-Reklama- Rowery - wybierz na Ceneo

Przerażająca sesja zdjęciowa w ciąży – dla osób o mocnych nerwach

Patrząc na te zdjęcia ciążowe, wydawać by się mogło, że to sesja jak z najgorszego koszmaru. A jednak ta ciężarna jak widać ma nieco inne zdanie na temat... UWAGA! Zdjęcia mogą wydawać się drastyczne!

-Reklama-

To jest tak niebywałe, że aż trudno jest nam uwierzyć w to, co widzimy na tych zdjęciach i filmach. Takiej sesji zdjęciowej wy też na pewno nie widziałyście!

Gdy zobaczyliśmy tę profesjonalną sesję ciążową, w pierwszej chwili pomyślałyśmy, że to dzieło photoshopa. Kto bowiem, przy zdrowych zmysłach, zdecydowałby się pozować do zdjęć z rojem pszczół? Na dodatek rojem, który obsiada całe ciało, w tym brzuch ciążowy?

Historia sesji zdjęciowej z pszczołami

Przyszłą mamą na zdjęciach jest Emily Mueller, która jest profesjonalnym pszczelarzem. Od lat jej rodzina zajmuje się hodowlą pszczół i posiada wielkie pasieki. Dodatkowo zajmuje się również usuwaniem niechcianych pszczelich gniazd. Emily nie tylko zna zwyczaje pszczół, ale też je bardzo kocha. Postanowiła wykorzystać je w swojej sesji zdjęciowej dlatego, że uważa, że owady te są symbolem życia i śmierci. Emily jest po trzech poronieniach, dlatego uwiecznienie jej ciąży i pszczół na jednym zdjęciu wydało się niezwykle symboliczne.

Niecodzienną sesję zdjęciową wykonała Kendrah Damis, która sama była zszokowana zleceniem jakie dostała. W sesji wykorzystano… 20 tysięcy pszczół, które w trakcie robienia zdjęć obsiadały całe ciało ciężarnej Emily. Po opublikowaniu zdjęć w sieci, Emily spotkała się z masowym zarzutem narażenia siebie i nienarodzonego dziecka na śmiertelne niebezpieczeństwo. Kobieta odpiera te ataki, informując jak doszło do zrobienia zdjęć i dlaczego pszczoły w tamtym momencie nie stanowiły żadnego zagrożenia. Podobno owady przed sesją były obficie nakarmione (napojono je słodką wodą), by nie czuły głodu. Tylko głodne pszczoły są agresywne i w poszukiwaniu pożywienia nie znoszą przeszkód. Wtedy łatwo wpadają we wściekłość i żądlą. Najedzone pszczoły były według Emily powolne i leniwe. Tylko dlatego usiadły na jej ciele, bo położono na jej brzuchu ich królową. Dla pszczół był to znak, że królowa znalazła dla nich nowy „tymczasowy” i bezpieczny dom, dlatego jej śladem oblepiły ciało kobiety.

Czy to mimo wszystko było bezpieczne doświadczenie? Jak twierdzi sama Emily, nie do końca była podczas sesji rozluźniona i było lekkie zdenerwowanie. Rodzi się tylko pytanie, jak wiele można zaryzykować dla rozgłosu? Zdjęcia obejrzało już kilka milionów ludzi na całym świecie, a w wywiadach z ich bohaterką mnóstwo jest reklamy pasiek Emily Mueller. Czy taki był zamysł przyszłej mamy, by wypromować swoje miody?

Zobaczcie zdjęcia i film z sesji:

https://www.facebook.com/kendrahdamis/posts/226118194581429

Autor: iguana

-Reklama-

Musisz przeczytać

Mamo, tato czy warto bankować krew pępowinową dziecka?

Dla każdego rodzica priorytetem jest zdrowie jego dziecka. Kompletując wyprawkę zwracamy uwagę na bezpieczeństwo i wygodę swoich pociech. Bezpieczeństwo jest kluczowe np....

BEZPŁATNY poradnik o rozszerzaniu diety plus KASZKA! ODBIERZ SWÓJ ZESTAW

Rozszerzanie diety dziecka to wcale nie jest proste zadanie! Z pomocą przychodzi BoboVita. Już dziś zamów swój DARMOWY...

Najlepsze polskie hotele z animacjami dla dzieci

W kraju kapryśnej i nieprzewidywalnej pogody urlop z dzieckiem może być wyzwaniem. Na szczęście są miejsca, w których nie ma nudy, nawet jeśli aura nie dopisuje. Zobacz najlepsze polskie hotele z animacjami. Tam twoje dzieci będą czuły się jak w raju.

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
411ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Jakie ćwiczenia warto wykonywać w ciąży?

Czas ciąży nie powinien być wolny od aktywności, szczególnie jeśli wcześniej nie byłaś typem "kanapowca". Nie wszystkie jednak ćwiczenia są wskazane w tym odmiennym stanie.

Joga dla kobiet w ciąży – zapisz się na bezpłatne zajęcia!

Joga to jedne z bezpieczniejszych zajęć dla kobiet w ciąży. Zarówno dla mamy, jak i dla dziecka. Oczywiście, zanim zaczniemy jakąkolwiek aktywność,...

9 ciekawostek o dzieciach urodzonych w lutym

Twój maluch urodzi lub urodził się w lutym? Sprawdź, co o twoim dziecku mówi miesiąc jego urodzin! Oto rzeczy, których nie wiedziałaś o dzieciach urodzonych w drugim miesiącu roku.

Mamo, tato czy warto bankować krew pępowinową dziecka?

Dla każdego rodzica priorytetem jest zdrowie jego dziecka. Kompletując wyprawkę zwracamy uwagę na bezpieczeństwo i wygodę swoich pociech. Bezpieczeństwo jest kluczowe np....

Mamy polecają Mamom – zagłosuj na produkt miesiąca!

Mamy wiedzą co dobre dla ich dzieci, dlatego rozpoczynamy głosowanie na produkt miesiąca. Weź udział w plebiscycie i wybierz produkt, który cenisz w macierzyństwie.