-Reklama-

7 pomysłów na prezent dla dziecka z zestawami LEGO® City

Szukasz prezentu dla swojego dziecka? Marzy Ci się coś, co będzie jednocześnie bawić i uczyć? Jeśli tak, koniecznie sprawdź zestawy z serii LEGO® City. To doskonały pomysł na upominek, który pokochały już tysiące maluchów.

-Reklama-

Ciężarówka i laboratorium badawcze

Pierwsza propozycja przypadnie do gustu wszystkim chłopcom i dziewczynkom, którzy uwielbiają zimę. Wraz z zestawem LEGO® City Ciężarówka i laboratorium badawcze – dzieciaki przeniosą się prosto do mroźnej Arktyki. Dzięki prawie 500 kolorowym klockom wybudują tytułowy pojazd gąsienicowy, a także mobilne laboratorium. Nie zabraknie także scenerii umilającej zabawę, m.in. meteorytu, niedźwiedzi polarnych oraz czterech minifigurek. Pozwolą one na odgrywanie dziesiątek scenek oraz długie godziny dobrej zabawy. Oczywiście z walorem edukacyjnym, ponieważ zestaw Ciężarówka i laboratorium badawcze może zaszczepić w maluchu zamiłowanie do okrywania świata.

Lodziarnia

Pokaż dziecku jak funkcjonuje świat wokół Was. W tym świetnie pomoże Ci zestaw Lodziarnia, który składa się z prawie 300 kolorowych klocków. Twój maluch wybuduje z nich budynek lodziarni, a także odpowiednio ją wyposaży. W opakowaniu znajdzie takie akcesoria jak m.in. blender, lodówkę, ladę do lodów, motor transportowy i wiele, wiele innych. Niezapomniana zabawa będzie możliwa dzięki trzem minifigurkom, w tym sprzedawcy w zabawnym stroju niedźwiedzia. Jeśli więc chcesz pokazać swojemu maluchowi, jak funkcjonuje świat, zadbać o jego zdolności manualne, a przy tym wszystkim dostarczyć mu niezapomnianej rozrywki, nie zapomnij sprawdzić tego zestawu.

Podrasowane samochody wyścigowe

Seria LEGO® City przygotowała także coś dla małych fanów i fanek wyścigów! To zestaw Podrasowane samochody wyścigowe. Składa się z ponad 350 elementów, z których maluch może ułożyć dwa zachwycające pojazdy – jeden różowy i jeden zielony. Będą one udoskonalone o rakietowe dopalacze i śmigła, dzięki czemu jeszcze szybciej pomkną w stronę mety. Kto usiądzie za kierownicą? Dwie minifigurki kierowców, znanych z gry 2KDRIVE. To jednak, kto wygra i czy wszyscy ukończą wyścig, będzie zależało tylko i wyłącznie od Twojego dziecka. A właściwie jego wyobraźni!

Domek rodzinny i samochód elektryczny

Z toru wyścigowego czas przejść do nieco bardziej spokojnych tematów. Takich w serii LEGO® City również nie brakuje! Domek rodzinny i samochód elektryczny to zestaw złożony z ponad 450 elementów. Dużo? Mało? Idealnie, ale ułożyć zachwycający dom z wiernie odwzorowanym wnętrzem. Maluch będzie mógł w pełnym skupieniu wybudować kuchnię, jadalnię, łazienkę, dwie sypialnie, oranżerię oraz garaż. Pomogą mu w tym trzy minifigurki, a towarzystwa będzie dotrzymywać figurka psa. To jednak wciąż nie wszystko! Zabawkowy domek ma także stację ładowania pojazdu elektrycznego oraz panele słoneczne. Dzięki temu może zasilać tytułowy samochód. Taka sceneria to idealny sposób, aby zachęcić malucha do kreatywnej zabawy i rozwijania umiejętności manualnych.

Wielki zestaw wyścigowy

Jeśli zwykłe składanie klocków to dla Twojego dziecka wciąż za mało (co jest bardzo mało prawdopodobne!), to emocji z pewnością dostarczą mu wyścigi. Może je zorganizować dzięki zestawowi Wielki zestaw wyścigowy. Za pomocą ponad 350 klocków maluch zbuduje aż 3 pojazdy – czerwony samochód sportowy, żółtego SUV-a i niebieską motorówkę z gry 2KDRIVE. Mają one wymienne przednie i tylne moduły, które można dowolnie modyfikować. Nie to jest jednak ich jedyna zaleta. Pojazdy wyścigowe pozwalają odgrywać epickie scenki! Wystarczy umieścić trzy minifigurki za kierownicami i rozpocząć szaleńczą jazdę.

Myjnia samochodowa

Kolejna propozycja to również niezła gratka dla małych miłośników i miłośniczek motoryzacji. Tym razem jest to zestaw Myjnia samochodowa, oczywiście również z serii LEGO® City. Zestaw składając się z prawie 250 kolorowych klocków, pozwala ułożyć tytułową myjnię z wieloma szczegółami. Model zawiera obrotowe szczotki, ruchome wentylatory suszące, pompkę do opon, dozownik mydlin i oczywiście samochód. Wszystko odwzorowane wyjątkowo realistycznie! Dzięki temu dziecko będzie mogło poznawać świat, a dodatkowo ćwiczyć swoją wyobraźnię, dzięki odgrywaniu scenek. To wszystko w bardzo przyjemnej atmosferze, której stworzenie ułatwią dwie minifigurki – kierowca i pomocnik.

Skuter śnieżny badacza Arktyki

Na koniec ponownie przenosimy się do mroźnej krainy. Razem z LEGO® City i zestawem Skuter śnieżny badacza Arktyki, zaproś swojego malucha do eksploatacji zachwycającego świata. Choć w pudełku znajduje się jedynie 70 klocków, to figurki, które można z nich ułożyć, zachwycają! Po połączeniu wszystkich elementów oczom Twojego dziecka ukażą się: zabawkowy skuter śnieżny z gąsienicami i nartami, figurka foki z małymi fokami oraz arktyczna sceneria. Nie zabraknie także minifigurki oraz odłączanej kamery filmowej, dzięki której odkrywca lub odkrywczyni Arktyki będzie mogła uwiecznić swoje spostrzeżenia. Ten zestaw to idealny upominek dla każdego ciekawskiego malucha!

Art. sponsorowany

-Reklama-

Musisz przeczytać

Podobne artykuły

Komentarze

Jesteśmy też tutaj

236,433FaniLubię
12,800ObserwującyObserwuj
414ObserwującyObserwuj

Przeczytaj również