-Reklama-

Najlepsze polskie hotele z animacjami dla dzieci

W kraju kapryśnej i nieprzewidywalnej pogody urlop z dzieckiem może być wyzwaniem. Na szczęście są miejsca, w których nie ma nudy, nawet jeśli aura nie dopisuje. Zobacz najlepsze polskie hotele z animacjami. Tam twoje dzieci będą czuły się jak w raju.

-Reklama-

Hotel z animacjami dla dzieci

Oferta animacyjna w hotelach jest wybawieniem dla rodziców szukających idealnego miejsca na urlop. Daje dzieciom przestrzeń do nieograniczonej i kreatywnej zabawy, a ich opiekunom pozwala cieszyć się prawdziwym wypoczynkiem – bez zmartwień i obowiązków. Animacje w hotelu to ciekawe zajęcia dla dzieci w różnym wieku prowadzone przez profesjonalnych animatorów. Każdy hotel oferujący tego typu atrakcje gwarantuje zagospodarowanie wolnego czasu dzieciom w taki sposób, by mali goście się nie nudzili.

Jakie animacje dla dzieci oferują hotele?

Animacje hotelowe zwykle dostosowane są do wieku dzieci. Najmłodsze maluszki zazwyczaj mogą spędzać czas z animatorami w odpowiedniej i bezpiecznej dla nich sali zabaw np. z kulkami czy na zewnętrznym placu zabaw. Starsze pociechy mogą liczyć na rozmaite konkursy i wyzwania. Niektóre hotele oferują animacje tematyczne, w których dzieci uczestniczą przez kilka dni pobytu, rozwiązując zagadki czy wykonując ciekawe zadania. Dzieci zostawione pod opieką animatorów mogą uczestniczyć w rozmaitych zajęciach np. plastycznych czy sportowych. Możliwości jest sporo. Wszystko po to, by twoje dziecko spędziło niezapomniany, pełen wrażeń czas.

Dlaczego na urlop warto wybrać hotel z animacjami? Po to, by urlop był urlopem. Jeśli chcesz naprawdę odpocząć od codziennych obowiązków bez zaniedbywania swojej rodziny, wybierz miejsce, które uszczęśliwi każdego. Nie będziesz musiała martwić się ani o to, czy twojego dziecko jest bezpieczne, ani o to, czy się nie nudzi. O to zadbają animatorzy.

Najlepsze hotele z animacjami dla dzieci

Polska branża hotelowa ma bogatą ofertę animacyjną dla dzieci. Istnieją hotele, które wręcz słyną z doskonałych zajęć animacyjnych. Oto polecane przez nas najlepsze hotele z animacjami, które uczynią rodzinny urlop idealnym.

Czarny Potok Resort SPA & Conference****®

Hotel Czarny Potok to pięknie położony w górach obiekt z zapierającymi dech w piersiach widokami. W tym niezwykłym rodzinnym resorcie w Krynicy-Zdrój, każdy znajdzie przestrzeń dla siebie. Samo otoczenie hotelu już robi wrażenie – budynki są rozmieszczone po rozległym terenie, przez który przepływa potok. Nad potokiem znajdują się strefy relaksu i prywatna plaża z placem zabaw dla dzieci, jest też 5-cio poziomowy mini golf.

Hotel oferuje mnóstwo atrakcji dla dzieci. Ulubionymi miejscami najmłodszych gości są: kręgielnia, Gaming Room z VR i salon gier. Dzieci mogą bawić się w całodziennym Kids Clubie z animacjami, a ponadto korzystać z infrastruktury basenowej. Gdy sprzyja pogoda, w hotelu można wypożyczyć rowery. Całości dopełnia wyśmienita oferta restauracyjna ze specjalnym menu dla dzieci, która przekona do siebie niejednego niejadka.

Obiekt Czarny Potok**** otrzymał wiele nagród za bogatą ofertę dla rodzin z dziećmi. Najmłodsi goście są tutaj traktowani jak VIPy. Otrzymują na powitanie specjalną plakietkę oraz Kartę Odkrywcy, w której kolekcjonują pieczątki za różne aktywności. W trakcie pobytu dzieci mogą liczyć na szereg zajęć animacyjnych – muzycznych, plastycznych, edukacyjnych i rozrywkowych. Nad ich przebiegiem czuwa wyszkolona kadra animatorów.

