-Reklama-

Grupa zamknięta – dlaczego warto do niej dołączyć? Opinie Mam

Mamy mamom - grupa zamknięta to zupełna nowość na Facebooku. Nie tylko pytania możecie zadawać anonimowo, ale także udzielać odpowiedzi - bez ryzyka, że zobaczy je ktoś znajomy. Ta grupa powstała specjalnie dla Was! Zobaczcie, co sądzą o niej Mamy, które już dołączyły!

-Reklama-

Mamy mamom – grupa zamknięta to zupełna nowość na Facebooku. Nie tylko pytania możecie zadawać anonimowo, ale także udzielać odpowiedzi – bez ryzyka, że zobaczy je ktoś znajomy. Ta grupa powstała specjalnie dla Was! Zobaczcie, co sądzą o niej Mamy, które już dołączyły!

Jako strona, na której możecie dodawać pytania, istniejemy od kilku lat. O tym, że tego typu strony są potrzebne, świadczy fakt, że codziennie nadal dostajemy od Was setki pytań. Każdego dnia, bez wyjątku! Wśród Waszych wiadomości, bardzo często pojawiały się prośby o to, by strona była jeszcze bardziej anonimowa oraz żeby ograniczyć na niej hejt.

To nakłoniło nas do tego, żeby stworzyć Mamy mamom – grupa zamknięta. Zobacz jak dołączyć do grupy: https://premium.mamy-mamom.pl

To grupa Mam, która w naprawdę kulturalny sposób dyskutuje o swoich problemach dnia codziennego – brak tu hejtu, jadu, bo brak jest po prostu przypadkowych osób.

Dlaczego ta strona jest płatna?

Dołączenie do wersji PREMIUM kosztuje 9,99zł (TYLKO DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA). Od listopada wracamy do regularnej ceny 14,99zł. Wprowadzenie opłaty nie tylko pozwoli nam utrzymać stronę, moderację, nagrody, ale także jest barierą dla hejterów! Dla takich osób, nie przewidujemy tu miejsca!

Opinie innych mam o grupie

Ale do rzeczy! Zobaczcie, co po tych kilku miesiącach naszej działalności myślą o grupie Mamy, które już dołączyły – postanowiłyśmy je o to zapytać. Oto co powiedziały:

Możliwość należenia do tej grupy to ogromne szczęście i spokój dla mamy. My mamy bardzo martwimy się o nasze maleństwa, często wstydzimy się pytać, boimy się hejtu w internecie, krytyki znajomych, wyśmiania, że po prostu czegoś nie wiemy. Dzięki tej grupie możemy zadać pytanie anonimowo, poradzić się innych mam, czujemy się swobodnie i możemy zasięgnąć porady, aby się uspokoić.  Uważam, że „wpisowe” do grupy to bardzo dobry pomysł. Dzięki temu w naszej grupie są mamy, którym naprawę zależy na dzieciach, szukaniu informacji oraz na tym aby podzielić się swoimi doświadczeniami. I takie właśnie mamy chciałabym widzieć w tego typu grupach. Porównując inne grupy do których należę, fascynuje mnie, że tu na prawdę nie ma hejtu i uwazam, że właśnie to ma na to wpływ. 

Oczywiście, że poleciłabym grupę swoim znajomym. Akurat jestem pierwsza mamą wśród moich koleżanek, ale niedługo zacznie się to zmieniać i bez wątpienia polecę grupę wszystkim swoim koleżankom, myślę, że będą zachwycone, tak samo jak ja. 🙂

Pozdrawiam O.

Grupa zamknięta Mamy mamom, daje ogromne poczucie bezpieczeństwa – pytania są anonimowe, ale przede wszystkim w przeciwieństwie do innych grup, mamy, które ją tworzą wyrażają swoje opinie bez zbędnych złośliwości i to jest w tej grupie najpiększniejsze! Wielokrotnie można zauważyć, że mamy w grupie mają różne zdania, opinie, doświadczenia, a mimo to wspierają się nawzajem i starają się jak najbardziej rzetelnie odpowiedzieć na zadane pytania i traktują się z szacunkiem. Mam wrażenie, że przez ten krótki czas, stworzyłyśmy taką małą społeczność. Rozpoznajemy najbardziej aktywne mamy – kojarzymy w jakim wieku mają dzieci, jakie mają doświadczenia z nimi związane. Żartujemy, szczególnie na temat teściowych 😉 Ta grupa dała mi coś pięknego – ogromne poczucie własnej wartości. Jestem młodą mamą z trzymiesięcznym dzieckiem i dzięki tej grupie wiem, że mam prawo nie wiedzieć, mam prawo pytać, mam prawo się niepokoić i to nie umniejsza mojej wartości jako mamy. Myślę, że to są główne powody, dla których warto dołączyć do tej grupy. 
Myślę, że jedynym „warunkiem”, jaki powinny spełnić mamy dołączające do grupy jest wzajemny szacunek i kultura wypowiedzi. Natomiast różnorodność poglądów i doświadczeń jest jak najbardziej wskazana ; )

B.

