-Reklama-
teddyeddie

NAJDŁUŻSZY POCIĄG PRZYJAŹNI ZBUDOWANY!

-Reklama-

Tomek i Przyjaciele wraz z dziećmi wspólnie pobili rekord świata! 1 219 wagoników – właśnie z tylu kolorowanek udało się stworzyć NAJDŁUŻSZY POCIĄG PRZYJAŹNI na świecie! Wyzwanie stworzone przez markę Tomek i Przyjaciele, z okazji Międzynarodowego Dnia Przyjaźni, wzbudziło ogromne zainteresowanie oraz mnóstwo pozytywnych emocji, dzięki czemu udało się pobić rekord w budowaniu najdłuższego pociągu!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Przyjaźni marka Tomek i Przyjaciele zorganizowała wyzwanie, którego głównym celem było zbudowanie wspólnymi siłami NAJDŁUŻSZEGO POCIĄGU PRZYJAŹNI. Zadanie mogło się wydawać trudne do zrealizowania, jednak Tomek i Przyjaciele są znani z nieustępliwości i wiary w to, że wspólnymi siłami można podbijać świat! Udowodnili to po raz kolejny, tym razem prosząc o pomoc w wykonaniu zadania większą grupę przyjaciół – dzieci.

Zasady wzięcia udziału w wyzywaniu były proste. Wystarczyło pobrać kolorowankę ze strony Puls Kids, wydrukować, pokolorować w dowolny sposób, a następnie wgrać pracę na stronę. Jedna osoba mogła dodać nieograniczoną ilość kolorowanek na stronę, więc tych cegiełek do pociągu można było dołożyć nawet kilka! Finalnie pociąg przyjaźni został stworzony aż z 1 219 wagoników! Pobijając tym samym niemal dwukrotnie światowy rekord BHP Run, który ustanowiono w 2001 roku pociągiem składającym się z 682 wagonów. Po raz kolejny Tomek wraz z przyjaciółmi udowodnili, że pracowitością, współpracą oraz dzięki ogromnej sile przyjaźni – można podbić świat!

Każdy uczestnik wyzwania za przyłączenie się do akcji otrzymał certyfikat uczestnictwa na pamiątkę wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Będzie on przypomnieniem dla dzieci i ich rodziców, jak ogromną moc i znaczenie w życiu każdego człowieka odgrywa przyjaźń, którą warto pielęgnować od najmłodszych lat. Dodatkowo autorzy 12 najciekawszych prac zostali nagrodzeni podwójnymi zestawami lokomotywek marki Tomek i Przyjaciele – dla siebie i swojego przyjaciela. Wszystkim uczestnikom wyzwania należą się ogromne gratulacje, ponieważ dzięki połączonym siłom udało się stworzyć NAJDŁUŻSZY w historii POCIĄG PRZYJAŹNI!

Tomek i Przyjaciele to znany i uwielbiany przez dzieci na całym świecie serial animowany, opowiadający losy głównego bohatera Tomka, który wraz z grupą przyjaciół – lokomotywek – dba, aby wszystko na stacji przebiegało sprawnie i punktualnie. Tomek nierzadko podejmuje się najcięższych zadań, wykazując się odpowiedzialnością i wiarą w swoje umiejętności. Serial pełni ważną edukacyjną rolę w rozwoju dziecka, podkreślając wartości takie jak przyjaźń, współpraca i pracowitość.

wpis gościnny

-Reklama-

Musisz przeczytać

Chcesz, by Twoje dziecko szybko nauczyło się angielskiego? Zobacz, co radzi ekspert!

Każdy z nas chciałby, aby jego dziecko szybko i przyjemnie przyswajało naukę angielskiego. Czy jest to w ogóle możliwe? Tak! Razem z ekspertką - Olą Komadą, prezeską Edu Bears, współautorką metod nauczania angielskiego dla dzieci: Teddy Eddie, Savvy Ed oraz Edward's League, wyjaśniamy co jest najważniejsze podczas nauki języka u dzieci.

