradnik laktacyjny. Został przygotowany przez Elisabeth Hjärtmyr – cenioną szwedzką położną, pielęgniarkę dziecięcą, doradczynię laktacyjną i wykładowczynię. Wartościowe materiały dostępne w aplikacji to dla młodych mam okazja do poszerzenia wiedzy, zwiększenia świadomości w temacie laktacji, a tym samym szansa na lepsze przygotowanie się do karmienia piersią.

8. Kalendarz szczepień

Pierwsze miesiące życia dziecka wiążą się z wieloma obowiązkowymi szczepieniami. Zapamiętanie ich dokładnych nazw oraz dawek nie jest łatwe. Aplikacja Preglife została wyposażona w funkcję, dzięki której młodzi rodzice będą mogli dodawać odbyte szczepienia swojego dziecka. Wszystkie niezbędne informacje zostaną zebrane w jednym miejscu, a dzięki łatwemu dostępowi – wykorzystać je w razie nagłej potrzeby.

9. Cenne wsparcie po ciąży

Po pojawieniu się na świecie dziecka młodzi rodzice często czują się rzuceni na głęboką wodę i pozostawieni sami sobie. Dlatego warto, by dowiedzieli się, że w aplikacji Preglife znajdą wiele materiałów, dzięki którym z całą pewnością poczują się pewniej w nowej roli. To nie tylko naukowe, merytoryczne treści, które dadzą im wiele niezbędnych podczas radzenia sobie z nowymi wyzwaniami narzędzi, ale przede wszystkim wsparcie ich pewności siebie i wytłumaczenie zjawisk, z którymi nigdy wcześniej nie mieli do czynienia.

Powodów, dla których warto zapoznać się z Preglife jest znacznie więcej, a omówione funkcje i narzędzie stanowią jedynie część jej możliwości. Ta wyjątkowa aplikacja znacznie ułatwi Wam przejście przez okres ciąży oraz pierwsze miesiące po porodzie, a wiedza, którą zdobędziecie dzięki udostępnionym materiałom, zostanie z Wami na lata.

Preglife jest darmową aplikacją, dostępną na App Store oraz Google Play. Miesięcznie korzysta z niej 800 000 użytkowniczek. W Polsce Preglife zaufało 180 000 kobiet, z których 115 000 jest w ciąży – to znaczy, że szwedzka aplikacja wspiera co trzecią Polkę, która spodziewa się dziecka.

-Reklama-

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

166,958FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
398ObserwującyObserwuj
Zabawa niemowląt na Ceneo.pl

Przeczytaj również

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka dla uczniów

Prezent na Dzień Dziecka dla ucznia to nie tylko zabawka dostosowana do wieku, ale wiele innych rzeczy, które zajmą mu czas lub pogłębią jego pasję. W tym przypadku bowiem warto trafić z upominkiem w oczekiwania naszej pociechy. Prezentujemy najlepsze prezenty dla uczniów, które wpadły nam w oko.

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka dla przedszkolaków

Co kupić kilkulatkowi na Dzień Dziecka? Odpowiedź wcale nie jest taka oczywista i wielu rodzicom może przysporzyć trochę kłopotu. Nasz redakcyjny skład zrobił mały rekonesans i wybrał najlepsze prezenty na Dzień Dziecka dla przedszkolaków! Być może wśród nich jest ten jeden wymarzony przez Twoją pociechę?

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka dla niemowląt

W bogatej ofercie zabawek i akcesoriów można się zatracić, a co dopiero wybrać ten jedyny wymarzony prezent, który ucieszy naszego maluszka. Dzień Dziecka tuż tuż, więc jeśli na samą myśl o prezentach kręci ci się w głowie, skorzystaj z naszych podpowiedzi. Redakcyjne mamy zrobiły przegląd rynku i wybrały zabawki, które na pewno będą hitem wśród najmłodszych.

Loteria promocyjna HARIBO „Słuchaj z radością”

W dniach od 1 maja do 30 czerwca 2021 HARIBO organizuje loterię „Słuchaj z radością”, w której do wygrania jest ponad 1000 nagród muzycznych oraz nagroda główna – 30 000 zł. Zakup promocyjny obejmuje wszystkie produkty HARIBO, a prosty mechanizm loterii i atrakcyjne nagrody gwarantują doskonałą zabawę.

Innowacyjny laktator Expert 3D Pro – ekspert w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych

Kiedy na świecie pojawia się wyczekiwane przez dziewięć miesięcy maleństwo, świat rodziców zmienia się. Doświadczają oni, co to znaczy „bardziej”. Od tego momentu bardziej się śmieją, czuwają w nocy, przeżywają każdy dzień, czują emocje i kochają najbardziej na świecie. Tak, jak nigdy dotąd nie kochali. Otaczając opieką nowonarodzone dziecko - mamy poszukują rozwiązań i produktów, które będą najlepsze dla nich i dzidziusia. Marka LOVI - ekspert w obszarze ochrony laktacji - w najnowszej kampanii „LOVI, kiedy kochasz najbardziej”, prezentuje innowacyjny laktator Expert 3D Pro, z unikalną na rynku technologią lejka 3D, który jest ekspertem w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych. Dzięki niemu mamy mogą karmić piersią swoje maleństwa pomimo trudności, z jakimi się borykają. I dawać im to, co jest ich zdaniem najlepsze.