-Reklama-

Deserki dla najmłodszych – poznaj musy w tubkach dla dzieci

Musy w tubkach mogą być doskonałym urozmaiceniem zdrowej diety Maluszka. Oto kilka zalet deserków BOBO FRUT dla maluchów po 6. miesiącu i po 1. roku życia.

-Reklama-

Tubki dla dzieci spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla najmłodszych

Bazą musów BOBO FRUT są delikatnie przetarte owoce lub owoce i warzywa. Tubki dla dzieci tej marki nie zawierają dodatku cukru* – słodki smak pochodzi wyłącznie z cukrów naturalnie występujących w składnikach. Składniki podlegają pasteryzacji, czyli podgrzaniu w odpowiedniej temperaturze. Jest to proces podobny do tradycyjnego wekowania, które wykorzystuje się od pokoleń, przygotowując przetwory na zimę. Musy spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywości dla niemowląt i małych dzieci.

*zawierają naturalnie występujące cukry

Mus dopasowany do wieku Twojego Maluszka

Dieta bogata w warzywa i owoce powinna być ważnym elementem życia Twojego dziecka. Tubki BOBO FRUT dla maluszków po 6. miesiącu i dla dzieci po 1. roku życia są dostępne w różnych wariantach smakowych.

Deserki dla dzieci po 6. miesiącu życia

Niemowlęta każdego dnia poznają nowe smaki, zapachy, faktury jedzenia. Dla ich zdrowia ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta. Musy dla niemowląt BOBO FRUT to cztery smaki deserków w tubkach:

  • jabłko, banan i marchew,
  • jabłko, morela i marchew,
  • jabłko, marchew i dynia,
  • jabłko i gruszka.

Musy dla dzieci po 1. roku życia

Po 1. roku życia ważne jest spożywanie przez maluszka każdego dnia odpowiedniej porcji warzyw i owoców. Z myślą o juniorach BOBO FRUT przygotował owocowe musy dla dzieci w trzech smakach w większej tubce tak, by starszaki – od roczniaka do przedszkolaka – mogły dłużej cieszyć się smakiem:

  • jabłka i owoców leśnych,
  • jabłka i brzoskwini,
  • jabłka i moreli.

Maluszki po 1. roku życia mogą spożywać mus bezpośrednio z tubki. 

Musy dla dzieci w tubkach –wygoda na spacerze i w podróży

Kolejną zaletą tubek dla dzieci jest wygoda – owocowo-warzywne deserki możesz zabrać ze sobą wszędzie! Na krótszy spacer i dłuższą wycieczkę. Na plac zabaw i ważną uroczystość. Jeśli mus nie był otwierany, nie ma potrzeby trzymania go w lodówce. Deserki mają wygodne opakowania, które możemy bezpiecznie przewozić. Jeśli dziecko nie dokończy owocowej przekąski, która była podawana łyżeczką, możesz ją zamknąć i podać Maluszkowi ponownie w ciągu 24 godzin. Pamiętaj tylko, że tubkę po otwarciu należy trzymać w lodówce.

Sprawdzony skład, wygodna forma – tubki dla dzieci BOBO FRUT

Dobrze przygotowany rodzic powinien mieć pod ręką przekąskę na wypadek, gdyby dziecko niespodziewanie zgłodniało. Owocowe i owocowo-warzywne deserki BOBO FRUT są świetnym wyborem i spełniają restrykcyjne wymagania jakości żywności dla niemowląt i małych dzieci. Tubki dla dzieci mogą być ciekawym elementem urozmaicającym dietę Maluszka.

Artykuł powstał we współpracy z programem edukacyjnym dla rodziców Nestlé Baby&me.

Ważna informacja. Gdy maluszek przyjdzie na świat, najlepszym dla niego sposobem żywienia jest karmienie piersią. Mleko mamy zapewnia zbilansowaną dietę i chroni przed chorobami. W pełni popieramy zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia dotyczące wyłącznego karmienia piersią przez pierwsze sześć miesięcy życia dziecka. Po tym okresie należy rozpocząć wprowadzanie żywności uzupełniającej o odpowiedniej wartości odżywczej przy jednoczesnej kontynuacji karmienia piersią do ukończenia przez dziecko 2 lat. Zdajemy sobie też sprawę z tego, że nie zawsze rodzice mogą karmić swoje dziecko mlekiem mamy.  Zachęcamy do skonsultowania sposobu żywienia dziecka ze specjalistą ochrony zdrowia. Jeśli zdecydowaliście, że Wasze dziecko nie będzie karmione piersią, powinniście pamiętać, że ta decyzja jest trudna do odwrócenia – rozpoczęcie częściowego dokarmiania butelką spowoduje zmniejszenie ilości wytwarzanego mleka. Rezygnacja z karmienia piersią niesie ze sobą konsekwencje socjalne i finansowe, które należy wziąć pod uwagę. Jeśli zdecydowaliście, że maluszek będzie karmiony piersią, przypominamy, że prawidłowe zbilansowanie jadłospisu mamy jest bardzo istotne. Jej zdrowa dieta w czasie ciąży i po porodzie pomaga gromadzić składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego przebiegu ciąży, przygotowuje do okresu laktacji i pomaga ją utrzymać.  Dzieci rozwijają się w różnym tempie, dlatego czas wprowadzenia posiłków uzupełniających należy skonsultować z lekarzem lub położną. Aby uniknąć ryzyka dla zdrowia ważne jest, by żywność dla dziecka przygotowywać, stosować i przechowywać zawsze zgodnie z informacją na opakowaniu.

art. sponsorowany

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również