Lemon Resort Spa

Hotel Lemon Resort Spa położony nad malowniczym Jeziorem Rożnowskim został zaprojektowany niemal w całości pod rodzinne urlopy z dziećmi. Poza ciekawą ofertą animacyjną, kryje w sobie wiele przestrzeni przyjaznych dzieciom w różnym wieku.

W hotelu odbywają się zajęcia z wykwalifikowaną animatorką w ramach niektórych ofert pobytowych. Proponowane są takie rozwiązania, aby rodzice mogli w spokoju udać się do Strefy Wellness i Spa, a dzieciaki w tym czasie mogły spędzić czas na zabawie i nauce pod okiem animatorki. Są to zajęcia prowadzone w bardzo kreatywny sposób, za każdym razem ich przebieg dostosowywany jest indywidualnie do wieku oraz zainteresowań pociech.

Największym zainteresowaniem maluchów cieszy się strefa basenowa, a w szczególności mini Aquapark (zwany też często placem wodnym), w którym znajdują się zjeżdżalnie, grzybki wodne, brodzik i inne atrakcje. Również na świeżym powietrzu znajduje się ogromny, drewniany stanek piracki oraz plac zabaw, które spełnia podobną rolę – dzieciaki wspinają się, huśtają albo spędzają czas w piaskownicy – a wszystko to pod okiem rodziców, ponieważ wspomniane lokacje są doskonale widoczne z poziomu basenu czy tarasu Restauracji Lemon. Sama restauracja jest również bardzo przyjazna małym gościom. Specjalne MENU KIDS cieszy się ogromnym powodzeniem, bo oznacza serwowanie dzieciom dań, które lubią i jedzą z ochotą.

W bliskim sąsiedztwie hotelowego lobby znajdują się kolejne atrakcje m.in. 2 tory do kręgli oraz specjalna dedykowana sala gier, w której można korzystać z bilarda, cymbergaja, flipperów czy konsoli do gier. Młodzież lubi to!

Primavera Jastrzębia Góra

Primavera Jastrzębia Góra to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Położone w malowniczej scenerii, 100 m od pięknej plaży i Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Animacje odbywają się tu przez cały rok, 6 dni w tygodniu, aż 6 godzin dziennie. Wśród bogatego programu znajdują się, m.in. zajęcia artystyczne, sportowe, warsztaty kulinarne, aktywności w basenie, teatrzyki, seanse filmowe, mini disco, tematyczne zabawy kreatywne, piana party czy spotkania z uroczymi maskotkami obiektu – Primusiem i Werką. Nie brakuje również integrujących rozrywek dla młodzieży i rodzin, np. Karaoke, Water Polo, turnieje gier.

Obiekt posiada własny Park Wodny z basenami, jacuzzi, rwącą rzeką, zjeżdżalniami i brodzikiem dla najmłodszych. W sezonie letnim dodatkowo czynny jest płytki basen zewnętrzny.
Na najmłodszych Gości czeka Playland – 250 m sala zabaw wyposażona w konstrukcje, zjeżdżalnie, basen z piłkami i ściankę wspinaczkową. Primavera posiada liczne udogodnienia dla rodzin, a kucharze codziennie przygotowują ulubione, dziecięce dania. Na terenie znajdują się 2 nowoczesne zewnętrzne place zabaw, Ptasi Zakątek oraz kręgielnia i salon gier zręcznościowych. Można skorzystać także z Mini Przedszkola – pełnego frajdy miejsca, w którym dziećmi zajmują się wykfalifikowane opiekunki. Tutaj wspaniała zabawa trwa przez cały rok.

Hotel Astor

Hotel Astor położony jest w malowniczej, nadmorskiej miejscowości, Jastrzębiej Górze. Jednym z jego największych atutów je urokliwa okolica pozwalająca doświadczyć przyjemnego kontaktu z naturą. Od pięknej, piaszczystej plaży dzieli go zaledwie 100 metrów, a zieleń w otoczeniu zapewniają lasy Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Na rodziny z dziećmi czeka tutaj sporo atrakcji. Każdy pobyt, niezależnie od pory roku, będzie obfitował w dobrą zabawę. Przez cały rok, 6 dni w tygodniu, przez 6 godzin dziennie, profesjonalni animatorzy prowadzą kreatywne animacje. Różnorodna oferta zajęć zamiera takie aktywności jak: sportowe wyzwania, podchody i gry terenowe, nauka tańców, zajęcia plastyczne i manualne, animacje, quizy wiedzy oraz konkursy z nagrodami. Tematy animacji zawsze korespondują z motywem przewodnim oferty. Większość zajęć prowadzona jest w specjalnie do tego celu przystosowanej sali do animacji Kids Zone.

