-Reklama-
-Reklama-

Horoskop 2016 dla mam

-Reklama-

Horoskop 2016 dla mam. Tak wiemy, kto by tam wierzył w horoskopy? Ale tak dla rozrywki? Kto wie…

Baran 21.03 – 19.04

To będzie naprawdę dobry rok! Czeka cię wiele zmian, ale pod warunkiem, że sama sobie na nie pozwolisz – pamiętaj, to my sami jesteśmy inicjatorami tego, co dzieje się w naszym życiu. Dbaj o dobre relacje w domu. Wielkie zmiany w twoim życiu mogą sprawić, że trochę zaniedbasz bliskich – potem bardzo ciężko to nadrobić. Pilnuj spraw urzędowych! Może się okazać, że ktoś będzie chciał cię oszukać…

-Reklama-

Byk 20.04 – 22.05

Twoje dzieci rosną i wymagają coraz większej uwagi. Dbaj o swoje zdrowie, bo kto jak nie ty jesteś im teraz najbardziej potrzebna? Dużo odpoczywaj! Naucz się tego. Jeśli będziesz pilnowała tego, żeby zregenerować swój organizm, odpłaci ci on doskonałym samopoczuciem i pięknym wyglądem! Zmiany zaobserwujesz już w połowie roku! Jako pierwszy pewnie zauważy je twój partner.

Bliźnięta 23.05 – 21.06

To rok wielkich wyzwań dla twojej rodziny. Jeśli sprostacie wymaganiom losu, wiele na tym skorzystacie. To dobry czas inwestowanie w swoje wykształcenie, rozwój – jak nie teraz, to kiedy? Jak dzieci podrosną, nie będzie już na to czasu, bo same będą rozwijały swoją edukację. Niech nagrodą za twój trud będzie wspólny, rodzinny wyjazd, o którym tak marzysz! Wszystko można zrealizować – trzeba tylko chcieć!

Rak 22.06 – 22.07

Jest szansa, że w tym roku zrealizujecie swoje marzenia o wspólnych, rodzinnych wakacjach! Wyzwaniem na ten rok, niech będzie dla ciebie takie planowanie czasu, by na wszystko go starczyło. Na pewno ci się to uda – w końcu jesteś mamą (mistrzem organizacji!) 🙂 W finansach też czeka cię miłe zaskoczenie – jeśli pracujesz, być może dostaniesz podwyższkę, jeśli dopiero szukasz zajęcia, trafi ci się naprawdę coś godnego uwagi!

Lew 23.07 – 23.08

Obowiązki domowe bardzo cię przytłaczają. Choć radzisz sobie doskonale z prowadzeniem domu, daj sobie od czasu do czasu trochę odpocząć. Wiem, ty przecież najlepiej sobie ze wszystkim radzisz, ale inni też chcą spróbować! Za wyzwanie 2016 postaw sobie podział obowiązków w rodzinie. Mama albo teściowe chcą cię czasem odciążyć – spraw im tę przyjemność i pozwól na to! Około kwietnia pilnuj swoich spraw służbowych – jeśli czeka cię powrót do pracy, bądź w tym czasie czujna!

Panna 24.08 – 22.09

To rok twoich rodzicielskich wyzwań! Jeśli właśnie teraz po raz kolejny zostaniesz mamą, przygotuj się na wielkie wyzwanie – z dwójką maluchów może być ciężko, szczególnie, gdy to drugie jest takie wymagające. Jeśli natomiast jesteś już spełnioną mamą, nie zmniejszaj swojej czujności – wiesz, małe dzieci mały kłopot, duże dzieci… trochę więcej od nas wymagają 🙂 Tylko spokojnie, ze wszystkim dasz radę!

Waga 23.09 – 22.10

Jest szansa, że w 2016 w końcu poprawią się wasze finanse. Prawdopodobnie nawet dosyć znacznie – grasz na loterii? Może będzie to wygrana albo jakiś spadek. Dbaj o odporność dzieci – tyle zarazków jest w powietrzu… Częste spacery o każdej porze roku, powinny trochę rozwiązać problem. W tym roku zażegnasz wszelkie spory w rodzinie. Już chyba czas najwyższy co?

