-Reklama-

Ahoj przygodo! Boys camp – obozy dla chłopaków

-Reklama-

Chłopcy uwielbiają spędzać czas w gronie swoich rówieśników. To właśnie z myślą o nich organizowane są obozy dla chłopców Boys camp. Zabawa, nauka, przygoda – na obozie czeka wszystko to, za czym przepadają chłopaki! Oferta została przygotowana w sposób, który pozwala dopasować kolonię do indywidualnych zainteresowań. A może czas na coś nowego? Zajęcia sportowe, gry terenowe, zajęcia ogólnorozwojowe, wszystkie te atrakcje czekają na Ciebie!

Nauka i zabawa w jednym

Niejednokrotnie przekonaliśmy się o tym, że dzieci najlepiej i najszybciej uczą się poprzez zabawę. Taka forma nauki pozwala przyswoić większa ilość wiedzy i wykorzystać ją w odpowiednim momencie. Dorastający chłopcy są bardzo energiczni, dlatego Boys camp zaplanowany jest w sposób, który pozwala spożytkować tą energię w dobrym kierunku. Na obozach organizujemy zabawy w terenie, zawody, męskie wyprawy, zajęcia sportowe i ogólnorozwojowe. Nie brakuje czasu na odpoczynek czy relaks. Wszystkie aktywności prowadzone są tak, by maksymalnie wykorzystać dziecięcy potencjał i kreatywność.

Grupy dopasowane wiekowo

Dorastający chłopcy dużą wagę przywiązują do zabaw w gronie rówieśników. To dla nich bardzo ważne, ponieważ mają już w pewnym stopniu ukierunkowane zainteresowania i odczuwają potrzebę przynależności. Boys camp – obozy dla chłopaków ( https://www.kogis.pl/rodzaje-kolonii/dla-chlopakow/ ) zapewniają grupy w przedziale wiekowym 8-13 lat, gdyż z naszego doświadczenia wynika, że w takich zespołach chłopcy dogadują się ze sobą najlepiej, tworząc zgraną społeczność. Atmosfera panująca na kolonii jest bardzo ważna, dlatego dbamy, aby uczestnicy mieli wspólną pasję. 

 Nasi wychowawcy

Zdecydowaną większość kadry na obozach Boys camp stanowią mężczyźni. Dzięki ich wsparciu i zrozumieniu panuje zgodna atmosfera. Wychowawcy są dla chłopców autorytetem, co przekłada się na atmosferę kolonii. Oprócz tego wychowawcy mają potrzebne szkolenia i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Są pełni zaangażowania, swoje zadanie wykonują sumiennie, dbając o dobro i bezpieczeństwo każdego z uczestników. Bez problemu dogadują się z dziećmi, dzieląc z nimi zainteresowania. 

Gdzie mieszkamy

Kogis od wielu już lat organizuje wyjazdy letnie i zimowe dla dzieci. Mamy sprawdzoną bazę ośrodków wypoczynkowych, które położone są w otoczeniu lasów i morza. Nie brakuje w nich dodatkowych atrakcji. Są wyposażone w boiska, sale gimnastyczne czy sale gier, które umożliwiają organizację ciekawych zajęć bez względu na pogodę. Dzieci maja możliwość swobodnego wypoczynku na terenie ośrodka pod opieką wychowawców.

Jeśli czujesz, że ten wyjazd spodobałby się twojemu dziecku, możesz zapoznać się ze szczegółową ofertą na naszej stronie kogis.pl. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące obozów tematycznych, czy wyjazdów survivalowych. Twoje dziecko zyska nie tylko nowych przyjaciół i nowe umiejętności, ale bezcenne wspomnienia, które na długo pozostaną żywe. Boys camp – obozy dla chłopaków to najlepszy pomysł na wakacje dla chłopców lubiących przygody i nowe wyzwania, którzy kochają sport i zajęcia ruchowe. Zaplanuj wakacje już dziś!

Artykuł sponsorowany
-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również