-Reklama-
teddyeddie

Ahoj przygodo! Boys camp – obozy dla chłopaków

-Reklama-

Chłopcy uwielbiają spędzać czas w gronie swoich rówieśników. To właśnie z myślą o nich organizowane są obozy dla chłopców Boys camp. Zabawa, nauka, przygoda – na obozie czeka wszystko to, za czym przepadają chłopaki! Oferta została przygotowana w sposób, który pozwala dopasować kolonię do indywidualnych zainteresowań. A może czas na coś nowego? Zajęcia sportowe, gry terenowe, zajęcia ogólnorozwojowe, wszystkie te atrakcje czekają na Ciebie!

Nauka i zabawa w jednym

Niejednokrotnie przekonaliśmy się o tym, że dzieci najlepiej i najszybciej uczą się poprzez zabawę. Taka forma nauki pozwala przyswoić większa ilość wiedzy i wykorzystać ją w odpowiednim momencie. Dorastający chłopcy są bardzo energiczni, dlatego Boys camp zaplanowany jest w sposób, który pozwala spożytkować tą energię w dobrym kierunku. Na obozach organizujemy zabawy w terenie, zawody, męskie wyprawy, zajęcia sportowe i ogólnorozwojowe. Nie brakuje czasu na odpoczynek czy relaks. Wszystkie aktywności prowadzone są tak, by maksymalnie wykorzystać dziecięcy potencjał i kreatywność.

Grupy dopasowane wiekowo

Dorastający chłopcy dużą wagę przywiązują do zabaw w gronie rówieśników. To dla nich bardzo ważne, ponieważ mają już w pewnym stopniu ukierunkowane zainteresowania i odczuwają potrzebę przynależności. Boys camp – obozy dla chłopaków ( https://www.kogis.pl/rodzaje-kolonii/dla-chlopakow/ ) zapewniają grupy w przedziale wiekowym 8-13 lat, gdyż z naszego doświadczenia wynika, że w takich zespołach chłopcy dogadują się ze sobą najlepiej, tworząc zgraną społeczność. Atmosfera panująca na kolonii jest bardzo ważna, dlatego dbamy, aby uczestnicy mieli wspólną pasję. 

 Nasi wychowawcy

Zdecydowaną większość kadry na obozach Boys camp stanowią mężczyźni. Dzięki ich wsparciu i zrozumieniu panuje zgodna atmosfera. Wychowawcy są dla chłopców autorytetem, co przekłada się na atmosferę kolonii. Oprócz tego wychowawcy mają potrzebne szkolenia i doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Są pełni zaangażowania, swoje zadanie wykonują sumiennie, dbając o dobro i bezpieczeństwo każdego z uczestników. Bez problemu dogadują się z dziećmi, dzieląc z nimi zainteresowania. 

Gdzie mieszkamy

Kogis od wielu już lat organizuje wyjazdy letnie i zimowe dla dzieci. Mamy sprawdzoną bazę ośrodków wypoczynkowych, które położone są w otoczeniu lasów i morza. Nie brakuje w nich dodatkowych atrakcji. Są wyposażone w boiska, sale gimnastyczne czy sale gier, które umożliwiają organizację ciekawych zajęć bez względu na pogodę. Dzieci maja możliwość swobodnego wypoczynku na terenie ośrodka pod opieką wychowawców.

Jeśli czujesz, że ten wyjazd spodobałby się twojemu dziecku, możesz zapoznać się ze szczegółową ofertą na naszej stronie kogis.pl. Znajdziesz tam dokładne informacje dotyczące obozów tematycznych, czy wyjazdów survivalowych. Twoje dziecko zyska nie tylko nowych przyjaciół i nowe umiejętności, ale bezcenne wspomnienia, które na długo pozostaną żywe. Boys camp – obozy dla chłopaków to najlepszy pomysł na wakacje dla chłopców lubiących przygody i nowe wyzwania, którzy kochają sport i zajęcia ruchowe. Zaplanuj wakacje już dziś!

Artykuł sponsorowany
-Reklama-

Musisz przeczytać

Chcesz, by Twoje dziecko szybko nauczyło się angielskiego? Zobacz, co radzi ekspert!

