-Reklama-
-Reklama-

JUST baby to nie tylko wózki – to marka, która uczy i bawi!

-Reklama-

Czasy, kiedy mieliśmy do czynienia z jedną tylko dobranocką na dzień, minęły bezpowrotnie. Obecnie dzieci mają ogromny wybór bajek. Jak w tym gąszczu znaleźć propozycję odpowiednią dla dziecka? Najlepiej wybierać proste, ale edukacyjne animacje.

JustBaby – takie inicjatywy bardzo nam się podobają!

Na 10-lecie istnienia swojej marki, firma JustBaby przygotowała niespodziankę dla swoich Klientów i ich dzieci! Jest nią seria filmików edukacyjnych dla dzieci.

Co znajduje się w tych bajkach?

Bajki są zbudowane na prostej fabule. Nie ma w nich zbędnych bodźców, chaosu. Uczą angielskiego – kolorów, części ciała, zwierząt kształtów. Bohaterami ich są najczęściej zwierzęta. Przygody bohaterów mają klarowną fabułę, uwzgędniają konsekwencje następujących po sobie zdarzeń. Uczą jak postępować w danej sytuacji i jakie są skutki określonych działań, często pokazują niebezpieczeństwo jakie nam grozi, kiedy nie będziemy przestrzegać określonych zasad. Animacje są przygotowane prostą kreską, bez zbędnych udziwnień.

Jakie bajki pokazywać dzieciom?

-Reklama-

To przede wszystkim zależy od wieku dziecka i jego możliwości percepcji. Młodszym dzieciom w zupełności wystarczą krótkie bajki, pełnometrażowe mogą je szybko znudzić. Poza tym fabuła w tych ostatnich będzie dla nich zbyt skomplikowana. Najlepiej wybierać bajki najbardziej neutralne. Wcześniej dobrze jest zobaczyć choć mały fragment, by ocenić czy ta bajka jest odpowiednia dla dziecka. Każde dziecko jest inne. To naszą rolą jest ocenić, czy bajka będzie dobra dla naszego dziecko, bo wiemy co ono najbardziej lubi.

Wszystko w swoim tempie

Rodzaj animacji i tempo jej prowadzenia też ma ogromne znaczenie. Pamiętajmy, że mózg naszego dziecka nie przyswaja zbyt szybkich kadrów, ujęć, bełkoczących wypowiedzi. Czasem coś, co dla nas jest nudne, dla dziecka może być fantastycznym bodźcem rozwojowym.

Samochody to bardzo częsty motyw dziecięcych animacji. Nic dziwnego – historyjki z ich udziałem są najchętniej oglądane przez dzieci, nie tylko przez chłopców. Odpowiednio dobrana fabuła uczy właściwych postaw.
Krótkie historyjki i proste historie z ulubionymi bohaterami to bajki, które dzieciaki lubią najbardziej. Proste ładne animacje stanowią ciekawą alternatywę dla krzyczliwych i chaotycznych obrazków.

Chcesz zobaczyć więcej animacji? Zapraszamy na: JustBaby na you tube

Filmiki możesz też oglądać bezpośrednio na stronie: JustBaby

Facebook JustBaby

O firmie
JustBaby to firma zajmująca się sprzedażą oraz dystrybucją wózków i artykułów dziecięcych. Współpracuje z większością liczących się w Polsce i na świecie producentów i hurtowników artykułów dla dzieci, niemowląt oraz mam.
W ofercie JustBaby znajdziecie wszystko co potrzebne do pielęgnacji, wychowania, zabawy, czy edukacji nawet najmniejszych pociech – od pierwszych dni życia oraz akcesoria dla przyszłych mam.

-Reklama-

Musisz przeczytać

Testujemy ZABAWKI DO KĄPIELI! Zgłoś się!

Takiego testowania jeszcze u nas nie było! Jeśli Wasze Maluchy uwielbiają wodne zabawy, koniecznie się zgłoście do...

Gry, które bawią i uczą!

Jak doskonale wiecie - jeśli chodzi o gry i zabawki - jesteśmy dosyć stanowcze. Wiadomo, mamy mają wymagania! Ale tak naprawdę to...

Beta hCG prawdę o ciąży ci powie

Badanie potocznie zwane „betą” (beta hcg) zna każda przyszła mama. Jest ono uznawane za najbardziej miarodajne i wiarygodne badanie wykrywające ciążę. W...

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

188,027FaniLubię
8,848ObserwującyObserwuj
406ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Małe dziecko u fryzjera. Kiedy wybrać się na pierwszą wizytę?

Pierwsze strzyżenie dziecka to bardzo przeżywane doświadczenie. Zarówno przez mamę, jak i samo dziecko. Kiedy jest najlepszy moment, by ostrzyc dziecko w...

Edukacja podczas czwartej fali – 10 porad psychologa dla rodziców i nauczycieli

Dzieci, które przez większość zeszłego roku szkolnego uczyły się zdalnie, są szczególnie narażone na problemy emocjonalne. Wiele z nich ma zaburzenia lękowe,...

Testujemy ZABAWKI DO KĄPIELI! Zgłoś się!

Takiego testowania jeszcze u nas nie było! Jeśli Wasze Maluchy uwielbiają wodne zabawy, koniecznie się zgłoście do...

Jesienne nowości książkowe dla najmłodszych. Musisz je mieć!

Jesień puka już do naszych drzwi. Dni stają się coraz krótsze, więc i czas spędzany na powietrzu bardzo się kurczy. W takiej...

Zestaw startowy dla Mamy i Dziecka! Odbierz swój!

Jako przyszła mama, na pewno masz wiele pytań, wątpliwości. Zastanawiasz się jak to będzie..? Czy ze wszystkim dasz radę..? Skąd mam czerpać...