-Reklama-

Nasze odkrycie miesiąca – Canpol Babies Wyprawka do Szpitala 7w1 + Laktator EasyStart

Każda doświadczona mama wie, że prawidłowo skompletowana wyprawka, to połowa sukcesu! Przedstawiamy Wam nasze ostatnie odkrycie: gotowa wyprawka 7w1! Zestaw idealny, by rozpocząć waszą wspólną przygodę zwaną macierzyństwem

-Reklama-

Co tak naprawdę powinno znaleźć się w wyprawce dla noworodka? To pytanie spędza sen z powiek niejednej debiutującej mamie… Nic dziwnego, po pierwsze wybór wszelkich akcesoriów jest tak duży, że nie wiadomo na co się zdecydować – co będzie najlepsze, najbardziej przydatne, ile sztuk czego… Z pomocą przychodzi zestaw idealny: Canpol Babies Wyprawka do Szpitala 7w1 + Laktator EasyStart. I o nic nie musisz się już martwić! Ten gotowy zestaw wyprawkowy to nasze odkrycie miesiąca i chcemy się nim z wami podzielić! Zobaczcie, co znajduje się w tym pakiecie!

Co wchodzi w skład Wyprawki do Szpitala 7w1?

Wyprawka to tak naprawdę kompletny zestaw akcesoriów, które są potrzebne młodej mamie i jej maleństwu, zaraz po porodzie. W ramach tego pakietu, dostajemy: Laktator elektryczny EasyStart Canpol, Canpol Oddychające podkłady poporodowe na noc, Canpol oddychające podkłady poporodowe, Jednorazowe podkłady higieniczne Canpol, Canpol Wkładki laktacyjne z paskiem samoprzylepnym, Canpol Pojemniki do przechowywania pokarmu.

Ale po kolei.

Laktator elektryczny EasyStart Canpol

Laktator to urządzenie, które z całą pewnością powinno się znaleźć w wyprawce – absolutny numer jeden! Laktator nie tylko ułatwia odciąganie mleka, kiedy np. musimy zostawić maluszka pod opieką kogoś innego, ale także pozwala stymulować laktację, gdy pokarmu jest zbyt mało. Ten model posiada możliwość regulacji rytmu ssania – to bardzo ważne, bo laktacja – szczególnie na początku – przebiega bardzo różnie, u każdej mamy na innym poziomie. Laktator to także niezastąpione urządzenie w czasie tzw. nawału pokarmu. Pomaga odciążyć piersi i przynieść mamie ulgę. Z drugiej strony, gdy pokarmu jest zbyt mało, stymuluje piersi do jego produkcji poprzez naśladowanie ruchów ssania. Ten model laktatora jest także kompatybilny z innymi akcesoriami z tej serii np. butelkami. Dzięki temu, istnieje możliwość odciągania mleka bezpośrednio do butelki. I tu ogromy plus: w zestawie z laktatorem dostępna jest butelka ze smoczkiem. Kolejną rzeczą, za którą Laktator elektryczny EasyStart Canpol dostaje od nas pozytywną ocenę jest dołączony do zestawu woreczek na przechowywanie. Dzięki temu, możemy zabierać urządzenie zawsze ze sobą!

Canpol Oddychające podkłady poporodowe na noc

Połóg to bardzo wymagający czas dla każdej kobiety. Wycieńczony porodem organizm, potrzebuje szczególnej troski i wyjątkowych produktów. Canpol Oddychające podkłady poporodowe na noc to produkt, który zatroszczy się o mamę i da jej tak potrzebną w tym czasie ochronę. Podkłady są bardzo szerokie, ale przy tym doskonale wyprofilowane, co nie ogranicza ani nie krępuje ruchów mamy. Są wykonane z bardzo delikatnego materiału, który chroni przed podrażnieniami. Nasz wielki plus za maksymalną przepuszczalność powietrza, co w pierwszych dniach połogu jest niezwykle istotne! Dodatkowo, dzięki specjalnej technologi SuperAbsorbent, wilgoć jest super wchłaniana, a zapachy neutralizowane. Kolejną rzeczą wartą uwagi, są obecne w podkładach paski samoprzylepne, utrzymujące podkład na właściwym miejscu i przez to niekrępujące ruchów.

Canpol oddychające podkłady poporodowe

Tym razem propozycja na dzień – Canpol oddychające podkłady poporodowe niezwykle skutecznie chronią przed zabrudzeniem, ale są przy tym bardzo dyskretne. Podobnie jak ich nocna wersja, są wykonane z niezwykle delikatnego materiału. Chronią przed podrażnieniami, oddychają oraz przede wszystkim skutecznie spełniają swoją funkcję – chłonąc wilgoć i neutralizując wszelkie zapachy.

Jednorazowe podkłady higieniczne Canpol

Bez tego produktu ciężko wyobrazić sobie początki macierzyństwa. Jednorazowe podkłady higieniczne Canpol to produkt, który nie tylko przydaje się podczas przewijania dziecka, ale także służy jako podkład na łóżko mamie w okresie połogu, chroniąc pościel. A to wszystko dzięki specjalnej wodoodpornej warstwie w dolnej części podkładu i delikatnemu, miękkiemu materiałowi po zewnętrznej stronie. Ogromny plus, w przypadku tych podkładów za obecność technologii SuperAbsorbent, która pochłania wilgoć i neutralizuje wszelkie zapachy.

Canpol Wkładki laktacyjne z paskiem samoprzylepnym

Wkładki laktacyjne to produkt, który przyda się jeszcze w czasie ciąży. Może się bowiem, że w ostatnich tygodniach ciąży, pokarm będzie pojawiał się to tzw. siara, zwiastująca karmienie. Canpol Wkładki laktacyjne z paskiem samoprzylepnym są bardzo dyskretne więc można ich używać bez obaw o jakikolwiek dyskomfort. Wykonane są z bardzo cienkiego materiału, dzięki czemu – jeszcze bardziej delikatne piersi w tym czasie – nie są podrażniane. Naszą uwagę zwrócił dodatkowy wkład żelowy, który znacznie zwiększa komfort noszenia wkładek. Dwie rzeczy, na które warto zwrócić uwagę w przypadku tych wkładek – po pierwsze, producent zadbał o maksimum higieny, pakując każdą wkładkę w oddzielne opakowanie. Po drugie, posiadają samoprzylepny pasek, dzięki czemu wkładka znajduje się na właściwym miejscu przez cały czas jej użytkowania.

Canpol Pojemniki do przechowywania pokarmu

Ogromnym plusem tego typu pojemników do przechowywania jest fakt, że na długo utrzymują świeżość pokarmu. Canpol Pojemniki do przechowywania pokarmu wyprodukowane są ze specjalnych, przeznaczonych do przechowywania żywności materiałów. Co niezwykle istotne, nie zawierają bisfenolu A. Są tak skonstruowane, że możemy je przechowywać jeden na drugim – oszczędzając w ten sposób miejsce lodówce. Pamiętajmy, że tego typu pojemniki służą nie tylko do przechowania mleka, ale także innych produktów jak soczki czy zupki. Hermetyczne przykrywki sprawiają, że jedzenie możemy ze sobą zabrać, bez obaw, że coś się wyleje. Można je stosować w mikrofali oraz zamrażalce. Rzecz jasna, pasują także do Laktatora elektryczny EasyStart Canpol dzięki czemu, można odciągać pokarm bezpośrednio do pojemniczka, bez konieczności dodatkowego przelewania.

Artykuł powstał we współpracy ze sklepem internetowym Babyhit.pl

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również