-Reklama-

,,Moje pierwsze wyrazy z elementami Montessori” już w sprzedaży

,,Moje pierwsze wyrazy z elementami Montessori” to druga publikacja z cyklu ćwiczeń z elementami Montessori, zaraz po ,,Moje pierwsze literki i cyferki”, nad którymi nasz portal sprawuje patronat. To świetne wsparcie w edukacji przedszkolaków, więc bardzo polecamy!

-Reklama-

Nowa publikacja to kolejny zeszyt ćwiczeń w edukacyjnej serii dla przedszkolaków w duchu metody Marii Montessori – pomaga rozwijać umiejętność pisania i czytania.

Umysł dziecka w wieku 4–5 lat stale się rozwija. Jest ono ciekawe świata i chętnie uczy się nowych rzeczy, a przy tym traktuje naukę jak zabawę. W tym wieku poszerza swój zasób słów, próbuje poznawać pierwsze litery, czytać sylaby i łączyć je w słowa. Warto więc wspomóc swoją pociechę w nauce pisania i czytania, korzystając z zawartych w tej książce różnorodnych ćwiczeń językowych bazujących na metodzie opracowanej przez Marię Montessori. Towarzysz dziecku w wykonywaniu zadań: objaśniaj polecenia, bądź uważnym i wrażliwym przewodnikiem po otaczającym was świecie.

Autorką książki jest Bogumiła Zdrojewska, nauczyciel dyplomowany, który od ponad 30 lat pracuje z dziećmi, wykorzystując metodę Marii Montessori. Cechuje ją innowacyjne podejście do wychowywania i uczenia najmłodszych oraz chęć do stałego poszerzania swoich kompetencji pedagogicznych. Swoją pasją dzieli się z innymi.

Książka Moje pierwsze wyrazy. Ćwiczenia z elementami metody Montessori, pochodzi z wydawnictwa RM. Autorem książki jest Bogumiła Zdrojewska. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, edukacja, nauka czytania i pisania. Książka Moje pierwsze wyrazy. liczy 72 stron. Jej wymiary to 270×208. Oprawa jest miękka.

UWAGA! ROZDANIE!

Mamy do rozdania 10 egzemplarzy książki. Napiszcie do nas na adres [email protected] dlaczego książka „Moje pierwsze wyrazy. Ćwiczenia z elementami Montessori” powinna do Was trafić. 10 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy książkami.

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również