Skorpion 23.10 – 21.11

Jesteś mamą, ale na drobne przyjemności też możesz, a nawet musisz sobie od czasu do czasu pozwolić. Ten rok będzie najbardziej odpowiedni na rozwijanie swoich pasji i zainteresowaniem. Ale uwaga! Jeśli wiążą się one z wysiłkiem fizycznym, uważaj na kontuzje! To będzie dobry rok, jeśli chodzi o twoje relacje z partnerem – wiele sobie wyjaśnicie i jest szansa, że wszystko będzie jak dawniej.

Strzelec 22.11 – 21.12

Droga mamo, słuchaj swojego instynktu, ale nie przejmuj się tym, co radzą ci wszyscy “życzliwi”, dzięki temu, ten rok będzie udany dla całej twojej rodziny. To, co sprawdza się w innych domach czy rodzinach, niekoniecznie będzie dobrym rozwiązaniem u was. Dbaj przede wszystkim o siebie i swoich bliskich, a ten rok na pewno zaliczysz do udanych!

Koziorożec 22.12 – 19.01

Wydawać by się mogło, że najgorsze trudy macierzyństwa masz już za sobą. Twój szkrab rośnie i z dnia na dzień jest coraz bardziej samodzielny. W tym roku będziesz więc miała trochę więcej wytchnienia. Uważaj  jednak, żeby się za bardzo nie rozleniwić! Tak łatwo stracić czujność. W tym roku będziesz mieć szczęście w biznesie – śmiało inwestuj w swoje pomysły. To ci się opłaci!

Wodnik 20.01 – 18.02

Mamy spod tego znaku, powinni w tym roku liczyć się z wieloma zmianami w życiu. Jakaś super oferta? Propozycja zmiany pracy? Korzystaj z szans, które da ci w tym roku los, bo nawet niepozornie zaczynające się wydarzenia, mogą dać poczatek czemuś naprawdę wspaniałemu. Jeśli uprawiasz jakiś sport, uważaj na kontuzje! Szczególnie w połowie roku!

Ryby 19.02 – 20.03

Kto jak to, ale ty chyba do optymistek nie należysz. Najwyższy czas to zmienić! Pamiętaj, dobre myśli, ściągają dobre zdarzenia! To będzie dobry rok zarówno dla twojej rodziny, jak i dla samej siebie – w końcu jedno pociąga drugie. Oczekuj spełnienia jako mama, ale też w życiu zawodowym – na to czekałaś już od dobrych kilku miesięcy. Relacje z partnerem też całkiem dobre – może pomyślicie o kolejnym dziecku?

-Reklama-

Musisz przeczytać

Testujemy ZABAWKI DO KĄPIELI! Zgłoś się!

Takiego testowania jeszcze u nas nie było! Jeśli Wasze Maluchy uwielbiają wodne zabawy, koniecznie się zgłoście do...

Gry, które bawią i uczą!

Jak doskonale wiecie - jeśli chodzi o gry i zabawki - jesteśmy dosyć stanowcze. Wiadomo, mamy mają wymagania! Ale tak naprawdę to...

Beta hCG prawdę o ciąży ci powie

Badanie potocznie zwane „betą” (beta hcg) zna każda przyszła mama. Jest ono uznawane za najbardziej miarodajne i wiarygodne badanie wykrywające ciążę. W...

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

188,027FaniLubię
8,848ObserwującyObserwuj
406ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Małe dziecko u fryzjera. Kiedy wybrać się na pierwszą wizytę?

Pierwsze strzyżenie dziecka to bardzo przeżywane doświadczenie. Zarówno przez mamę, jak i samo dziecko. Kiedy jest najlepszy moment, by ostrzyc dziecko w...

Edukacja podczas czwartej fali – 10 porad psychologa dla rodziców i nauczycieli

Dzieci, które przez większość zeszłego roku szkolnego uczyły się zdalnie, są szczególnie narażone na problemy emocjonalne. Wiele z nich ma zaburzenia lękowe,...

Testujemy ZABAWKI DO KĄPIELI! Zgłoś się!

Takiego testowania jeszcze u nas nie było! Jeśli Wasze Maluchy uwielbiają wodne zabawy, koniecznie się zgłoście do...

Jesienne nowości książkowe dla najmłodszych. Musisz je mieć!

Jesień puka już do naszych drzwi. Dni stają się coraz krótsze, więc i czas spędzany na powietrzu bardzo się kurczy. W takiej...

Zestaw startowy dla Mamy i Dziecka! Odbierz swój!

Jako przyszła mama, na pewno masz wiele pytań, wątpliwości. Zastanawiasz się jak to będzie..? Czy ze wszystkim dasz radę..? Skąd mam czerpać...