-Reklama-

Wygraj Neno Lui! Innowacyjna video niania może być Twoja!

-Reklama-

Neno Lui to innowacyjne urządzenie, które stoi na straży bezpieczeństwa dziecka. Ta elektroniczna niania video posiada wiele funkcjonalności, które sprawiają, że to prawdziwy, wyprawkowy must have. Weź udział w konkursie i wygraj to niezwykłe urządzenie.

Niania video Neno Lui

Już na pierwszy rzut oka widać, że to nie jest typowa niania elektroniczna. Obudowa w kształcie słodkiego misia zachwyca i świetnie wygląda w pokoiku dziecka. Ale to nie koniec atutów tego urządzenia. Neno Lui rejestruje obraz, dźwięk, a nawet temperaturę otoczenia i dzięki specjalnej aplikacji na telefon przekazuje te dane rodzicom. Zalet tej niani elektronicznej jest o wiele więcej.

Wygraj nianię video Neno Lui w naszym konkursie!

Niania Neno Lui jest do wygrania w naszym konkursie, więc warto spróbować swoich szans. By wziąć udział w zabawie i powalczyć o nagrodę, należy wykonać zadanie konkursowe, które brzmi:

„Obejrzyj krótki filmik z recenzją niani Neno Lui (poniżej) i napisz, który atut urządzenia przekonałby Cię do jego zakupu”

Odpowiedzi wysyłajcie na adres [email protected], w tytule wpisując Neno Lui.

Konkurs trwa do 6. marca 2022 roku.

Nagrodą w konkursie jest Niania elektroniczna Neno Lui (1 szt.) ufundowana przez markę Neno. Zwycięzcą zostanie osoba, której odpowiedź zostanie uznana za najciekawszą według redakcji mamy-mamom.pl

Pełny regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

EDIT – 8.03.2022

ROZWIĄZANIE KONKURSU

Bardzo dziękujemy za liczne zgłoszenia do konkursu. Spośród wszystkich za najlepszą uznaliśmy odpowiedź Pani Anny M….a, która wkrótce otrzyma nagrodę. Ze zwyciężczynią skontaktujemy się mailowo.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również