-Reklama-

Leżaczek-huśtawka MamaRoo 5 został Produktem Kwietnia!

Miło nam ogłosić kolejnego zwycięzcę naszego comiesięcznego plebiscytu. W kwietniu najwięcej Waszych głosów otrzymał leżaczek MamaRoo 5 od 4Moms i to on został Produktem Miesiąca! Zwycięstwo w pełni zasłużone, bo leżaczek to ogromne ułatwienie w opiece nad maluchem.

-Reklama-

Ponad 20% głosów naszych czytelniczek zdecydowało, że to właśnie Leżaczek MamaRoo 5 zasługuje na nasz znaczek jakości Mamy Mamom polecają. Popieramy w pełni wybór mam, bo produkt jest nie tylko bardzo pomocny w macierzyństwie, ale przede idealnie zaprojektowany pod potrzeby małego dziecka.

MamaRoo 5 – jedyny leżaczek naśladujący naturalne ruchy bujania na rękach

MamaRoo®5 Multi-Motion Baby Swing™ to wyjątkowa huśtawka/leżaczek dla dzieci, która naśladuje naturalne ruchy i gesty rodzica, zapewniając dziecku poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Zainspirowana ruchami matki, MamaRoo 5 to doskonałe miejsce, w którym dziecko może spędzić czas, podczas gdy rodzic wykonuje swoje codzienne obowiązki. Leżaczek ma opcję bujania naśladującego: jazdę samochodem, kangurowanie, huśtanie, kołysanie i falowanie. To ruchy, które kocha każdy maluszek!

Najwyższy komfort dziecka

Leżaczek MamaRoo 5 to designerski sprzęt, który zapewni naszemu maluszkowi chwile relaksu i kojącego wytchnienia. Innowacyjny produkt, zaprojektowany przez rodziców, lekarzy oraz specjalistów technologii, naśladuje nie tylko naturalne ruchy kołysania dziecka przez rodziców, ale również uwielbiane przez maluchy dźwięki. Mamy do wyboru aż pięć kojących odgłosów, takich jak m.in. dźwięki natury czy bicie serca, które dodatkowo uspokoją i zrelaksują naszego maluszka. Leżaczek umożliwia także podłączenie naszego telefonu lub odtwarzacza MP3, aby móc odtwarzać własne melodie lub ulubioną muzykę.

Innowacyjna aplikacja Find Your Roo

Huśtawka/leżaczek MamaRoo 5 umożliwia rodzicom swobodne korzystanie z wolnego czasu, pozostając jednocześnie w pobliżu dziecka. Dzięki pięciu różnym ruchom, pięciu prędkościom i czterem dźwiękom, rodzice mają możliwość dostosowania ustawień huśtawki do preferencji dziecka, zapewniając mu maksymalny komfort i zadowolenie.

Aplikacja 4moms umożliwia rodzicom kontrolowanie huśtawki/leżaczka z dowolnego miejsca, a funkcja Find Your Roo™ pozwala na dopasowanie ustawień do ruchów i gestów rodzica. W ten sposób dziecko może czuć się jak w ramionach rodzica, nawet gdy jest oddalone od niego.

MamaRoo 5 jest również wyposażona w funkcje inteligentnego domu, takie jak Bluetooth i kompatybilność ze sterowaniem głosowym, co umożliwia łatwe i wygodne sterowanie huśtawką/leżaczkiem za pomocą urządzeń mobilnych i asystentów głosowych.

Dodatkowe atuty leżaczka

Leżaczek jest po prostu piękny. Jego designerski wygląd sprawia, że stanowi dodatkową dekorację każdego wnętrza, w którym się znajduje. Huśtawka występuje w dwóch bardzo uniwersalnych kolorach – szarym i czarnym, które pasują do wszystkiego. Tkaninę wierzchnią można zdejmować z siedziska i prać w pralce. Dodatkowym atutem jest doczepiony pałąk z interaktywnymi zabawkami – piłeczką, grzechotką i lusterkiem. Taki bonus z pewnością zainteresuje maluszka, a zabawa wpłynie pozytywnie na jego rozwój.

Ogromna pomoc w opiece nad maluchem

Leżaczek ma regulowane oparcie, które można odchylać pod różnym kątem. Bezpieczeństwo dziecka zapewniają przekładane pasy 5- lub 3- punktowe, w zależności od potrzeb. Urządzenie jest dedykowane dzieciom do około 9 miesiąca życia (do 11 kg). Dzięki huśtawce/leżaczkowi MamaRoo 5 rodzice mogą cieszyć się chwilami wolnymi, wiedząc, że dziecko jest w bezpiecznym i komfortowym miejscu. MamaRoo 5 to doskonała inwestycja dla każdej rodziny z dziećmi.

Polecamy wszystkim świeżo upieczonym rodzicom! Sprawdź w sklepie >>> TUTAJ

Art. sponsorowany

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również