Sample Category Title

Sample post title 0

Sample post no 0 excerpt.

Sample post title 1

Sample post no 1 excerpt.

Sample post title 2

Sample post no 2 excerpt.

Sample post title 3

Sample post no 3 excerpt.

Sample post title 4

Sample post no 4 excerpt.

Sample post title 5

Sample post no 5 excerpt.

Sample post title 6

Sample post no 6 excerpt.

Sample post title 7

Sample post no 7 excerpt.

Sample post title 8

Sample post no 8 excerpt.

Sample post title 9

Sample post no 9 excerpt.

Sample post title 10

Sample post no 10 excerpt.

Sample post title 11

Sample post no 11 excerpt.

Jesteśmy też tutaj

191,405FaniLubię
9,148ObserwującyObserwuj
412ObserwującyObserwuj

Ostatnio dodane

Najlepsze świąteczne prezenty dla uczniów

Dziecko w wieku szkolnym ma swoje zainteresowania, dlatego najlepsze prezenty świąteczne dla uczniów to takie, które pozwolą im się rozwijać i pielęgnować swoje pasje. Zobacz, jakie propozycje prezentowe dla nich przygotowaliśmy.

Najlepsze dywany dla dzieci – zobaczcie te cuda!

Dywan w pokoju dziecięcym jest obowiązkowym elementem wyposażenia. Na dodatek, jego obecność potrafi odmienić oblicze pomieszczenia - nadać mu przytulny i stylowy charakter. Jakie dywany dla dzieci są najlepsze? Zobaczcie przykłady!

Rady dla mam w połogu od naszych czytelniczek

Połóg to bardzo wyjątkowy czas, często też zaskakujący dla świeżo upieczonych mam. W czasie ciąży rzadko kiedy myślimy o tym, co będzie się działo z naszym ciałem po porodzie, bardziej skupiając się na dziecku i jego potrzebach. To błąd. Dlatego warto posłuchać doświadczonych mam, które najlepiej wiedzą, jak łagodnie przejść przez połóg.

Poród zabiegowy? Dowiedz się, jak pielęgnować po nim noworodka

Są porody w których z różnych przyczyn rodząca nie ma siły przeć. I kiedy nie można wykonać też cięcia cesarskiego, bo na przykład poród siłami natury jest na tyle zaawansowany, że główka dziecka znajduje się w dolnym odcinku kanału rodnego i noworodek musi urodzić się drogami natury. Wtedy lekarz podejmuje decyzję o porodzie zabiegowym z wykorzystaniem kleszczy położniczych lub próżnociągu. To właśnie przyrządy, których używa się podczas porodów zabiegowych.

Dziecko krztusi się podczas karmienia piersią. Dlaczego tak się dzieje?

Karmienie piersią nie zawsze idzie gładko. Czasem pojawiają się przeszkody w postaci zastoju mlecznego lub stanów zapalnych, które uniemożliwiają normalne karmienie. Bywa i tak, że mleka w piersiach jest za dużo, aż maluszek nie jest w stanie go normalnie przełykać i krztusi się. Jak sobie radzić w tej sytuacji?