Dołączyłam do grupy jeszcze z małym lokatorem w brzuszku szukając informacji jak zajmować się i jak przygotować na przyjście  maluszka , najbardziej przyciągnęła mnie opcja anonimowości gdyż jako kobiety chcemy być perfekcyjne ale też mamy swoje kompleksy i problemy dzięki tej opcji nie musiałam się bać że zostanę źle oceniona czy nazwana „wyrodną matką”. Wystawiłam już sporą ilość postów z zapytaniami do doświadczonych mam które rzetelnie ,konkretnie i kulturalnie odpowiadały co teraz bardzo rzadko się zdarza więc członkowie społeczności jak najbardziej na plus.  

N.

Mamy mamom- zamknięta grupa to bardzo ciekawa społeczność tutaj. Wolna od hejtów, zgrzytów i kłótni, wprowadzi ciebie w ten świat mam cudny.
Dołącz więc do nas, chętnie podpowiemy a może od ciebie też coś się dowiemy.
Są również konkursy i ekspertów wsparcie, to cenią sobie mamy najbardziej.
Polecać tą grupę będę każdej mamie, bo w trudnych chwilach znajdzie odpowiedzi na niej. A co ja zyskałam będąc w tej społeczności? Wiedzę, wsparcie, konkursy, sporo życzliwości.
Testuję również dla synka nowe rzeczy, widząc już efekty buzia mi się cieszy. 
Każda z nas tutaj ma swoją historię i dzielić się może w tej grupie swobodnie

E.

Uczestnictwo w rozmowach na forum dało mi realną wiedzę i wsparcie. W końcu trafiłam na miejsce, gdzie kobieta kobiecie kobietą, a nie wilkiem. Gdzie nie strach coś napisać. Polecam wszystkim z całego serca miejsce tworzone przez mamy dla mam.

A.

Grupa Mamy Mamom jest miejscem, w którym każda Mama jest mile widziana! Dzięki grupie możemy wymieniać się własnymi doświadczeniami, informacjami pomagając tym samym Mamom, które borykają się akurat z podobnymi problemami lub są na podobnym etapie rozwoju Dziecka. To dzięki przynależności do grupy Mamy Mamom możemy wciąż dowiadywać się nowych, inspirujących rzeczy, które możemy wykorzystać w rozwoju naszego Bobasa. Grupa może dać nam – Matkom poczucie swego rodzaju bezpieczeństwa gdyż możemy się zgłosić z każdą sprawą i nie pozostaniemy w tym same. Do największych zalet bycia członkiem grupy z pewnością trzeba zaliczyć bycie anonimowym dzięki czemu bez skrępowania możemy zapytać o każdą nurtującą czy niepokojącą nas rzecz związaną z naszą Pociechą. Grupa Mamy Mamom jest wspaniałym miejscem gdyż kobiety, które w niej są, są przede wszystkim dla siebie wsparciem. Nasza społeczność jest wolna od hejtu i wysmiewania co w dzisiejszych czasach niestety nie jest normą dlatego to miejsce jest tak wyjątkowe. Do grupy warto dołączyć też ze względu na specjalistyczne porady, które są udzielane m. in. podczas live z ekspertami. Oczywiście ogromnym plusem bycia członkiem grupy jest możliwość brania udziału w testowaniu produktów oraz nagradzanie najbardziej aktywnych grupowiczów. 

N.

