-Reklama-

Horoskop 2016 dla mam

Wierzysz w to, co zapisane jest w gwiazdach? Zastanawiasz się co przyniesie twojej rodzinie 2016 rok? Specjalnie dla Was publikujemy rodzicielski horoskop na 2016 - taki dla mam :) Ciekawe czy się sprawdzi... ;)

-Reklama-

Horoskop 2016 dla mam. Tak wiemy, kto by tam wierzył w horoskopy? Ale tak dla rozrywki? Kto wie…

Baran 21.03 – 19.04

To będzie naprawdę dobry rok! Czeka cię wiele zmian, ale pod warunkiem, że sama sobie na nie pozwolisz – pamiętaj, to my sami jesteśmy inicjatorami tego, co dzieje się w naszym życiu. Dbaj o dobre relacje w domu. Wielkie zmiany w twoim życiu mogą sprawić, że trochę zaniedbasz bliskich – potem bardzo ciężko to nadrobić. Pilnuj spraw urzędowych! Może się okazać, że ktoś będzie chciał cię oszukać…

Byk 20.04 – 22.05

Twoje dzieci rosną i wymagają coraz większej uwagi. Dbaj o swoje zdrowie, bo kto jak nie ty jesteś im teraz najbardziej potrzebna? Dużo odpoczywaj! Naucz się tego. Jeśli będziesz pilnowała tego, żeby zregenerować swój organizm, odpłaci ci on doskonałym samopoczuciem i pięknym wyglądem! Zmiany zaobserwujesz już w połowie roku! Jako pierwszy pewnie zauważy je twój partner.

Bliźnięta 23.05 – 21.06

To rok wielkich wyzwań dla twojej rodziny. Jeśli sprostacie wymaganiom losu, wiele na tym skorzystacie. To dobry czas inwestowanie w swoje wykształcenie, rozwój – jak nie teraz, to kiedy? Jak dzieci podrosną, nie będzie już na to czasu, bo same będą rozwijały swoją edukację. Niech nagrodą za twój trud będzie wspólny, rodzinny wyjazd, o którym tak marzysz! Wszystko można zrealizować – trzeba tylko chcieć!

Rak 22.06 – 22.07

Jest szansa, że w tym roku zrealizujecie swoje marzenia o wspólnych, rodzinnych wakacjach! Wyzwaniem na ten rok, niech będzie dla ciebie takie planowanie czasu, by na wszystko go starczyło. Na pewno ci się to uda – w końcu jesteś mamą (mistrzem organizacji!) 🙂 W finansach też czeka cię miłe zaskoczenie – jeśli pracujesz, być może dostaniesz podwyższkę, jeśli dopiero szukasz zajęcia, trafi ci się naprawdę coś godnego uwagi!

Lew 23.07 – 23.08

Obowiązki domowe bardzo cię przytłaczają. Choć radzisz sobie doskonale z prowadzeniem domu, daj sobie od czasu do czasu trochę odpocząć. Wiem, ty przecież najlepiej sobie ze wszystkim radzisz, ale inni też chcą spróbować! Za wyzwanie 2016 postaw sobie podział obowiązków w rodzinie. Mama albo teściowe chcą cię czasem odciążyć – spraw im tę przyjemność i pozwól na to! Około kwietnia pilnuj swoich spraw służbowych – jeśli czeka cię powrót do pracy, bądź w tym czasie czujna!

Panna 24.08 – 22.09

To rok twoich rodzicielskich wyzwań! Jeśli właśnie teraz po raz kolejny zostaniesz mamą, przygotuj się na wielkie wyzwanie – z dwójką maluchów może być ciężko, szczególnie, gdy to drugie jest takie wymagające. Jeśli natomiast jesteś już spełnioną mamą, nie zmniejszaj swojej czujności – wiesz, małe dzieci mały kłopot, duże dzieci… trochę więcej od nas wymagają 🙂 Tylko spokojnie, ze wszystkim dasz radę!

Waga 23.09 – 22.10

Jest szansa, że w 2016 w końcu poprawią się wasze finanse. Prawdopodobnie nawet dosyć znacznie – grasz na loterii? Może będzie to wygrana albo jakiś spadek. Dbaj o odporność dzieci – tyle zarazków jest w powietrzu… Częste spacery o każdej porze roku, powinny trochę rozwiązać problem. W tym roku zażegnasz wszelkie spory w rodzinie. Już chyba czas najwyższy co?

Skorpion 23.10 – 21.11

Jesteś mamą, ale na drobne przyjemności też możesz, a nawet musisz sobie od czasu do czasu pozwolić. Ten rok będzie najbardziej odpowiedni na rozwijanie swoich pasji i zainteresowaniem. Ale uwaga! Jeśli wiążą się one z wysiłkiem fizycznym, uważaj na kontuzje! To będzie dobry rok, jeśli chodzi o twoje relacje z partnerem – wiele sobie wyjaśnicie i jest szansa, że wszystko będzie jak dawniej.

Strzelec 22.11 – 21.12

Droga mamo, słuchaj swojego instynktu, ale nie przejmuj się tym, co radzą ci wszyscy „życzliwi”, dzięki temu, ten rok będzie udany dla całej twojej rodziny. To, co sprawdza się w innych domach czy rodzinach, niekoniecznie będzie dobrym rozwiązaniem u was. Dbaj przede wszystkim o siebie i swoich bliskich, a ten rok na pewno zaliczysz do udanych!

Koziorożec 22.12 – 19.01

Wydawać by się mogło, że najgorsze trudy macierzyństwa masz już za sobą. Twój szkrab rośnie i z dnia na dzień jest coraz bardziej samodzielny. W tym roku będziesz więc miała trochę więcej wytchnienia. Uważaj  jednak, żeby się za bardzo nie rozleniwić! Tak łatwo stracić czujność. W tym roku będziesz mieć szczęście w biznesie – śmiało inwestuj w swoje pomysły. To ci się opłaci!

Wodnik 20.01 – 18.02

Mamy spod tego znaku, powinni w tym roku liczyć się z wieloma zmianami w życiu. Jakaś super oferta? Propozycja zmiany pracy? Korzystaj z szans, które da ci w tym roku los, bo nawet niepozornie zaczynające się wydarzenia, mogą dać poczatek czemuś naprawdę wspaniałemu. Jeśli uprawiasz jakiś sport, uważaj na kontuzje! Szczególnie w połowie roku!

Ryby 19.02 – 20.03

Kto jak to, ale ty chyba do optymistek nie należysz. Najwyższy czas to zmienić! Pamiętaj, dobre myśli, ściągają dobre zdarzenia! To będzie dobry rok zarówno dla twojej rodziny, jak i dla samej siebie – w końcu jedno pociąga drugie. Oczekuj spełnienia jako mama, ale też w życiu zawodowym – na to czekałaś już od dobrych kilku miesięcy. Relacje z partnerem też całkiem dobre – może pomyślicie o kolejnym dziecku?

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również