-Reklama-

III SZUMISIOWA RADA RODZICÓW ZAPRASZA!

Zapraszamy na 3 spotkanie w ramach cyklu Szumisiowa Rada Rodziców! Zasiądź w naszej radzie i wspólnie przepytajmy inspirujące Mamy i Ojców. Gościem kolejnego spotkania będzie Zosia Ślotała – mama Rani i Leo! Spotkanie jest bezpłatne – obowiązują zapisy!

-Reklama-

Rada Rodziców pod patronatem portalu „Mamy Mamom” to cykl spotkań z inspirującymi Mamami i Tatusiami. To okazja do nawiązania kontaktów z innymi rodzicami, porozmawiania na tematy ważne, jak i te z pozoru błahe, podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami, spędzenia z sobą trochę czasu. To czas dla siebie, czas na dobrą kawę i rozmowę o wyzwaniach dla współczesnych rodziców.

Przed kolejną Radą Rodziców zasiądzie Zosia Ślotała – stylistka, z wyróźnieniem ukończyła Istituto Europeo di Design w Mediolanie. Doświadczenie zdobywała u boku Gianluca Cantaro, redaktora naczelnego L’Uomo Vogue  Italia. Ma na swoim koncie sesje do magazynów InStyle, Viva, Viva Moda, Glamour, Gala, Kikimora, C’est la Vie oraz współpracę z polskimi projektantami m.in. Lukaszem Jemiołem. Pracowała przy produkcjach telewizyjnych m.in. 50-lecie festiwalu w Opolu. Prowadziła w „Dzień Dobry TVN” program o początkujących projektantach. Autorka bloga parentingowego, twórczyni marki z ubrankami dla dzieci. Prywatnie – mama Rani i Leo.

Zebranie Rady Rodziców  poprowadzi  matka Polka trojki dzieci:  Olka, Tosi i Leosia  –  Marta  Szulawiak-Turska, autorka bloga  https://wiochauturskich.pl/, ex-modelka, dziennikarka, business  woman, radna warszawskiego  Wawra, prowadząca ekologiczne gospodarstwo ze zwierzętami, kreatorka szczęśliwego życia.

Zachęcamy do dołączania do wydarzenia na Facebooku! https://www.facebook.com/events/341727276441879/

 

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również