Dodatkowo hotel Astor posiada nowoczesną salę zabaw Fun&Jungle, której wystrój nawiązuje do dzikiej przyrody. Na terenie obiektu znajdują się również 2 zewnętrzne place zabaw. Hotelowy basen z bardzo ciepłą wodą wyposażony jest w akcesoria dla dzieci, a w Restauracji Astoria serwowane są ulubione posiłki najmłodszych Gości. W Hotelu znajduje się również doskonała atrakcja dla rodzinnej rozrywki – kręgielnia.

Hotel Astor to odpowiednie miejsce na udany wypoczynek z dziećmi.

Hotel Bacówka Radawa & Spa

Hotel Bacówka Radawa & Spa to obiekt, w którym rządzą dzieci. Ku uciesze rodziców, ktorzy mogą dzięki temu odpocząć. Hotel oferuje bogatą ofertę dla najmłodszych gości, a o tym, że mały człowiek to ważny hotelowy gość świadczą atrakcje spotykane tutaj na każdym kroku.

W hotelu znajdziemy salę zabaw, będącą przestrzenią do twórczych zajęć. Jest również specjalny Pokój Klocków, w którym dzieci mogą dać upust swojej wyobraźni. Atrakcją jest również sala kinowa i kącik czytelnika. Dzieci mogą w hotelu grać w bilard czy w piłkarzyki. W letnie miesiące obiekt oferuje basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą, w zimie można korzystać z basenu zamkniętego. Na terenie hotelu znajdziemy również plac zabaw, pole do minigolfa oraz uwielbiane przez dzieci dmuchańce, a przy odrobinie szczęścia spotkamy tu również hotelową maskotkę Bacusia. Niespodzianką jest zagroda bacówkowych zwierzaków i królikarnia. W hotelu spędzimy też aktywny czas – możemy wypożyczyć rowery, quady, jeździki, a nawet sprzęt wodny, by popływać po rzece na terenie obiektu.

Do dyspozycji małych gości jest dziecięcy Concierge. Zapewnia on animację dla dzieci, kompleksową opiekę, zajęcia edukacyjne, gry i zabawy oraz mnóstwo uśmiechu i szaleństwa. Istnieje możliwość wykupienia opieki indywidualnej dla dziecka. Dziecko pozostaje wówczas pod opieką animatora i ma zorganizowany czas.

Hotel Aurora Family & Spa

Hotel Aurora w Międzyzdrojach to wymarzony hotel z animacjami dla dzieci – również po sezonie! W ferie zimowe, święta i długie weekendy, podczas wakacji z dziećmi nad morzem Aurora zamienia się w wielki plac rozrywki. Zabawy z Pipi, warsztaty kulinarne, bale maskowe, podbój kosmosu i kino juniora to tylko kilka z propozycji naszych doświadczonych animatorów. Lepsze od zabawy z nimi jest tylko to, że obecność rodzica podczas tych atrakcji wcale nie jest konieczna, więc i rodzic może zyskać kilka godzin w czasie wakacji z dziećmi i podarować sobie chwile pełne relaksu w ciągu dnia.

W Strefie Aqua dla dzieci pociecha zamieni się w prawdziwego wilka morskiego. Brodzik w kształcie pirackiego statku ze zjeżdżalniami, który znajduje się tuż obok basenu dla dorosłych, to wspaniały pomysł na rodzinne wieczory w Aurorze. Maluchom, które chętnie spędzają czas w wodzie, hotel proponuje lekcje nauki pływania. Urozmaiceniem wakacji z dziećmi będzie wizyta w Kids SPA i relaks podczas jednego z bajkowych zabiegów.

Dwie wspaniale urządzone sale zabaw znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Restauracji, dzięki czemu rodzice mogą cieszyć się posiłkiem, podczas gdy maluch tuż obok bezpiecznie się bawi. Dla starszych pociech jest Play Station, Bilard, Darts i Cymbergaj. Bowling & Bar oferuje nie tylko kręgle. Dla miłośników elektronicznych zabawek jest flipper lat 80tych oraz kącik playstation. 

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również