Back to School – najnowsze Trendy w modzie szkolnej

Powrót do szkoły to zawsze ekscytujący czas zarówno dla dzieci, jak i rodziców. To okazja do spotkań z przyjaciółmi, zdobycia nowej wiedzy i odkrywania pasji. Jednak, aby móc w pełni cieszyć się z powakacyjnych miesięcy należy zadbać o odpowiednią garderobę, która sprawdzi się na szkolnych korytarzach i w trakcie aktywnego czasu wolnego. Dla najmłodszych moda jest sposobem na wyrażanie siebie i podkreślenie indywidualności, dlatego warto przyjrzeć się najnowszym trendom w ubraniach i obuwiu, które będą królować na szkolnych korytarzach w tym roku.

Klimatyzacja w pokoju dziecka – wyzwanie dla rodziców!

Tegoroczne lato jest naprawdę gorące, dlatego szczególną uwagę poświęca się temu, by temperatury nie zaszkodziły najmłodszym. Spacery w zacienionych parkach są niesamowicie przyjemne, w utrzymaniu dobrego samopoczucia i zdrowia pomaga też picie wody – jak jednak zadbać o sprzyjający klimat w domu, a w szczególności w pokoju dziecka?

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Lekcje samobadania piersi w szkołach – Avon startuje z 2. edycją programu Normalne, że ich dotykam

Jak pokazuje najnowsze badanie Boob Census 2023i, przeprowadzone dla Avon, 34% polskich nastolatek czuje dyskomfort rozmawiając z rodziną na temat zdrowia piersi, a aż 57% twierdzi, że nie ma dostatecznej wiedzy w zakresie samobadania i rozpoznawania niepokojących symptomów. Jednocześnie 75% dziewcząt wskazuje, że jest to ważna kwestia i deklaruje zainteresowanie tematem, jeśli będzie poruszony w szkole. Na tę potrzebę zdobywania wiedzy przez młodych odpowiada Avon, który razem z partnerami – Fundacją Rak’n’Roll i Kliniką Ginekologiczną Gini, startuje z drugą edycją ogólnopolskiej kampanii o zdrowiu i samobadaniu piersi –Normalne, że ich dotykam.

Kupiliście zabawkę Fisher-Price? Należy wam się 40 złotych zwrotu!

Smyk ogłosił nową akcję dla swoich klientów. Ten, kto kupi zabawkę Fisher-Price, otrzyma zwrot 40 złotych na konto. Zabawki...

Podwójna macica – co to jest i jak wpływa na ciążę?

Podwójna macica to wada wrodzona, która polega na nieprawidłowym połączeniu się dwóch przewodów Mullera, z których powstają narządy rozrodcze u płci żeńskiej. W efekcie kobieta ma dwie oddzielne macice, każda z własną jamą, szyjką i jajowodem. Podwójna macica występuje u około 0,1-0,5% kobiet i może być przyczyną niepłodności lub powikłań ciążowych. Jak rozpoznać podwójną macicę, jak przebiega ciąża z tą wadą i jakie są możliwości leczenia?

Odwodnienie u niemowląt – objawy, skutki i postępowanie

Nawadniania dziecka trzeba pilnować zawsze – szczególnie w czasie choroby czy upałów. Zdarza się jednak, że niewystarczająca ilość płynów powoduje odwodnienie u niemowląt. Co w konsekwencji może być dla niego niebezpieczne i zagrażające jego życiu. Jak zatem rozpoznać ten groźny dla zdrowia stan? Jakie mogą być skutki odwodnienia maluszka ? Na te i inne pytania odpowiada w materiale położna Natalia Marcinów laureatka konkursu „Położna na medal”.

Cytologia – badanie, które może uratować życie

Cytologia to badanie, które pozwala na wykrycie wczesnego stadium raka szyjki macicy - jednego z najczęstszych nowotworów złośliwych u kobiet. Dzięki regularnemu wykonywaniu cytologii można zapobiec rozwojowi choroby lub podjąć skuteczne leczenie na czas. Co warto wiedzieć o cytologii i dlaczego jest tak ważna?