Jestem młodą mamą dwojki dzieci (córka 2 i pół roku i syn 6 miesięcy). Co za tym idzie – wiele zmartwień, trosk, problemów (choroby, brak apetytu itp…) Ale oczywiście też ogrom szczęścia ? Mamy mamom to wspaniała grupa, dzięki której już nieraz otrzymałam wsparcie innych mam. Bycie mamą jest bardzo stresujące, chcesz żeby Twoje dzieci miały wszystko co najlepsze. Czasem nie wiemy jak z nimi postąpi, a na tej grupie możemy zapytać o wszystko i nie spotkamy się z krytyką ani hejtem. To jest naprawdę super, bo tak naprawdę człowiek uczy się na błędach i to nie jest powód, żeby ktoś się z kogoś śmiał czy obrażał że robi tak a nie inaczej. Wystarczy spokojnie i uprzejmie doradzić, pomóc, wesprzeć i właśnie na TEJ grupie tak jest. Mamy są życzliwe i pomocne, a właśnie tego oczekujemy od innych 🙂 Dlatego warto dołączyć do tej grupy. Nie ma obwaw, że ktoś cię wyśmieje. Tutaj się nawzajem szanujemy i wspieramy ☺️ Chciałabym tu spotkać proste mamy, dla których kobieta kobiecie nie jest wilkiem i tak tu właśnie jest ?

W.

Obecność na grupie dała mi poczucie, że są jeszcze osoby, które potrafią doradzić tak po prostu. Nie ma wszechobecnego wyśmiewania, krytyki – jeśli któraś mama robi coś wg nas nie tak jak trzeba. Nie zauważyłam również w pytaniach często pojawiającego się zdania ’ tylko bez hejtu proszę ” – najwyraźniej jest to niepotrzebne i to jest ogromny plus tej grupy. To są powody mojego zadowolenia i także dlatego mogę ją polecić znajomych mamom . 
Mam nadzieję ,że swoimi komentarzami choć trochę pomagam . Nagrody za aktywność są super. 

J.

Możliwość zadania pytań anonimowo oraz wiele cennych porad , możliwość przygotowania się na kolejne miesiące i lata życia mojej córeczki dzięki pytania i odpowiedzią Mam starszych dzieci. Mogę więc z czystym sumieniem powiedzieć że z każdym postem czuje się bardziej przygotowana na różne sytuacje . Nie ma tutaj hejtu oraz obraźliwych komentarzy co sprawia że nie boję zadać sie pytania. Póki co widzę na tej grupie wspaniałe mamy, oby było nas więcej! Jesteśmy bohaterkami naszych Dzieci 🙂 Pozdrawiam wszystkie mamusie 🙂 
E.

Cieszę się, że trafiłam na te grupe. Otrzymuje tam duża pomoc i wielkie wsparcie. Jestem osobą, która potrafi niestety dużo panikować a dzięki radom i odpowiedziom innych mam widzę, że niektóre sprawy są całkowicie normalne i nie jestem z tym sama. Polecam wszystkim ta grupę. Naprawdę dużo można się dowiedzieć 🙂 nikt nikogo nie krytykuje tylko każdy stara się pomóc a to w tym czasach to niestety rzadkość. Rozmowy z ekspertami są bardzo pomocne, wiele razy z nich korzystam. Jestem bardzo zadowolona, że taka grupa powstała 🙂 jestem matka trójki dzieci, z czego najstarsza ma 16 miesięcy więc ta grupa to dla mnie skarbnica wiedzy. 

A.

Portal Mamy mamom jest dla mnie cennym źródłem wielu informacji dotyczących między innymi mojego synka. Obserwuje konto na Instagramie, Facebooku, odwiedzam również stronę internetową, ale najważniejsza dla mnie jest grupa zamknięta Mamy mamom. Zawsze mogę tam zadać pytanie bardziej doświadczonym mamom gdy czegoś nie wiem lub gdy mam wątpliwości i zawsze otrzymam odpowiedź która mi pomoże lub rozwieje moje wątpliwości. Również i ja staram się pomagać innym mamom gdy tylko mogę i mam odpowiednią wiedzę na dany temat. Lubię tą grupę również za to, że są prowadzone ciekawe live’y. Najbardziej zaciekawił mnie ten o rozszerzaniu diety, ponieważ akurat jesteśmy z synem na tym etapie. Nic bym nie dodała, ani nie zmieniała w grupie. Dla mnie jest idealnie. Prezenty dla najaktywniejszych są świetne i bardzo praktyczne. Polecam waszą grupę moim znajomych- innym mamom, gdyż jesteście lepsi niż encyklopedia ? pytania dodawane są bardzo szybko, odpowiedzi na pytania są ekspresowe. Uważam że już spotkałam tu takie mamy jakie chcialam☺️ mądre, doświadczone, zabawne. Piękne jest to, że nikt nie kogo nie ocenia a pomaga. My mamy musimy trzymać się razem! Pozdrawiam serdecznie cały portal Mamy mamom oraz wszystkie mamy. 

