-Reklama- Baseny i chemia basenowa - sprawdź na Ceneo

Najpopularniejsze imiona dzieci w ostatnich 20 latach

Jakie imiona dziewczęce i chłopięce utrzymują się w topie przez ostatnie 20 lat? Na które imiona moda wciąż trwa, a które - z perspektywy czasu -okazały się krótkotrwałym trendem? Zobacz najpopularniejsze imiona dla dzieci na przestrzeni 2 ostatnich dekad.

-Reklama-

Moda na imiona dziecięce jest zmienna, ale czy rzeczywiście aż tak bardzo? Czy rodzice ulegają krótkotrwałym trendom, czy jednak ważniejsze jest dla nich przywiązanie do tradycji? Najlepiej widać to na zestawieniu, które chcemy wam pokazać.

Najpopularniejsze imiona dzieci w ostatnich 20 latach

Chcesz wiedzieć, jak bardzo zmieniła się tendencja do nadawania konkretnych imion nowo narodzonym dzieciom w perspektywie ostatnich 20 lat? Spójrz na te animacje, które obrazowo przedstawiają zmieniające się trendy w nadawaniu imion. Jak kształtowała się moda na dziecięce imiona przez ostatnie dwie dekady? Oto odpowiedź.

Najpopularniejsze imiona nadawane w Polsce dziewczynkom w ciągu ostatnich 20 lat

Czy imię Julia od zawsze było najpopularniejsze? W jakich latach na topie była Klaudia, Martyna czy Wiktoria? Od kiedy rządzi Zuzanna? Chcesz wiedzieć, jak kształtowała się moda na żeńskie imiona na przestrzeni dwóch ostatnich dekad? Zobacz animację autorstwa Statystycznie rzecz biorąc, która prezentuje najpopularniejsze imiona dla dziewczynek rodzących się w Polsce od 2001 do 2020 roku.

Najpopularniejsze imiona nadawane w Polsce chłopcom w ciągu ostatnich 20 lat

Które imię chłopięce rządziło najdłużej? Kiedy Antek zdetronizował Jakuba? Jakie imiona pojawiły się w top 10 tylko na chwilę, a które królują do dziś? Zobaczcie tę animację autorstwa Statystycznie rzecz biorąc, na której w fajny sposób przedstawiono zmieniające się trendy w nadawaniu imion nowo narodzonym chłopcom. Oto najpopularniejsze imiona chłopięce nadawane w Polsce przez ostatnie dwie dekady.

Autor: Iguana

Zobacz jeszcze:

-Reklama-

Musisz przeczytać

Najlepsze gry na majówkę! Zobacz nasze typy!

Majówka to czas, w którym wielu z nas cieszy się wolnymi dniami i spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Jednym z ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych są gry planszowe. Dlaczego nie skorzystać z tej okazji i zorganizować rodzinne bądź przyjacielskie granie planszówek?

10 faktów o colostrum, które musisz znać

Colostrum. Niektórym nic nie mówi ta nazwa, inni gdzieś o niej słyszeli, ale nie do końca wiedzą czym jest, a jeszcze inni choć mają wiedzę na jej temat, to nie jest ona wystarczająca. Czas zatem przybliżyć wszystkim działanie colostrum, tym bardziej, że w czasie przesilenia wiosennego ta wiedza może być bardzo przydatna.

Beta hCG prawdę o ciąży ci powie

Badanie potocznie zwane „betą” (beta hcg) zna każda przyszła mama. Jest ono uznawane za najbardziej miarodajne i wiarygodne badanie wykrywające ciążę. W jaki sposób wykonuje się badanie pod kątem beta hCG i kiedy najlepiej je zrobić?

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
413ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Dwujęzyczność dzieci: korzyści i wyzwania

Dwujęzyczność to zdolność posługiwania się dwoma językami w życiu codziennym. W dzisiejszym świecie jest to coraz częstsze i pożądane zjawisko, ponieważ wiąże...

Ile wody powinno się wypijać względem wieku i wagi?

Woda jest niezbędnym składnikiem dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, termoregulacji ciała, transportu składników odżywczych i...

Ile powinna trwać laktacja?

Ile powinna trwać laktacja, to pytanie stawia sobie mama, która karmi piersią. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale warto podawać naturalne mleko jak najdłużej, a przynajmniej przez 6 miesięcy.

Karmienia piersią można się nauczyć

Ogólnopolski Tydzień Promocji Karmienia Piersią przypada w symbolicznym czasie: rozpoczyna się w Dzień Matki, 26 maja, i trwa do 1 czerwca, czyli do Dnia Dziecka. To wyjątkowy okres promujący złoty standard żywienia niemowląt, jakim jest wyłączne karmienie piersią przez pierwsze 6 miesięcy życia.

Te triki pozwolą ci utrzymać porządek w domu bez zbędnego wysiłku!

Utrzymanie porządku w domu może być czasochłonne i często wymaga dużego wysiłku. Jednak istnieje wiele trików i strategii, które mogą pomóc i...