-Reklama-
-Reklama-

SZKOŁA RODZENIA Centrum Medycznego CMP ONLINE – oczywisty wybór nowoczesnej mamy!

-Reklama-

Dlaczego szkoła w wersji online?

Szkoła Rodzenia CMP w wersji online funkcjonuje od momentu ogłoszenia stanu pandemii.

Centrum Medyczne CMP zdecydowało się na jej otwarcie kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo przyszłych Mam i ich Maluszków. „Nie chcieliśmy pozwolić na to, aby Kobiety martwiły się, że przez pandemię zostaną bez opieki, wsparcia, bez pomocy położnej. To powody, dla których Szkoła Rodzenia CMP przyszła do domów naszych przyszłych Mam! A one mogą sobie usiąść wygodnie na kanapie, z kubkiem ciepłej herbaty w dłoni i spokojnie skupić się na dobrze wyselekcjonowanej, uporządkowanej wiedzy.” – mówi Koordynatorka Szkoły Rodzenia, Katarzyna Dawidziuk.

W czasie pandemii kursy stacjonarne były praktycznie niedostępne, ponieważ wiele osób obawiało się zakażeń. Kurs online był dla nich świetną alternatywą. Uczestnictwo w wydarzeniach świata online, do których początkowo podchodziliśmy z nieufnością, ceniąc sobie spotkania na żywo, szybko przekonało nas jednak do załatwiania spraw w wirtualnej rzeczywistości. Zauważyliśmy wygodę, która wiąże się z tym, że wiele rzeczy możemy zrobić nie wychodząc z domu.

Kurs online wiąże się z wieloma korzyściami!

Przede wszystkim to wielka oszczędność czasu! Nie traci się go na dojazdy! Przyszła Mama nie stoi w korku, nie szuka dogodnych połączeń komunikacji miejskiej. Ma więcej możliwości zadbania o siebie. Relaksująca maseczka, ulubiony serial, a może chwila z książką i kubkiem herbaty? Wszystko jest dozwolone!

Walorem jest z pewnością dowolność miejsca i stroju. Nawet wyjazd służbowy lub wakacje nie są przeszkodą do uczestnictwa w kursie.

Mamy również pewność, że niczego się nie straci, nie ma zagrożenia, że czegoś się nie dosłyszy czy nie zanotuje. Przejrzyste moduły informacji, umożliwiają szybkie odnalezienie tego, co jest potrzebne.

Na koniec – fantastyczna swoboda korzystania! Nie każda z przyszłych Mam dobrze czuje się w zmieniającym ciele. Wiele Pań doświadcza rozmaitych dolegliwości, nie zawsze czują się swobodnie w grupie osób, gdzie poruszane są prywatne kwestie. Zajęcia online zapewniają intymność i przestrzeń.

Co wyróżnia Szkołę Rodzenia CMP?

Rodzicielstwo napawa nas obawami. Ciąża, poród, opieka nad dzieckiem powodują lawinę pytań. Tylko dobrze uporządkowana, właściwie wyselekcjonowana wiedza daje nam szansę na rozwiązanie trudnych sytuacji i znalezienie odpowiedzi na nurtujące nas kwestie. Warto skorzystać z pomocy tych, którzy łączą wiedzę z doświadczeniem.

Zajęcia w Szkole Rodzenia CMP prowadzi ceniona położna – Agnieszka Popławska Topor, której przygoda z „położnictwem” trwa ponad 20 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na sali porodowej, oddziałach położniczych, noworodkowych. Swoją wiedzę aktualizuje stale uczestnicząc w licznych konferencjach zawodowych, szkoleniach oraz kursach. Ma pokłady cierpliwości!

CMP promuje bezpłatną szkołę rodzenia.

Uczestnictwo w zajęciach Szkoły Rodzenia skutkuje korzyściami nie tylko położniczymi, ale również poporodowymi. Na zajęciach młodzi rodzice poznają zagadnienia związane z przebiegiem ciąży, porodem i pielęgnacją noworodka. Otrzymują bardzo praktyczną wiedzę jak sobie z tą nową rolą poradzić. Kobiety uczestniczące w zajęciach zostają zapoznane z niezastąpionymi technikami relaksacyjnymi i sposobami oddychania podczas porodu. A zatem zyskują ogrom niezbędnej wiedzy!