Każdy z nas chciałby, aby jego dziecko szybko i przyjemnie przyswajało naukę angielskiego. Czy jest to w ogóle możliwe? Tak! Razem z ekspertką - Olą Komadą, prezeską Edu Bears, współautorką metod nauczania angielskiego dla dzieci: Teddy Eddie, Savvy Ed oraz Edward's League, wyjaśniamy co jest najważniejsze podczas nauki języka u dzieci.

Back to School – najnowsze Trendy w modzie szkolnej

Powrót do szkoły to zawsze ekscytujący czas zarówno dla dzieci, jak i rodziców. To okazja do spotkań z przyjaciółmi, zdobycia nowej wiedzy i odkrywania pasji. Jednak, aby móc w pełni cieszyć się z powakacyjnych miesięcy należy zadbać o odpowiednią garderobę, która sprawdzi się na szkolnych korytarzach i w trakcie aktywnego czasu wolnego. Dla najmłodszych moda jest sposobem na wyrażanie siebie i podkreślenie indywidualności, dlatego warto przyjrzeć się najnowszym trendom w ubraniach i obuwiu, które będą królować na szkolnych korytarzach w tym roku.

Klimatyzacja w pokoju dziecka – wyzwanie dla rodziców!

Tegoroczne lato jest naprawdę gorące, dlatego szczególną uwagę poświęca się temu, by temperatury nie zaszkodziły najmłodszym. Spacery w zacienionych parkach są niesamowicie przyjemne, w utrzymaniu dobrego samopoczucia i zdrowia pomaga też picie wody – jak jednak zadbać o sprzyjający klimat w domu, a w szczególności w pokoju dziecka?

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również

Lekcje samobadania piersi w szkołach – Avon startuje z 2. edycją programu Normalne, że ich dotykam

Jak pokazuje najnowsze badanie Boob Census 2023i, przeprowadzone dla Avon, 34% polskich nastolatek czuje dyskomfort rozmawiając z rodziną na temat zdrowia piersi, a aż 57% twierdzi, że nie ma dostatecznej wiedzy w zakresie samobadania i rozpoznawania niepokojących symptomów. Jednocześnie 75% dziewcząt wskazuje, że jest to ważna kwestia i deklaruje zainteresowanie tematem, jeśli będzie poruszony w szkole. Na tę potrzebę zdobywania wiedzy przez młodych odpowiada Avon, który razem z partnerami – Fundacją Rak’n’Roll i Kliniką Ginekologiczną Gini, startuje z drugą edycją ogólnopolskiej kampanii o zdrowiu i samobadaniu piersi –Normalne, że ich dotykam.

Kupiliście zabawkę Fisher-Price? Należy wam się 40 złotych zwrotu!

Smyk ogłosił nową akcję dla swoich klientów. Ten, kto kupi zabawkę Fisher-Price, otrzyma zwrot 40 złotych na konto. Zabawki...

Podwójna macica – co to jest i jak wpływa na ciążę?

Podwójna macica to wada wrodzona, która polega na nieprawidłowym połączeniu się dwóch przewodów Mullera, z których powstają narządy rozrodcze u płci żeńskiej. W efekcie kobieta ma dwie oddzielne macice, każda z własną jamą, szyjką i jajowodem. Podwójna macica występuje u około 0,1-0,5% kobiet i może być przyczyną niepłodności lub powikłań ciążowych. Jak rozpoznać podwójną macicę, jak przebiega ciąża z tą wadą i jakie są możliwości leczenia?

Odwodnienie u niemowląt – objawy, skutki i postępowanie

Nawadniania dziecka trzeba pilnować zawsze – szczególnie w czasie choroby czy upałów. Zdarza się jednak, że niewystarczająca ilość płynów powoduje odwodnienie u niemowląt. Co w konsekwencji może być dla niego niebezpieczne i zagrażające jego życiu. Jak zatem rozpoznać ten groźny dla zdrowia stan? Jakie mogą być skutki odwodnienia maluszka ? Na te i inne pytania odpowiada w materiale położna Natalia Marcinów laureatka konkursu „Położna na medal”.

Cytologia – badanie, które może uratować życie

Cytologia to badanie, które pozwala na wykrycie wczesnego stadium raka szyjki macicy - jednego z najczęstszych nowotworów złośliwych u kobiet. Dzięki regularnemu wykonywaniu cytologii można zapobiec rozwojowi choroby lub podjąć skuteczne leczenie na czas. Co warto wiedzieć o cytologii i dlaczego jest tak ważna?