-Reklama-
-Reklama-

Najlepsze sale zabaw dla dzieci w Polsce

-Reklama-

Najlepsze sale zabaw dla dzieci w Polsce

JUPI PARK, Łódź, Poznań, Kłodzko, Przemyśl, Świdnica, Katowice, Kutno, Szczecin, Swadzim, Opole, Kalisz

W salach zabaw JUPI PARK na gości czekają go-karty, zjeżadżalnie tubowe, spiralne i faliste, trampoliny, labirynty, przejścia linowe, zawieszone mosty, tunele, góry wspinaczkowe, kąciki zabaw czy komputerki edukacyjne.

http://jupipark.pl


FUNPARK DIGILOO, Warszawa

Podobno największy plac zabaw w Warszawie. Kryje on w sobie masę rozmaitych rozrywek. Znajdziemy tam m.in. laserowy paintball, ścianę wspinaczkową i oczywiście kompleks zjeżdżalni do kolorowych kulek oraz  trampolin. Szeroka oferta zadowoli dziecko w każdym wieku.

-Reklama-

http://www.funparkdigiloo.pl


INCA PLAY, Warszawa

Ten plac zabaw mieszczący się w CH Blue City wyróżnia przede wszystkim to, ze poza standardowymi elementami takimi jak zjeżdżalnie, baseny z kulkami, ściany do wspinaczki czy labirynty, znajdziemy również atrakcje typowe dla wesołego miasteczka: Diabelski Młyn, Piracki Statek czy Skacząca Wieża. Moc zabawy dla małych i dużych dzieci.

http://www.incaplay.pl


TROPICO, Ełk

To największa sala zabaw w regionie.  Składa się z dwóch konstrukcji: nowoczesnej klatki 3d, w klimacie pirackim, w skład której wchodzą 3 zjeżdżalnie z basenem, sieć pajęcza, 4 pistolety pneumatyczne, strefa grawitacyjna, huśtawki i wiele przeszkód. Druga strefa to miejsce na trampoliny, tor pontonowy, zjeżdżalnie z basenem, karuzelę, ścianę wspinaczkową czy interaktywną ścianę.

http://tropico.elk.pl


KOLORADO, Warszawa

To jedna z pierwszych tego typu sal zabaw w Polsce, bo powstała w 1992 roku. Mimo konkurencji, nadal przyciąga tłumy dzieci.  Znajdziemy tutaj klasyczne konstrukcje – zjeżdżalnie, ściany wspinaczkowe, tunele i baseny z piłkami, ale również platformy zabaw interaktywnych czy urządzenia do zabawy, na bazie sprężonego powietrza.

http://www.kolorado.com.pl


FIGLARIUM, Warszawa i Ostrołęka

Poza Warszawą, sala zabaw mieści się również w Ostrołęce. Figlarium to olbrzymi plac zabaw ze zjeżdzalniami, tunelami, ściankami do wspinania i basenami z piłkami. Wiele ciekawych atrakcji, które można dostosować do wieku.

http://figlarium.pl/


FUNCLIMB, Warszawa, Gdańsk, Kraków i Oświęcim

To nietypowy plac zabaw, na dodatek przeznaczony dla nieco starszych dzieci (powyżej 120 cm wzrostu). Wszystkie atrakcje to ścianki wspinaczkowe – bardzo różnorodne i kolorowe. Świetna odmiana, jeśli naszym pociechom znudziły się baseny z piłkami.

http://www.funclimb.pl


LOOPY’S WORLD, Gdańsk, Wrocław

Podobno największe w Polsce centrum rodzinnej rozrywki. Ma aż 3.000 m2 i składa się z kilkupoziomowej konstrukcji z licznymi trampolinami, zjeżdżalniami, tunelami, torem saneczkowym, ścianką wspinaczkową i kolorowych boisk.

https://loopys.pl


LEOPARK, Kraków, Bielsko-Biała, Rzgów

Podobno największa w Krakowie i Bielsko-Białej sala zabaw dla dzieci. Znajdziemy tutaj klasyczne baseny z kulkami i zjeżdżalnie, ale też armatki pneumatyczne, tor kartingowy, park trampolin.

http://www.leopark.pl/


WARMIOLANDIA,  Olsztyn

Największa sala zabaw dla dzieci w regionie. Mieści się tam 11 stref atrakcji, które pobudzają nie tylko dziecięcą wyobraźnię, a także rozwój psychologiczny i ruchowy. Poza typowymi dla takich miejsc konstrukcji i urządzeń, w obiekcie odbywają się zajęcia artystyczne i naukowe.

http://www.warmiolandia.pl/


NIBYLANDIA, Katowice

Nibylandia jest utrzymana w bajkowym klimacie Piotrusia Pana. Znajdziemy tu wiele magicznych zakątków do zabawy m.in.  Las Elfów oraz Statek Piratów Kapitana Hooka. W tej bajkowej krainie Dzieci mogą szaleć na wielopoziomowej konstrukcji (do 6 poziomów wzwyż), pokonywać tor przeszkód w tunelach, a także wyskakać się na dmuchanym statku.

http://salazabaw.katowice.pl


FAMILY PARK, Bydgoszcz

4000 m2 atrakcji dla dzieci w różnym wieku. W obiekcie znajduje się sala zabaw dla najmłodszych, ściana wspinaczkowa, samochodziki akumulatorowe oraz duża ilość zjeżdżalni, tunelów i basenów z piłkami. Co ciekawe, znajdziecie tam również kręgielnię.

