-Reklama-

Mamo, znajdź czas dla siebie! Bonus: konkurs na Dzień Mamy

Bycie mamą to piękne doświadczenia, ale też trudne wyzwanie! Czy w macierzyństwie jest miejsce na odprężenie i relaks? Postaramy się Was przekonać, że tak!

-Reklama-

Jesteśmy bardzo podobne. Nasze życie wygląda bardzo podobnie. Nas, mam. Codzienne obowiązki, paradowanie w dresie pół dnia, bez makijażu – no bo kto by miał na to czas między karmieniem, przewijaniem, usypianiem?

Twoja twarz wygląda na zmęczoną, cera i cała skóra woła o pomoc. O wyjściu do kosmetyczki jednak nie masz nawet co marzyć! Tyle z tym zachodu.

A co powiesz na to, żebyśmy Ci zaproponowali SPA we własnym domowych zaciszu (?) 🙂 Gwarantujemy poprawę wyglądu i samopoczucia o 200%. Naprawdę, czasem wystarczy 20 minut, by poczuć się o niebo lepiej. Zapewniam, że skorzystacie na tym wszyscy! Pamiętaj: Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko! Ale do brzegu…

Odkryłyśmy ostatnio fantastyczne urządzenie! Zestaw do pielęgnacji Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry, czyli depilator oraz urządzenie do masażu w jednym! Przyjemne z pożytecznym. Jesteśmy zachwycone. Serio. Brawo za pomysł!

To, co nas urzekło przede wszystkim to po pierwsze funkcja Wet&Dry, czyli że można urządzenia do depilacji używać na mokro – w wannie albo pod prysznicem. No, może w przypadku mamy, długie kąpiele nie wchodzą raczej w grę, ale prysznic już tak! Dzięki temu, że możemy depilować skórę na mokro, ból jest znacznie ograniczony, włoski są miękkie i łatwiej poddają się depilacji. Ciepła woda dodatkowo daje też przyjemne uczucie ukojenia. Drugą fantastyczną opcję tego urządzenia jest specjalna lampka Smartlight – taka niepozorna mała dioda, która tak naprawdę robi największą robotę – oświetla fragment depilowanej skóry, dzięki czemu dostrzeżemy nawet najmniejszy włosek.

Ale to nie koniec!

W zestawie są dodatkowo końcówki do peelingu i masażu skóry! W zalezności od potrzeb, możemy skorzystać z opcji:

  1. Nakładki do masażu głębokiego – poprawia ukrwienie skóry i jej wygląd
  2. Szczoteczki do głębokiego peelingu – zapobiega wrastaniu włosków
  3. Szczoteczki do delikatnego peelingu – pomaga usuwać obumarłe komórki i pobudza skórę do regeneracji

Ciało ciałem, ale jeśli sama twoja twarz wymaga regeneracji i skupienia na sobie uwagi, to też jest fantastyczna opcja. W zestawie jest urządzenie do masażu twarzy! Możesz wybrać jedną z trzech szczoteczek o różnej miękkości. Jeśli po całym dniu nie masz siły już nawet zmyć twarzy, to te szczoteczki zrobią za Ciebie robotę! Usuwają makijaż, a nawet zanieczyszczenia z porów skóry. Mega!

Podczas masażu urządzenie wydaje cichutkie, przyjemne brzęczenie. Myślę, że śmiało możecie porównać go do dźwięków białego szumu. Dlatego masaż twarzy możesz wykonywać nawet w pobliżu dziecka.

Więcej o urządzeniu przeczytasz tu: Zestaw do pielęgnacji Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry

To nie koniec jednak dobrych wiadomości! Mamy dla Was niespodziankę!

Zestaw do pielęgnacji Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry może być Twój!

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie:

Jakie są Twoje domowe sposoby na regenerację i relaks przy dziecku?

Na odpowiedzi czekamy pod adresem: [email protected] do 31.05.br

Zestaw otrzymuje od nas pani Beata G. z Warszawy
Serdecznie gratulujemy! Ze zwyciężczynią skontaktujemy się mailowo.

Regulamin konkursu

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również