-Reklama-

Wygraj super zestaw gier od Rebel!

Z dumą prezentujemy Konkurs na Dzień Dziecka, w którym do wygrania są zestawy gier planszowych Rebel. To doskonała okazja, by stworzyć niezapomnianą rozrywkę, która dostarczy wiele godzin radości i pozytywnej energii całej rodzinie!

-Reklama-

Zbliża się wyjątkowe święto, które rozpromienia uśmiechy na twarzach najmłodszych – Dzień Dziecka! Wraz z nadejściem tego radosnego momentu, mamy zaszczyt ogłosić niezwykły konkurs, który zapewni dzieciom niezapomniane chwile pełne kreatywności i zabawy. Jeśli Twoje dziecko kocha gry planszowe i jest kreatywne, to właśnie dla niego stworzyliśmy wyjątkową okazję, by rozwijało swoje talenty i zaprezentowało swój niepowtarzalny pomysł na grę planszową!

Proste zadanie konkursowe

Zadanie konkursowe jest proste: Twoje dziecko ma szansę narysować własną grę planszową. Niezależnie od tego, czy jest to zmyślona gra prosto ze świata wyobraźni, czy też inspirujący wariant popularnej gry planszowej, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia młodego twórcy. Zachęcamy do wykorzystania wszelkich dostępnych narzędzi artystycznych, aby zaprezentować swoją wizję gry planszowej.

Przesłanie zgłoszeń jest proste i wygodne. Wystarczy przesłać skan lub dobrze sfotografować dzieło swojego dziecka i plik (max 2 MB) przesłać na [email protected] w tytule maile wpisując „Dzień Dziecka z Rebel”. Pamiętaj, aby do wiadomości dołączyć również imię i wiek uczestnika, abyśmy mogli uwzględnić to podczas oceny. Na zgłoszenia czekamy do 30 maja br!

Rozwiązanie konkursu w Dzień Dziecka!

Po upływie terminu nadsyłania prac, nasza redakcja dokona oceny wszystkich zgłoszeń. Uwzględnimy oryginalność, kreatywność, estetykę i przekaz artystyczny. Laureatów ogłosimy w dniu Dnia Dziecka tutaj w artykule, aby uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym.

REGULAMIN GRY >>> TUTAJ

Super nagrody od Rebel!

Nagrodami w konkursie są 3 zestawy gier Rebel. W skład każdego zestawu wchodzą następujące gry:

WSIĄŚĆ DO POCIĄGU WIDMO

Wsiąść do Pociągu Widmo to łatwa do nauczenia i szybka odsłona popularnej serii gier rodzinnych, doskonała, żeby wprowadzić do niej młodszych graczy. Podczas zabawy dzieci i rodzice będą zbierali specjalne, kolorowe karty platform, które pozwolą im zajmować kolejne odcinki na mapie Koszmarkowa. 

dlaczego pokochasz tę grę?

 • W odniesieniu do klasycznych wersji Wsiąść do Pociągu, ta jest dostosowana do potrzeb młodszych graczy: odcinki na planszy są krótsze, wagoniki większe, a poszczególne miejsca na mapie i na kartach biletów reprezentują nie tylko nazwy, ale też obrazki, dzięki czemu dziecko nie musi umieć czytać, by samodzielnie grać.
 • Uproszczone zostały też niektóre zasady, np. karty platform dobieramy wyłącznie w ciemno, co zmniejsza przewagę dorosłych w budowaniu strategii. Dodatkowo bilety nie mają wartości punktowej, a gra jest wyścigiem o to, kto pierwszy zrealizuje 6 tras.
 • Wsiąść do Pociągu Widmo to pełnoprawna, alternatywna gra podstawowa o własnym klimacie. Gracze odwiedzają Koszmarkowo, gdzie witają ich uroczo straszne grafiki oraz specjalne, nawiedzone wagoniki!

KRONIKI ZAMKU AVEL

Kroniki zamku Avel to oparta na współpracy gra planszowa dla całej rodziny, w której wcielamy się w bohaterów i bohaterki odpowiedzialnych za uratowanie magicznej krainy. Podczas rozgrywki stworzymy własne postacie o unikalnych imionach i specjalnym ekwipunku, a następnie będziemy eksplorować świat, poruszając się po modułowej planszy. W czasie podróży napotkamy wiele niebezpieczeństw, z którymi będzie trzeba walczyć, a każde zwycięstwo przyniesie nam określoną nagrodę: nową broń, zbroję, eliksiry i złoto. Zgromadzone dobra pozwolą nam przygotować się do finałowego starcia z Monstrum, które zagraża królestwu Avel.  

dlaczego pokochasz tę grę?

 • Kroniki zamku Avel są świetną propozycją, gdy chcemy połączyć przy wspólnym stole graczy w różnym wieku: zapewniają nie lada frajdę dzieciom, skutecznie angażują uczestników w przygodową zabawę i stanowią satysfakcjonującą rozgrywkę również dla dorosłych!
 • Gra została zaprojektowana tak, by wspierać rozwój wielu dziecięcych umiejętności. Wybieranie przedmiotów w ciemno wspiera ćwiczenie zmysłu dotyku, tworzenie własnych postaci pobudza kreatywność, a sama rozgrywka uczy skutecznej współpracy i buduje w małych graczach poczucie sprawczości w związku z ważnymi decyzjami podejmowanymi na przestrzeni rozgrywki.
 • Każda kolejna partia stanowi okazję, by na nowo odkryć ten pełen magii świat. Dołączony do gry almanach z historią Avelu i opisem potworów pomoże nam jeszcze lepiej wczuć się w klimat.
 • Za piękną, klimatyczną oprawę graficzną odpowiada Bartłomiej Kordowski, ilustrator Domku!

SONIC I SUPERDRUŻYNY

Wybierz swoich ulubionych bohaterów, ścigaj się z przyjaciółmi, uważaj na pułapki i bądź pierwszy na mecie! Sonic i superdrużyny to wyścigowa gra planszowa inspirowana grami wideo z serii Sonic the Hedgehog. Podczas zabawy będziemy wykorzystywali karty ruchu, by przemieszczać po specjalnym torze członków naszych drużyn oraz przeciwników. Sprytne użycie dostępnych ruchów pozwoli nam zablokować innych graczy, a nas przybliży do zwycięstwa.

dlaczego pokochasz tę grę?

 • To prosta i dynamiczna wyścigowa zabawa, która zapewni wiele emocji wszystkim uczestnikom niezależnie od wieku.
 • Dzięki temu, że gracze muszą manewrować ograniczoną pulą kart, a także przez rozmaite karty bonusów, wyścig nabiera przyjemnie strategicznego charakteru.
 • Solidne figurki dobrze leżą nawet w dziecięcej dłoni, a ich przemieszczanie po planszy jest bardzo satysfakcjonujące.
 • Dzięki nawiązaniu do popularnej serii ta planszowka doskonale nadaje się na prezent dla fanów gry komputerowej oraz filmu Sonic.

edit. 1.06.2023

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Serdecznie gratulujemy Waszym dzieciom talentów plastycznych i bardzo dziękujemy za udział w naszej zabawie. Po redakcyjnej naradzie postanowiliśmy nagrodzić następujące osoby:

Kacper M. za grę ekologiczną „Śmieciowy potwór”

Natalia S. za „Grę Świeżaków”

Aleksandra K. za grę z żabami

Z laureatami skontaktujemy się mailowo!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również