-Reklama-

Nowa książeczka z serii „Czyściochowe zabawy” już w sierpniu w Rossmannie! 

-Reklama-

„Rossnę z dobrymi nawykami – zdrowa skóra”– to czwarta część akcji z kreatywnymi książeczkami z bohaterami Czyściochowa. Jej celem jest wyrabianie odpowiednich nawyków higienicznych wśród najmłodszych i edukowanie poprzez zabawę. Książeczki czekają na dzieci, których rodzice są uczestnikami programu Rossnę! By je otrzymać całkiem bezpłatnie wystarczy podczas zakupów w drogerii zeskanować przy kasie obsługowej wirtualną kartę programu. Akcja trwa od 1 do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Kształtowanie odpowiednich nawyków higienicznych wśród najmłodszych to jedno z podstawowych założeń misji programu Rossnę!. Pomysł, by edukować poprzez zabawę okazał się strzałem w dziesiątkę: najmłodsi chętnie oglądają kolejne odcinki bajek i słuchają nowych piosenek z bohaterami Czyściochowa na kanale Rossnę! na YouTube, a kreatywne książeczki poprzednich trzech edycji akcji rozeszły się w nakładzie 280 000 sztuk! „Czyściochowe zabawy” poruszające temat zdrowej skóry przypadają na wakacje, kiedy rodziców szczególnie cieszy możliwość ciekawego zorganizowania dzieciom czasu więc dla naszych klientów przygotowaliśmy blisko 250 000 egzemplarzy książeczek. Jak zwykle nie zabraknie w nich naklejek, kolorowanek, łamigłówek czy zagadek. 

Akcja jest skierowana do uczestników programu Rossnę!, a żeby otrzymać książeczkę całkowicie bezpłatnie wystarczy podczas płacenia za zakupy w kasie obsługowej w drogerii zeskanować wirtualną kartę programu. Akcja trwa od 1 do 31 sierpnia 2022 lub do wyczerpania zapasów. Jeden uczestnik Rossnę! może skorzystać z akcji wiele razy, ale w ramach jednej transakcji może odebrać 1 sztukę książeczki. Regulamin akcji jest dostępny tutaj: KLIK.

wpis gościnny

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również