http://www.familypark.pl/


BOBOLANDIA, Wrocław

Park rozrywki rodzinnej Bobolandia to jeden z największych tego typu obiektów w Polsce. Ponad 3000 m2 do gier i zabaw. W parku znajdziecie takie atrakcje jak: małpi gaj 10m x 10m, armatki na sprężone powietrze, ogródek z zabawkami, zjeżdżalnia wulkan, trampolina pięciopolowa, 10-cio metrowa zjeżdżalnia rolkowa, stoły bilardowe, cymbergaj, góra piaskowa, komputerki edukacyjne oraz wiele innych atrakcji.

https://bobolandia.com.pl


ALE ZEBRA Centrum Rozrywki, Warszawa

To miejsce nie tylko dla dzieci, ale gwarancja zabawy również dla dorosłych. Ze względu na to, że w Zebrze królują automaty, to idealna sala dla trochę starszych dzieci.  Poza automatami znajdziemy tu również: Laser Tag Dżungla czyli salę do laserowego paintballa, pole do mini golfa, 4 pokoje zagadek tzw. Escape Roomy, Laserowy Labirynt, Bumper Cars czyli tor do jazdy poduszkowcami i salę do bilarda. Na miejscu można się posilić pyszną pizzą. Idealne miejsce na urodziny.

http://alezebra.pl


Kosmiczna Sala Zabaw Airo Space Kids, Warszawa

W Airo można bawić się w kosmicznych odkrywców. Sala obejmuje aż 3 piętra kosmicznych zakamarków, po których można się ganiać i wspinać. Ponadto są tam liczne labirynty o różnych stopniach trudności, tory przeszkód i uwielbiane przez dzieci trampoliny oraz mega długie zjeżdżalnie. Dla miłośników gokartów też się coś znajdzie, bo w sali mieści się mini tor gokartowy. Interaktywna strefa to jeszcze jedna super atrakcja. Airo to miejsce na niespożytą energię małych i dużych.

 

https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw


Hala Zabaw Hoplandia, Opole

To największa sala zabaw na Opolszczyźnie. Na najmłodszych czekają tu trampoliny wraz z basenem z gąbkami, jeden z największych w Europie dmuchańców do zabawy, zjeżdżalnia pontonowa, dmuchany plac zabaw, ogromna poduszka dmuchana, dmuchane tory przeszkód, kącik malucha z magnetycznymi klockami i strefa z basenem z kulkami.

https://hoplandia.pl/


Candy Park, Rzgów

To gigantyczny park dmuchańców, który zrobi  wrażenie nawet na starszych dzieciach. To prawie 2000 m2 dmuchanej zabawy. Ekstremalny tor przeszkód, 8-metrowa zjeżdżalnia, Połykacz Dzieci, Giga Labirynt, strefa dla najmłodszych, tor przeszkód “Potwory”, basen z piłeczkami, zakręcona karuzela zagwarantują świetną rozrywkę małym i dużym.

https://candypark.pl/

Zobacz jeszcze:

Najlepsze aquaparki w Polsce! Top 10

 

-Reklama-

Musisz przeczytać

Testujemy ZABAWKI DO KĄPIELI! Zgłoś się!

Takiego testowania jeszcze u nas nie było! Jeśli Wasze Maluchy uwielbiają wodne zabawy, koniecznie się zgłoście do...

Gry, które bawią i uczą!

Jak doskonale wiecie - jeśli chodzi o gry i zabawki - jesteśmy dosyć stanowcze. Wiadomo, mamy mają wymagania! Ale tak naprawdę to...

Beta hCG prawdę o ciąży ci powie

Badanie potocznie zwane „betą” (beta hcg) zna każda przyszła mama. Jest ono uznawane za najbardziej miarodajne i wiarygodne badanie wykrywające ciążę. W...

Podobne artykuły

Komentarze

1 KOMENTARZ

Jesteśmy też tutaj

188,027FaniLubię
8,848ObserwującyObserwuj
406ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Małe dziecko u fryzjera. Kiedy wybrać się na pierwszą wizytę?

Pierwsze strzyżenie dziecka to bardzo przeżywane doświadczenie. Zarówno przez mamę, jak i samo dziecko. Kiedy jest najlepszy moment, by ostrzyc dziecko w...

Edukacja podczas czwartej fali – 10 porad psychologa dla rodziców i nauczycieli

Dzieci, które przez większość zeszłego roku szkolnego uczyły się zdalnie, są szczególnie narażone na problemy emocjonalne. Wiele z nich ma zaburzenia lękowe,...

Testujemy ZABAWKI DO KĄPIELI! Zgłoś się!

Takiego testowania jeszcze u nas nie było! Jeśli Wasze Maluchy uwielbiają wodne zabawy, koniecznie się zgłoście do...

Jesienne nowości książkowe dla najmłodszych. Musisz je mieć!

Jesień puka już do naszych drzwi. Dni stają się coraz krótsze, więc i czas spędzany na powietrzu bardzo się kurczy. W takiej...

Zestaw startowy dla Mamy i Dziecka! Odbierz swój!

Jako przyszła mama, na pewno masz wiele pytań, wątpliwości. Zastanawiasz się jak to będzie..? Czy ze wszystkim dasz radę..? Skąd mam czerpać...