-Reklama-

Najpopularniejsze imiona dzieci w ostatnich 20 latach

Jakie imiona dziewczęce i chłopięce utrzymują się w topie przez ostatnie 20 lat? Na które imiona moda wciąż trwa, a które - z perspektywy czasu -okazały się krótkotrwałym trendem? Zobacz najpopularniejsze imiona dla dzieci na przestrzeni 2 ostatnich dekad.

-Reklama-

Moda na imiona dziecięce jest zmienna, ale czy rzeczywiście aż tak bardzo? Czy rodzice ulegają krótkotrwałym trendom, czy jednak ważniejsze jest dla nich przywiązanie do tradycji? Najlepiej widać to na zestawieniu, które chcemy wam pokazać.

Najpopularniejsze imiona dzieci w ostatnich 20 latach

Chcesz wiedzieć, jak bardzo zmieniła się tendencja do nadawania konkretnych imion nowo narodzonym dzieciom w perspektywie ostatnich 20 lat? Spójrz na te animacje, które obrazowo przedstawiają zmieniające się trendy w nadawaniu imion. Jak kształtowała się moda na dziecięce imiona przez ostatnie dwie dekady? Oto odpowiedź.

Najpopularniejsze imiona nadawane w Polsce dziewczynkom w ciągu ostatnich 20 lat

Czy imię Julia od zawsze było najpopularniejsze? W jakich latach na topie była Klaudia, Martyna czy Wiktoria? Od kiedy rządzi Zuzanna? Chcesz wiedzieć, jak kształtowała się moda na żeńskie imiona na przestrzeni dwóch ostatnich dekad? Zobacz animację autorstwa Statystycznie rzecz biorąc, która prezentuje najpopularniejsze imiona dla dziewczynek rodzących się w Polsce od 2001 do 2020 roku.

Najpopularniejsze imiona nadawane w Polsce chłopcom w ciągu ostatnich 20 lat

Które imię chłopięce rządziło najdłużej? Kiedy Antek zdetronizował Jakuba? Jakie imiona pojawiły się w top 10 tylko na chwilę, a które królują do dziś? Zobaczcie tę animację autorstwa Statystycznie rzecz biorąc, na której w fajny sposób przedstawiono zmieniające się trendy w nadawaniu imion nowo narodzonym chłopcom. Oto najpopularniejsze imiona chłopięce nadawane w Polsce przez ostatnie dwie dekady.

Autor: Iguana

Zobacz jeszcze:

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również