Dlatego bardzo ważne jest wsparcie dla szkół rodzenia, aby były bezpłatne i dostępne dla każdej kobiety! Wbrew opinii, nie jest to duży nakład finansowy i może zostać realizowany – w miarę posiadanych środków – na poziomie i przy udziale np. gminy. Centrum Medyczne CMP oferuje bezpłatną szkołę rodzenia dla Mam spełniających określone warunki.

Zapraszamy do zapisów!

CMP Szkoła Rodzenia

wpis gościnny
-Reklama-

Musisz przeczytać

BEZPŁATNY poradnik o rozszerzaniu diety plus KASZKA! ODBIERZ SWÓJ ZESTAW

Rozszerzanie diety dziecka to wcale nie jest proste zadanie! Z pomocą przychodzi BoboVita. Już dziś zamów swój DARMOWY...

Najlepsze polskie hotele z animacjami dla dzieci

W kraju kapryśnej i nieprzewidywalnej pogody urlop z dzieckiem może być wyzwaniem. Na szczęście są miejsca, w których nie ma nudy, nawet jeśli aura nie dopisuje. Zobacz najlepsze polskie hotele z animacjami. Tam twoje dzieci będą czuły się jak w raju.

PORÓD – wszystko, co musisz wiedzieć. KURS DLA MAM

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej mamy. Jak się do niego przygotować? Zobacz kurs dla mam.

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
412ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Te nietypowe imiona możesz nadać dziecku w Polsce!

Wiemy dobrze, jak surowa w ocenie bywa Rada Języka Polskiego w kwestii nadawanych dzieciom imion. Ale jak się okazuje, lista imion dozwolonych stale się powiększa i dziś możemy nazwać swoją pociechę nawet bardzo nietypowo. I będzie to zgodne z prawem.

Szukasz klimatycznego gadżetu dla gracza? Sprawdź, dlaczego lampa led 3D może przypaść mu do gustu!

Czasami pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby, może stanowić niemały problem. Zwykle chcemy podarować komuś coś wyjątkowego, co przypadnie mu do gustu i będzie chętnie wykorzystywane. Co można kupić miłośnikowi gier, aby sprawić mu przyjemność? Zamiast tytułu, który już może gościć w jego bibliotece gier spraw mu gadżet kojarzący się z hobby, np. lampę LED 3D. Sprawdź, dlaczego to idealne rozwiązanie dla gracza!

Dziecko często choruje – na co zwrócić uwagę? Odpowiada pediatra

Choroba dziecka zawsze budzi niepokój rodziców. Tym większy, kiedy dziecko choruje zbyt często. Co wtedy robić?

Czy zabawki mogą wpływać na rozwój sensoryczny malucha?

Zabawki sensoryczne na przełomie ostatnich lat zyskują na popularności. Dzieci je uwielbiają za to, że mogą ich dotykać, wkładać do buzi i bez umiaru doświadczać. Rodzice zaś doceniają kilka momentów spokoju, kiedy maluch jest nimi pochłonięty. Zabawki sensoryczne dają nam możliwość nie tylko oddechu, ale przede wszystkim wsparcia rozwoju malucha. Jednak czym dokładnie są, kiedy najlepiej je wprowadzić i jak wybrać te odpowiednie spośród wielu dostępnych na rynku? O tym wszystkim rozmawiamy z Magdaleną Zujewicz, fizjoterapeutką i ekspertką marki Canpol babies.

Kim powinno być moje dziecko w przyszłości? Przede wszystkim zawodowo szczęśliwe

Wybór zawodu jest wyzwaniem, nie tylko dla dzieci, ale też dla rodziców. Pierwszą przyszłościową decyzję dziecko musi podjąć już w szkole podstawowej, kolejną tuż po maturze. Kiedy jednak decyduje kim, zostanie w przyszłości? Okazuje się, że nawet i w przedszkolu. Co więcej, badania mówią, że tylko 18 proc. Polaków pracuje w zawodzie wybranym w liceum. Jak zatem zdać egzamin z rodzicielskiego wsparcia w wyborze zawodu?