-Reklama-

NAJDŁUŻSZY POCIĄG PRZYJAŹNI ZBUDOWANY!

-Reklama-

Tomek i Przyjaciele wraz z dziećmi wspólnie pobili rekord świata! 1 219 wagoników – właśnie z tylu kolorowanek udało się stworzyć NAJDŁUŻSZY POCIĄG PRZYJAŹNI na świecie! Wyzwanie stworzone przez markę Tomek i Przyjaciele, z okazji Międzynarodowego Dnia Przyjaźni, wzbudziło ogromne zainteresowanie oraz mnóstwo pozytywnych emocji, dzięki czemu udało się pobić rekord w budowaniu najdłuższego pociągu!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Przyjaźni marka Tomek i Przyjaciele zorganizowała wyzwanie, którego głównym celem było zbudowanie wspólnymi siłami NAJDŁUŻSZEGO POCIĄGU PRZYJAŹNI. Zadanie mogło się wydawać trudne do zrealizowania, jednak Tomek i Przyjaciele są znani z nieustępliwości i wiary w to, że wspólnymi siłami można podbijać świat! Udowodnili to po raz kolejny, tym razem prosząc o pomoc w wykonaniu zadania większą grupę przyjaciół – dzieci.

Zasady wzięcia udziału w wyzywaniu były proste. Wystarczyło pobrać kolorowankę ze strony Puls Kids, wydrukować, pokolorować w dowolny sposób, a następnie wgrać pracę na stronę. Jedna osoba mogła dodać nieograniczoną ilość kolorowanek na stronę, więc tych cegiełek do pociągu można było dołożyć nawet kilka! Finalnie pociąg przyjaźni został stworzony aż z 1 219 wagoników! Pobijając tym samym niemal dwukrotnie światowy rekord BHP Run, który ustanowiono w 2001 roku pociągiem składającym się z 682 wagonów. Po raz kolejny Tomek wraz z przyjaciółmi udowodnili, że pracowitością, współpracą oraz dzięki ogromnej sile przyjaźni – można podbić świat!

Każdy uczestnik wyzwania za przyłączenie się do akcji otrzymał certyfikat uczestnictwa na pamiątkę wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Będzie on przypomnieniem dla dzieci i ich rodziców, jak ogromną moc i znaczenie w życiu każdego człowieka odgrywa przyjaźń, którą warto pielęgnować od najmłodszych lat. Dodatkowo autorzy 12 najciekawszych prac zostali nagrodzeni podwójnymi zestawami lokomotywek marki Tomek i Przyjaciele – dla siebie i swojego przyjaciela. Wszystkim uczestnikom wyzwania należą się ogromne gratulacje, ponieważ dzięki połączonym siłom udało się stworzyć NAJDŁUŻSZY w historii POCIĄG PRZYJAŹNI!

Tomek i Przyjaciele to znany i uwielbiany przez dzieci na całym świecie serial animowany, opowiadający losy głównego bohatera Tomka, który wraz z grupą przyjaciół – lokomotywek – dba, aby wszystko na stacji przebiegało sprawnie i punktualnie. Tomek nierzadko podejmuje się najcięższych zadań, wykazując się odpowiedzialnością i wiarą w swoje umiejętności. Serial pełni ważną edukacyjną rolę w rozwoju dziecka, podkreślając wartości takie jak przyjaźń, współpraca i pracowitość.

wpis gościnny

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również