-Reklama- Baseny i chemia basenowa - sprawdź na Ceneo

Szumiś pomaga maluchom z Ukrainy

Szumisie dla dzieci z Ukrainy - najpiękniejsze ukraińskie kołysankami na spokojny sen maluchów.

-Reklama-

Dzień Dziecka to święto maluchów na całym świecie. My w tym roku szczególnie myślimy o dzieciach z Ukrainy – dotkniętych wojną, często rozłączonych od najbliższych, które z dnia na dzień znalazły się w innym kraju i rzeczywistości. 

To dla tych najmłodszych dzieci, z okazji ich święta, stworzyliśmy specjalnego Szumisia. Miś odtwarza 8 najpiękniejszych ukraińskich kołysanek. Melodie nagrane są łagodnym głosem, żeby wyciszyć maluchy i pomóc im spokojnie zasnąć. Przytulone do miękkiego misia i utulone melodyjnymi kołysankami szybko odpłyną w krainę snów. 

Oprócz kołysanek w języku ukraińskim serce Szumisia odtwarza też 5 rodzajów szumu i 10 utworów muzyki Mozarta. 

Chcemy pomagać nie tylko w spokojnym śnie, dlatego cały zysk ze sprzedaży Szumisiów z ukraińskimi kołysankami przekażemy na pomoc osieroconym dzieciom z Ukrainy, podopiecznym Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Szumisie z ukraińskimi kołysankami dostępne na stronie https://szumisie.pl/dla-ukrainy/

wpis gościnny

-Reklama-

Musisz przeczytać

Najlepsze gry na majówkę! Zobacz nasze typy!

Majówka to czas, w którym wielu z nas cieszy się wolnymi dniami i spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Jednym z ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych są gry planszowe. Dlaczego nie skorzystać z tej okazji i zorganizować rodzinne bądź przyjacielskie granie planszówek?

10 faktów o colostrum, które musisz znać

Colostrum. Niektórym nic nie mówi ta nazwa, inni gdzieś o niej słyszeli, ale nie do końca wiedzą czym jest, a jeszcze inni choć mają wiedzę na jej temat, to nie jest ona wystarczająca. Czas zatem przybliżyć wszystkim działanie colostrum, tym bardziej, że w czasie przesilenia wiosennego ta wiedza może być bardzo przydatna.

Beta hCG prawdę o ciąży ci powie

Badanie potocznie zwane „betą” (beta hcg) zna każda przyszła mama. Jest ono uznawane za najbardziej miarodajne i wiarygodne badanie wykrywające ciążę. W jaki sposób wykonuje się badanie pod kątem beta hCG i kiedy najlepiej je zrobić?

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
413ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Dwujęzyczność dzieci: korzyści i wyzwania

Dwujęzyczność to zdolność posługiwania się dwoma językami w życiu codziennym. W dzisiejszym świecie jest to coraz częstsze i pożądane zjawisko, ponieważ wiąże...

Ile wody powinno się wypijać względem wieku i wagi?

Woda jest niezbędnym składnikiem dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, termoregulacji ciała, transportu składników odżywczych i...

Ile powinna trwać laktacja?

Ile powinna trwać laktacja, to pytanie stawia sobie mama, która karmi piersią. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale warto podawać naturalne mleko jak najdłużej, a przynajmniej przez 6 miesięcy.

Karmienia piersią można się nauczyć

Ogólnopolski Tydzień Promocji Karmienia Piersią przypada w symbolicznym czasie: rozpoczyna się w Dzień Matki, 26 maja, i trwa do 1 czerwca, czyli do Dnia Dziecka. To wyjątkowy okres promujący złoty standard żywienia niemowląt, jakim jest wyłączne karmienie piersią przez pierwsze 6 miesięcy życia.

Te triki pozwolą ci utrzymać porządek w domu bez zbędnego wysiłku!

Utrzymanie porządku w domu może być czasochłonne i często wymaga dużego wysiłku. Jednak istnieje wiele trików i strategii, które mogą pomóc i...