-Reklama-

Oczekujesz dziecka lub niedawno urodziłaś? Odbierz prezenty dla siebie i dziecka!

Próbki, poradniki dla rodziców i gadżety dla dziecka - tylko teraz mogą być Twoje za darmo. Wystarczy się po nie zgłosić!

-Reklama-

Lubimy wyszukiwać takie okazje, gdzie można otrzymać wartościowe gratisy. Właśnie trwa ich rozdanie, więc warto skorzystać z okazji i otrzymać super przesyłkę.

Jakie niespodzianki czekają na Ciebie?

Bebiko przygotowało super niespodziankę dla każdej mamy, która się zgłosi. W zamian firma wysyła próbki mleka następnego, poradniki żywieniowe dla rodziców dzieci po 6. miesiącu życia. Dodatkową korzyścią dla mam jest możliwość bezpłatnej konsultacji z ekspertem (teleporada) oraz 20% zniżka do sklepu z akesoriami dla maluchów. Co trzeba zrobić, by to wszystko otrzymać? Kliknij w baner poniżej i zgłoś się do programu!

Drugą okazję do otrzymania darmowych niespodzianek daje Wam firma Bebilon! Tu też wystarczy się zgłosić, by otrzymać super prezenty – Darmowy Zestaw dla Przyszłej Mamy. W jego skład wchodzą: poradniki dla rodziców na temat budowania odporności dziecka, kontrastowe karty do zabawy dla niemowląt, próbki z mlekiem następnym oraz fantastyczne karty do zdjęć. Co trzeba zrobić, by dostać taką super przesyłkę? Kliknij w poniższy baner i zamów darmowy prezent.

Mat. partnera

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również