P.

Na grupie chcę spotkać prawdziwe, życiowe mamy które nie boją się zadawać i odpowiadać na czasem trudne pytania! 
Na prywatnej, zamkniętej grupie nie bałam się napisać czegoś co mnie krępuje. Nie balam się być oceniana jak najgorzej bo mamy doradzały w sposób delikatny i wartościowy. Każda mama pisala swoje doświadczenia jak to jest w życiu i nie musiałam doszukiwać się takich informacji w internecie. 
Druga cenna rzeczą jest możliwość komentowania i wdawania się w dyskusje przy braku „widowni ” swoich znajomych – zwykła grupa tego nie zapewniała.
Porady ekspertów tez duzo pomogły.Możliwość testowania darmowych produktów pomogły mi w wyborze najodpowiedniejszego kosmetyku dla mojej córki!

J.

Dla mnie ta grupa to taka wspaniała odskocznia od dnia codziennego. Bardzo cieszy mnie, kiedy mogę przekazać swoje wskazówki, czy podzielić się swoim doświadczeniem z innymi mamami. Wiem też, że jeśli będę miała jakiś problem, dostanę tutaj odpowiednią pomoc ❤ Uwielbiam w tej grupie to, że nie ma tutaj hejtu, zawsze wszyscy są dla siebie mili i uprzejmi, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Fakt, że dajecie nam możliwość tworzenia cudownej społeczności mam jest genialny. Możliwość testowania kosmetyków, czy wygrywania nagród to tylko mały dodatek. Bez tego też z pewnością bym do tej grupy należała ?. Bardzo podobają mi się live z ekspertami. Polecam grupę każdej mamie i będę polecać, bo to ogromna skarbnica wiedzy i doświadczenia. Chciałabym tutaj spotkać mamy takie jak ja, czyli normalne, z problemami dnia codziennego. Takie, które często nie mają czasu uczesać włosów, czy ugotować obiadu ?

N.

Grupa mocno wyróżnia się na tle innych jej podobnych. Dlaczego? Przede wszystkim kultura wypowiedzi i brak hejtu. Można porozmawiać na pełen wachlarz tematów i rozwiązać wiele problemów bez obaw, że ktoś, kto ma akurat zły dzień da upust swoim emocjom. Dziewczyny są bardzo pomocne i chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, a to dla nas, często debiutujących w roli mamy jest bezcenne. Czuję się tutaj trochę jak na spotkaniu z dobrymi koleżankami i z przyjemnością tu zaglądam. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że nie spotkałam jeszcze tak pozytywnego miejsca dla mam w sieci (a już w ciąży przeszukiwałam internet w poszukiwaniu czegoś w tym rodzaju ?). 

Porady ekspertów, testowania kosmetyków i nagrody za aktywność są dodatkowym, fajnym bonusem. Myślę, że w pewien sposób napędzają tę małą społeczność, którą tworzymy i przyczyniają się do jej rozwoju. 

Poleciłabym to miejsce w Internecie innym mamom właśnie ze względu na te pozytywne odczucia, które mi towarzyszą na myśl o tej grupie. Ponadto jest tu wiele cennych informacji, które z pewnością pomogą niejednej mamie. Jestem przekonana, że każda nowa dziewczyna zostanie tu ciepło przyjęta, jak to się działo do tej pory ?

M.

Do grupy Mamy Mamom dołączyłam z ciekawości. Byłam w szoku, gdy widziałam ilość jadu na innych grupach. Tutaj się z tym nie spotkałam. Można zadać każde możliwe pytanie, a dziewczyny nie wyśmieją tylko pomogą i zawsze można na nie liczyć. Jestem pozytywnie zaskoczona, bo pomagają nawet w sprawach typowo kobiecych, a nie mamusiowych. Polecam każdemu z całego serca❤️

D.

Świetna grupa dla mam które potrzebują rady, tutaj można poznać konkretne odpowiedzi na konkretne pytania w normalnej zdrowej atmosferze, poznać czyjeś opinie kiedy się tego chce, nie kiedy ktoś inny chce nam je wcisnąć 🙂

 a to wszystko w spokojnej atmosferze, bez stresu. W końcu wszyscy wiemy, że stresu to mamy dosyć w codziennym życiu 🙂

 właśnie takie mamy chciałabym tu spotykać, normalne kobiety, pragnące normalnej rozmowy i chwili świętego spokoju 

M.

Czekamy na Was! Zapraszamy https://premium.mamy-mamom.pl

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również