-Reklama-

Urodziła w drodze do szpitala! FILM

Dla wielu ciężarnych poród w drodze do szpitala to koszmarna wizja. Na szczęście porody w samochodzie, choć się zdarzają, zwykle kończą się happy endem. Tak było i w tym przypadku. Zobaczcie ten niezwykły film!

-Reklama-

Czas i miejsce porodu to jedna wielka niewiadoma dla każdej przyszłej mamy. Stąd wiele nieoczekiwanych porodów w samochodach, pociągach, sklepach czy w windach. Ostatnio w sieci furorę robi filmik z takiej niespodziewanej akcji porodowej.

Para z Ontario w Kanadzie, Troy i Erika Campbell jechali na poród autostradą, gdy akcja porodowa gwałtownie przyspieszyła. Wszystko, co się wydarzyło w samochodzie przez ten czas, możemy oglądać na filmie, dzięki nagraniu z umieszczonej tam kamery.

Troy chciał nagrać film, jak jedzie z żoną do porodu, ale nie spodziewał się, że utrwali prawdziwą akcję porodową. Podczas drogi skurcze u jego żony bardzo się nasiliły. Para dzwoniła do położnej, która czekała już na nich w szpitalu. Jednak w pewnym momencie, gdy kobieta poczuła skurcze parte i znowu skontaktowali się z położną, ta kazała Troyowi zjechać na pobocze i zadzwonić po pogotowie.

Troy został poinstruowany, jak ma wesprzeć żonę w porodzie. Po chwili dziecko się urodziło i mama mogła przytulić do siebie swoją córkę.

Poród w drodze do szpitala – film

Film robi wrażenie, bo pokazuje, jak niewiarygodnie szybko może postępować akcja porodowa. Kobieta rodziła po raz trzeci, stąd pewnie taki błyskawiczny poród. Film pokazuje całe spektrum emocji, jakie towarzyszą rodzicom podczas narodzin dziecka. Jest i ekscytacja przyszłego taty, potem zdenerwowanie, panika i na końcu, gdy maluch zaczyna płakać, euforia.

Film stał się viralem w sieci, szczególnie na TikToku, gdzie został zamieszczony. Erika udzielając wywiadu jednej z telewizji powiedziała, że wsiedli z mężem do samochodu tuż po tym jak odeszły jej wody. Myśleli, że zdążą do szpitala, choć jej wcześniejsze porody też były szybkie i można było się spodziewać błyskawicznej akcji. Mimo wszystko, byli zaskoczeni, że córka tak mocno pośpieszyła się na ten świat.

Zobaczcie ten niewiarygodny poród:

Mat. prasowe

-Reklama-

Musisz przeczytać

Najlepsze gry na majówkę! Zobacz nasze typy!

Majówka to czas, w którym wielu z nas cieszy się wolnymi dniami i spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Jednym z ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych są gry planszowe. Dlaczego nie skorzystać z tej okazji i zorganizować rodzinne bądź przyjacielskie granie planszówek?

10 faktów o colostrum, które musisz znać

Colostrum. Niektórym nic nie mówi ta nazwa, inni gdzieś o niej słyszeli, ale nie do końca wiedzą czym jest, a jeszcze inni choć mają wiedzę na jej temat, to nie jest ona wystarczająca. Czas zatem przybliżyć wszystkim działanie colostrum, tym bardziej, że w czasie przesilenia wiosennego ta wiedza może być bardzo przydatna.

Beta hCG prawdę o ciąży ci powie

Badanie potocznie zwane „betą” (beta hcg) zna każda przyszła mama. Jest ono uznawane za najbardziej miarodajne i wiarygodne badanie wykrywające ciążę. W jaki sposób wykonuje się badanie pod kątem beta hCG i kiedy najlepiej je zrobić?

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
413ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Odbierz darmową bransoletkę! Liczy się kolejność zgłoszeń!

Kolejna niezwykła okazja dla wszystkich mam! Bebiko właśnie rozdaje piękne bransoletki ze złotymi serduszkami. Zgłoś się po swoją!

Dwujęzyczność dzieci: korzyści i wyzwania

Dwujęzyczność to zdolność posługiwania się dwoma językami w życiu codziennym. W dzisiejszym świecie jest to coraz częstsze i pożądane zjawisko, ponieważ wiąże...

Ile wody powinno się wypijać względem wieku i wagi?

Woda jest niezbędnym składnikiem dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, termoregulacji ciała, transportu składników odżywczych i...

Ile powinna trwać laktacja?

Ile powinna trwać laktacja, to pytanie stawia sobie mama, która karmi piersią. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale warto podawać naturalne mleko jak najdłużej, a przynajmniej przez 6 miesięcy.

Karmienia piersią można się nauczyć

Ogólnopolski Tydzień Promocji Karmienia Piersią przypada w symbolicznym czasie: rozpoczyna się w Dzień Matki, 26 maja, i trwa do 1 czerwca, czyli do Dnia Dziecka. To wyjątkowy okres promujący złoty standard żywienia niemowląt, jakim jest wyłączne karmienie piersią przez pierwsze 6 miesięcy życia.